صفحه 5 از 47 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 463

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ گواهی موقت و دانشنامه

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA, Finance, Malaysia

پیش فرض پاسخ : گواهی موقت و دانشنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz65 نمایش پست ها
    سلام
    از دانشگاه برای من این پیام اومده که :
    Need final degree posting from
    Iran.
    اینجا منظور از final degree چیه؟ منظور ریز نمراتی که روش نوشته فارغ التحصیل یا منظور دانشنامه هست؟ یا چیز دیگه؟
    من موقع apply ریز نمرات ترجمه شده و مهر و موم رو فرستادم .
    حالا از دانشگاه چی بخام؟
    اصل مدرک همون دانشنامه هست؟؟!!!
    سلام

اگر منظور ریز نمرات باشه میبایست میل می‌زدندfficial transcript

ولی‌ اینجا میگه مدرک پایانی یا همون دانشنامه، به نظرم یه میل بزن و بپرس میخواید خودم براتون بفرستم یا از طرف دانشگاه میل بشه، و توی این ایمیل یه بار دیگه بپرس (البته اگر قبلاً ریز نمرات رو فرستادید لزومی نداره سوال کنید دوباره)
    Vision without action is only a dream, action without vision is just passing time, Vision with Action can change the world.
    "Genius is one percent inspiration, ninety-nine percent perspiration."– Thomas Alva Edison

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar25 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه میشه راهنمایی بفرمایید

من فوقم آخر شهریور تمام شد تسویه حساب نکردم این واسه گرفتن ریز نمرات کمکی می کنه ؟؟؟ یا اول برم تسویه حساب کنم ؟؟
    باید برای پذیرش فقط ریز نمرات و بفرستم ؟ بعد این ریز نمرات قابل ترجمه هست؟؟

با تشکر
    اول سوالتون خیلی تکراری و فروم رو هم نگشتی. به هر حال:
    ببین برای گرفتن ریز نمرات قابل ترجمه باید هزینه تحصیل رایگان را بپردازی خواه فارغالتحصیل شده باشی خواه نه در این راستا شما باید یه سری تسویه حسابایی هم کرده باشی که دانشگاه میگه که کجاها نباید بدهی داشته باشی. و شما اگه همه نمراتت وارد شده دانشگاه ممکنه بگه تسویه حساب کامل کن و کارای فارغالتحصیلیت را کامل کن اول.
    به نظرم از دانشگاه بپرس خودشون راهنماییت میکنن چون دانشگاهها سیستماشون یکم با هم فرق میکنه

Junior Member

سلام
    از دانشگاه برای من این پیام اومده که :
    Need final degree posting from
    Iran.
    اینجا منظور از final degree چیه؟ منظور ریز نمراتی که روش نوشته فارغ التحصیل یا منظور دانشنامه هست؟ یا چیز دیگه؟
    من موقع apply ریز نمرات ترجمه شده و مهر و موم رو فرستادم .
    حالا از دانشگاه چی بخام؟
    اصل مدرک همون دانشنامه هست؟؟!!!
    من یادم رفت بگم پذیرش گرفتم ای20 هم دارم نامه معافیت تحصیلی هم از وزارت علوم گرفتم.
    اگه میشه یکی دیگه از دوستان جواب بدن

Junior Member

اول سوالتون خیلی تکراری و فروم رو هم نگشتی. به هر حال:
    ببین برای گرفتن ریز نمرات قابل ترجمه باید هزینه تحصیل رایگان را بپردازی خواه فارغالتحصیل شده باشی خواه نه در این راستا شما باید یه سری تسویه حسابایی هم کرده باشی که دانشگاه میگه که کجاها نباید بدهی داشته باشی. و شما اگه همه نمراتت وارد شده دانشگاه ممکنه بگه تسویه حساب کامل کن و کارای فارغالتحصیلیت را کامل کن اول.
    به نظرم از دانشگاه بپرس خودشون راهنماییت میکنن چون دانشگاهها سیستماشون یکم با هم فرق میکنه

دوست محترم
    احتمالا متنو با دقت کامل مطالعه نکرده اید. چرا که پست هایی در همین فروم وجود دارن که اعلام شده دست یابی به ربز نمرات غیر رسمی به شرط عدم فارغ التحصیلی راحت تر از زمانی است که فارغ التحصیلی انجام گرفته اما جزئیات و چگونگی آن اعلام نشده.

دوستان عزیز لطفا راهنمایی بفرمایند.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar25 نمایش پست ها
    دوست محترم
    احتمالا متنو با دقت کامل مطالعه نکرده اید. چرا که پست هایی در همین فروم وجود دارن که اعلام شده دست یابی به ربز نمرات غیر رسمی به شرط عدم فارغ التحصیلی راحت تر از زمانی است که فارغ التحصیلی انجام گرفته اما جزئیات و چگونگی آن اعلام نشده.
    توصيه دوستي كه گفته بودن از دانشگاه بپرسيد تا راهنمايي كنن واقعا بجاست. عملكرد دانشگاه ها در قبال صدور ريزنمرات غير رسمي واقعا با هم متفاوت هست. اگر شما همه چي رو مي خواي رسمي بگيري و تمامي تسويه حسابها رو هم كرده باشيد كه همه موظف هستند (البته از خداشون هم هست!) مدرك رسمي و قابل ترجمه بهتون ارائه كنن ولي اگه غير رسمي بخواهيد بگيريد و حين تحصيل هم باشيد خيلي قضيه فرق مي كنه. تا حالا من موارد زير رو ديدم يا شنيدم كه اتفاق افتاده:
    1. بدون هيچ مشكلي ريزنمرات غير رسمي درسهايي كه پاس شده صادر مي كنن
    2. فقط ترم جاري رو مي دن!
    3. سال جاري رو مي دن
    4. ريزنمرات انگليسي بدون مهر ميدن
    5. ريزنمره نميدن تا فارغ التحصيل بشين!!

