نقل قول نوشته اصلی توسط MichelAngelo نمایش پست ها
ممنون از جوابت دوسته من

شما میگید به پذیرش از دانشگاه مقصد نیاز دارم ولی آخه برای همون پذیرش اولیه ترجمه ی رسمی از من خواستن (یعنی همون اولین قدم که فرستادن مدارک باشه که پذیرش بهم بدن به مشکل خورده)

چون به قول شما اگه پذیرش دستم بود دیگه مشکلی نبود. حالا من که برای همون گرفتن پذیرش اولیه بدون ترجمه ی رسمیه دانشنامه نمیتونم اقدام کنم چیکار کنم؟ من فقط به اندازه 2 روز که مدرک ترجمه بشه لازم دارم بعد میشه ببرم بدم بهشون تا وقتی جوابه پذیرش بیاد و وثیقه واسه خروج بذارم...
دوست خوب، گفتم که اصلا حرفش رو هم نزن!
دانشنامه شما اصلا صادر نمیشه تا وقتی همه کارها رو انجام ندی و وثیقه نزاری! بعدش مگه کارت پستاله که بدند دست شما 2 روز شما ببری ترجمه کنی و بیاری !؟
بار دیگه هم میگم اصلا فراموش کن این راهی که به فکرت رسیده! اینا خودشون واسه همین به شما نمیدند که شما پا نشی بری اونور! اون وقت شما میخوای باهات در ایننننننننننننننننننننننن نننننن حد همکاری کنن ؟!؟!؟
شما وقتی ترجمه کنی دیگه کارت تموم شده که! دیگه دانشنامه فارسی میخوای چیکار؟! کلا فراموش کن.

95% دانشگاههای دنیا پذیرش میدند با ریزنمره رسمی به شرط ارایه اصل دانشنامه روز ثبت نام، این مشکل کاملا پیش پا افتاده هستش، با دانشگاهات مکاتبه کن و توضیح بده، 100% مشکلی نیست.
حالا شما ریزنمره رسمی داری، بچه های روزانه همین رو هم ندارند، چیکار میکنن پس ؟
موفق باشید