صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: آشنایی دانشجویان ورودی 2015-16 دانشگاههای ترکیه

پیش فرض آشنایی دانشجویان ورودی 2015-16 دانشگاههای ترکیه

به نام خدا

این تاپیک جهت آشنایی دانشجویان ورودی 2015 دانشگاههای ترکیه پیرامون مسائل ثبت نام دانشگاه، اسکان دانشجویی، همخانه و سایر مسائل مربوط ایجاد شده است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان ورودی 2015-16 دانشگاههای ترکیه

سلام من ورودی جدید مهندسی شیمی دانشگاه کچ خواهم بود ... خوشحال میشم با هم دانشگاهیا آشنا بشم ...

Junior Member

سلام
    از دوستانی کسی امسال می رن ITU کسی هست ؟ خوشحال می شم با هم آشنا شیم ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_1369 نمایش پست ها
    سلام من ورودی جدید مهندسی شیمی دانشگاه کچ خواهم بود ... خوشحال میشم با هم دانشگاهیا آشنا بشم ...
    سلام، با احترام من هم رشته شما هستم و میخواستم برای دکترای مهندسی شیمی این دانشگاه اپلای کنم و میخواستم اگه ممکنه درخواست کنم که مراحلی که رفتید رو لطفا بگید و شرایط پذیرش دانشگاه چه جوریه و خلاصه اطلاعاتی که برای خودتون مفید بود رو به اشتراک بگذارید. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Allan2015 نمایش پست ها
    سلام، با احترام من هم رشته شما هستم و میخواستم برای دکترای مهندسی شیمی این دانشگاه اپلای کنم و میخواستم اگه ممکنه درخواست کنم که مراحلی که رفتید رو لطفا بگید و شرایط پذیرش دانشگاه چه جوریه و خلاصه اطلاعاتی که برای خودتون مفید بود رو به اشتراک بگذارید. ممنون
    سلام ، وارد پروفایل من بشید ، از طریق پیگیری پستهایی که قبلن گذاشتم جواب سوالاتون رو میگیرین

Junior Member

سلام دوستان . من مهندسی شیمی METU ورودی پاییز 15

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_1369 نمایش پست ها
    سلام ، وارد پروفایل من بشید ، از طریق پیگیری پستهایی که قبلن گذاشتم جواب سوالاتون رو میگیرین
    ممنون جناب مهندس رضا، من به پروفایل شما سر زدم بیشتر تبادل اطلاعات راجع به مسائل سربازی و معافی و دانشگاهی در ایتالیا بود و البته رزومه خلاصه ای هم از شما. ولی نتونستم اطلاعات مفیدی از اینکه دانشگاه کوچ و دپارتمان مهندسی شیمی چه فاکتورهایی رو در پذیرش شما در نظر گرفت و با توجه به این که این دانشگاه خصوصی است آیا بورس به دکترا میده یا مثل شرایط بورس دانشگاه های دولتی ترکیه شرط سنی و ...داره .

Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul Zaim University-CS

سلام از دوستان کسی هست برای استانبول؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Allan2015 نمایش پست ها
    ممنون جناب مهندس رضا، من به پروفایل شما سر زدم بیشتر تبادل اطلاعات راجع به مسائل سربازی و معافی و دانشگاهی در ایتالیا بود و البته رزومه خلاصه ای هم از شما. ولی نتونستم اطلاعات مفیدی از اینکه دانشگاه کوچ و دپارتمان مهندسی شیمی چه فاکتورهایی رو در پذیرش شما در نظر گرفت و با توجه به این که این دانشگاه خصوصی است آیا بورس به دکترا میده یا مثل شرایط بورس دانشگاه های دولتی ترکیه شرط سنی و ...داره .
    از اینجا میتونید اطلاعاتی که راجع به مصاحبه گذاشتم رو ببینید.
    قبل از این مرحله به این شکل بود که من اوایل فروردین ( Early deadline ) فرم آنلاین دانشگاه رو پر کردم... اپلیکیشن فی رو پرداختم و شاید (دقیق یادم نیست) یه نسخه از مدارک رو به صورت دستی پست کردم.
    بعد از حدود یک ماه کمیته ای از اساتید دانشکده مهندسی شیمی با من مصاحبه کردن که شرح کامل مصاحبه داخل لینک هستش. دوباره حدود یک ماه بعد اپلیکیشن من به On Hold تغییر وضعیت پیدا کرد. که خب بعضیا تو همین مرحله Accept یا Reject شدن. چند هفته بعد دوتا از اساتیدی که من برای کار باهاشون ابراز علاقه کرده بودن ایمیل دادن و درخواست مصاحبه کردن و نهایتن یکیشون پذیرش داد.
    من مدرک زبانم در اون زمان آماده بود ، اما فکر میکنم ( مطمئن نیستم) تا پایان regular deadline فرصت بود که مدرک زبان رو اپلود کنید.
    بازهم سوالی بود در خدمتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط msmf7 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من میخوام برای ترم مهر اقدام کنم ولی نمیدونم چیکار باید بکنم.ممکنه منو راهنمایی کنید
    -لیسانس مهندسی شیمی(صنایع پتروشیمی) آزادماهشهر معدل 14.63
    -7 سال سابقه کار مرتبط با کلی certificate در ضمینه مهندسی شیمی
    -مدرک زبان و GRE ندارم اما سطح زبان درحد 6 IELTS هست
    متاسفانه ددلاین برای ترم مهر پیش رو که گذشته... باید برای ترم های بعد اقدام کنید.
    به صورت کلی نمیشه گفت از قبل کسی پذیرفته میشه یا نه .. شرایط من تو تاپیک اعلام نتایج هست. شما میتونید برای این دانشگاه شانس داشته باشید. مخصوصن چون مصاحبه میکنن میتونید تو مصاحبه خودتون رو تحمیل کنید.
    پست قبلی رو بخونید و به این سایت سر بزنید. وبسایت دانشگاه کچ

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)