نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 463

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ گواهی موقت و دانشنامه

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member ahmadlove آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گواهی موقت و دانشنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    بعنوان فارغ التحصیل دانشگاه سراسری روزانه، تنها چیزی که من دادن یه برگه معرفی به نظام وظیفه بود!
    سوالم اینه که، من وقتی آفرم اومد و ضمانت نظام وظیفه هم گذاشتم، اون وقت وزارت علوم یه نامه میزنه به دانشگاه و میگه این فرد کارای نظام وظیفه اش رو انجام داده در ازای دریافت معادل تعهد خدمت رایگان مدرکش رو بهش بفروشید، درسته؟
    میخوام بدونم در همین مرحله، یعنی بعد از ضمانت نظام وظیفه و قبل از خریدن تعهد خدمت، بهم گواهی موقت میدن؟

پیشاپیش ممنون.
    دوست عزیز تا جایی که میدونم این ضمانت نظام وظیفه اصلا ربطی به دانشگاه نداره و در واقع برای اجازه ی خروج و صدور گذرنامه انجام میشه و تنها کمکی که میکنه اینه که به شما یه نامه میدن که میتونی مدارکت رو ازاد کنی پس برای گرفتن مدارک از دانشگاه باید همون روال عادی رو طی کنین.
    قبل از پرداخت هزینه تحصیل رایگان مدرکی به شما نمیدن. وقتی نامه و فیش پرداختی هزینه رو ببرین دانشگاه کپی این مدارک رو ضمیمه پرونده میکنن و همون روز میتونین یه گواهی موقت قابل ترجمه بگیرین و تا دوهفته بعدش هم اصل مدرک رو.
    اگر هزینه هاتون زیاد میشه فکر کنم یه قانونی دارن که 5 میلیون وثیقه میزارین برای ازادسازی مدارک و دیگه هزینه ی ازاد سازی نمیدین الان و وقتی برگردین وثیقتون رو پس میدن و دیگه اینجا مشغول به کار میشین.
    ویرایش توسط ahmadlove : July 12th, 2012 در ساعت 10:02 AM
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)