صفحه 46 از 47 نخستنخست ... 363738394041424344454647 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 463

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ گواهی موقت و دانشنامه

Senior Member Sha7ab آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ترجمۀ گواهی موقت و دانشنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط Italylover95 نمایش پست ها
    سلام، میشه اگه کسی دارالترجمه ای تو شیراز میشناسه که مدرک موقت رو با مهر مترجم ترجمه میکنه ،به من اطلاع بده؟ خواهش میکنم!
    بعید میدونم مدرک موقت رو ترجمه کنن.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

سلام دوستان
    کسی میدونه ایا ارزشیابی مدرک تحصیلی خارج از کشور که وزارت علوم انجام میده رو میشه ترجمه رسمی کرد یا نه؟
    عذرخواهی بابت اینکه شاید گروه مرتبط با سوالم نیست. مرتبط تر پیدا نکردم)

دوستان سلام کسی میدونه که آیا دانشگاه کارنامه مهر شده رو به خودمون تحویل میده یا نه ؟

Junior Member

سلام من کارشناسی 90 بودم و ارشد 96 فارغ شدم اما نامه رو از کاریابی گرفتم اما دانشگاه چون بعد از 6 ماه نامه ارایه دادم تایید نکردو من نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم کمکم کتید هم ارشد هم لیسانسم رو آزاد کنم. من البته سابقه بیمه 96 و 97 دارم اما نمیدونم میتونم برا لیسانس استفاده کنم یا ن چون در حین تحصیل ارشد بیمه داشتم. دیوان عدالت شکایت کنم رسیدگی میشه؟ من هر جوریه میخوام مدرکم رو آزاد کنم ممنون میشم هرکس اطلاعاتی داشت بهم بگه سپاس

Junior Member

با سلام
    من یک سوالی از خدمت دوستان داشتم!
    مدارک همسرم رو برای ترجمه غیر رسمی به دارالترجمه دادم. حالا دارالترجمه گفته ترجمه غیر رسمی بر روی سربرگ خود دار الترجمه میخوای یا روی سربرگ ناجیت. کدوم یکی معتبرتر هست؟
    برای پوزیشن های کاری اروپا میخوام
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BahareSabz نمایش پست ها
    دوستان سلام کسی میدونه که آیا دانشگاه کارنامه مهر شده رو به خودمون تحویل میده یا نه ؟
    با سلام.
    اگر مشکل آزاد کردن مدرک نداشته باشید و مدرکتون آزاد باشه بله به خودتون تحویل میدن.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

سلام دوستان وقت بخیر . من یک وضعیت پیچیده ای برام پیش اومده لطفا اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه . بنده مدرک کاردانی ناپیوسته کامپیوتر دارم و اخیرا به دلیل این قانون جدید که میگه " تا کارشناسی نگیری نمیتونی دیگه برای تحصیل بری دانشگاه خارج از کشور برای ادامه تحصیل" کارم گیر کرده. من الان در مقطع لیسانس توی ایران ثبت نام کردم و میخوام با معافیت تحصیلی از این دانشگاه فعلی بصورت توریستی خارج بشم. از کنکوردیای کانادا پذیرش لیسانس دارم ولی اون دانشگاه (آزاد) قبلیم که کاردانی خوندم دانشنامه منو به دلیل اینکه پایان خدمت و معافیت ندارم بهم نمیده. با کلی دردسر تونستم از طرف یکی از آشناها توی اون دانشگاه ریزنمراتم و بگیرم. الان کنکوردیا گفته مشکلی نیست. چجوری اون افیسر رو قانع کنم که من در حال تحصیل بودم ولی دانشگاه به دلیل ذکرشده مدرکمو نمیده؟ تازه اگر بگم دلیلش نداشتن سربازیه چجوری قانع میشه که من برمیگردم که بخواد ویزا بده؟ آیا
    این افسرای سفارت
    از قوانین داخلی ایران مث این شرایط سربازی و قوانینش اطلاع دارن؟ واینکه آیا میشه با ریزنمرات برای ویزا و سفارت اقدام کرد که افیسر قانع بشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی موقت و دانشنامه

سلام و روز خوش
    یک سوال داشتم که خواهشا اگر اطلاع دارید پاسخ بدید.
    دانشگاه به من مدرک موقت کارشناسی ارشد داده که البته قابلیت ترجمه داره و اتفاقا در متنش قید شده که این گواهی تا صدور اصل دانشنامه اعتبار داره، حالا من این رو ترجمه کردم و برای دانشگاه فرستادم ولی دانشگاه ایمیل زد و گفت سفارت مدارک موقت رو قبول نمیکنه!
    خب حالا باید چیکار کنم؟
    آیا اونا درست میگن؟
    من بابت گرفتن این مدرک چندین میلیون هزینه تحصیلم رو پرداخت کردم.

Senior Member Sha7ab آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گواهی موقت و دانشنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط Awaken نمایش پست ها
    سلام و روز خوش
    یک سوال داشتم که خواهشا اگر اطلاع دارید پاسخ بدید.
    دانشگاه به من مدرک موقت کارشناسی ارشد داده که البته قابلیت ترجمه داره و اتفاقا در متنش قید شده که این گواهی تا صدور اصل دانشنامه اعتبار داره، حالا من این رو ترجمه کردم و برای دانشگاه فرستادم ولی دانشگاه ایمیل زد و گفت سفارت مدارک موقت رو قبول نمیکنه!
    خب حالا باید چیکار کنم؟
    آیا اونا درست میگن؟
    من بابت گرفتن این مدرک چندین میلیون هزینه تحصیلم رو پرداخت کردم.
    روش نوشته گواهی موقت ؟ باید به مترجم میگفتی temporary رو برداره از توش.
    میتونی یه نامه فارغ التحصیلی بگیری از دانشگاه (نه گواهی موقت) و بدیش ترجمه و تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه رو بگیری براش. اینطوری همه جا قبولش میکنن.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

سلام دوستان
    یه درخواست کمک فوری دارم
    من میخام فقط مدرک گواهی موقت و کارنامه رو ترجمه اولیه غیر رسمی کنم برای آپلود اولیه و همچنین کفایت می کنه.
    توی گواهی موقت نوشته ارزش ترجمه ندارد توی کارنامه هم نوشته غیر قابل ترجمه، منتهی شنیدم به صورت غیر رسمی برخی جاها تو تهران ترجمه میکنن و همه موارد گواهی موقت رو هم تو ترجمه می نویسن که مورد قانوین هم نداشته باشه. از این لحاظ مشکلی نیست چون برای آپلود اولیه هست.
    دوستان اگه اطلاعی دارند لطفا برام به صورت خصوصی آدرس دالترجمه هایی که ترجمه غیر رسمی گواهی موقت رو می کنن ارسال کنند چون از شهرستان دو روز دیگه میام تهران و وقت زیادی ندارم.
    سپاسگزارم از لطفتون
    NO PAIN NO GAIN

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)