به همين خاطر ابتداي كار با تحصيلات تكميلي دانشگاه خودتون مشورت كنيد

منم کارشناسی ناپیوسته خوندم میخوام مدارکمو ترجمه کنم اما برای کارشناسی یه گواهی فارغ التحصیلی دانشگاه داده خیلی ساده هست حتی عکسم توش نیست فقط نوشته من با معدلم از دانشگاه در تاریخ تمام واحد گذروندم همین !!!!!!!!!!!!!!! حالا موندم اینو ترجمه کنم اعتبار داره یا نه؟؟؟؟مدرک دوره کاردانی هم باید ترجمه کنم نمیشه با ریزنمرات که از دوره کارشناسی دارم و از دوره کاردانی البته جدا هستند یعنی هر دانشگاه ریزنمراتشو جدا داده اقدام کنم؟؟؟؟؟؟عجب پروسه سختی

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط jahanshahi نمایش پست ها
    منم کارشناسی ناپیوسته خوندم میخوام مدارکمو ترجمه کنم اما برای کارشناسی یه گواهی فارغ التحصیلی دانشگاه داده خیلی ساده هست حتی عکسم توش نیست فقط نوشته من با معدلم از دانشگاه در تاریخ تمام واحد گذروندم همین !!!!!!!!!!!!!!! حالا موندم اینو ترجمه کنم اعتبار داره یا نه؟؟؟؟مدرک دوره کاردانی هم باید ترجمه کنم نمیشه با ریزنمرات که از دوره کارشناسی دارم و از دوره کاردانی البته جدا هستند یعنی هر دانشگاه ریزنمراتشو جدا داده اقدام کنم؟؟؟؟؟؟عجب پروسه سختی
    سلام،
    خب چرا دانشنامه کارشناسی تون رو نمیگیرید؟ من نمیدونم اونی‌ که به شما دادن دقیقا چیه؟؟گواهی موقت یا چیز دیگه؟؟ولی‌ بعد که دانشنامتون رو گرفتین باید هر ۴ تا رو(دانشنامه کاردانی-‌ریز نمره کاردانی-‌دانشنامه کارشناسی‌ و ریز نمره کارشناسی) رو ترجمه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim65 نمایش پست ها
    سلام،
    خب چرا دانشنامه کارشناسی تون رو نمیگیرید؟ من نمیدونم اونی‌ که به شما دادن دقیقا چیه؟؟گواهی موقت یا چیز دیگه؟؟ولی‌ بعد که دانشنامتون رو گرفتین باید هر ۴ تا رو(دانشنامه کاردانی-‌ریز نمره کاردانی-‌دانشنامه کارشناسی‌ و ریز نمره کارشناسی) رو ترجمه کنید.

دانشنامه که آماده نشده دانشگاه میگه 2 سالی طول میکشه خوده مدرک موقت هم هنوز ندادند چه برسه به مدرک اصلی حالا من نمیتونم با ریزنمرات فعلن اقدام کنم البته برای دانشگاه mmu میخوام ترجمه کنم امکان پذیره؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط jahanshahi نمایش پست ها
    دانشنامه که آماده نشده دانشگاه میگه 2 سالی طول میکشه خوده مدرک موقت هم هنوز ندادند چه برسه به مدرک اصلی حالا من نمیتونم با ریزنمرات فعلن اقدام کنم البته برای دانشگاه mmu میخوام ترجمه کنم امکان پذیره؟؟؟؟؟؟

دانشگاه آزاد هستین یا دولتی؟اگر دانشگاه آزاد هستین.۱ هفته ایی گواهی موقت آماده می‌شه و ۳ ماهه دانشنامه ،اگر برید سازمان مرکزی که زود تر هم میتونید بگیرید.نمیدونم دانشگاه MMU قبول می‌کنه یا نه؟بهتره از خود دانشگاه بپرسید یا توی تاپیک مربوط به دانشگاه سوال کنید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim65 نمایش پست ها
    دانشگاه آزاد هستین یا دولتی؟اگر دانشگاه آزاد هستین.۱ هفته ایی گواهی موقت آماده می‌شه و ۳ ماهه دانشنامه ،اگر برید سازمان مرکزی که زود تر هم میتونید بگیرید.نمیدونم دانشگاه MMU قبول می‌کنه یا نه؟بهتره از خود دانشگاه بپرسید یا توی تاپیک مربوط به دانشگاه سوال کنید.
    البته دانشگاه آزاد هم یاد گرفته مثل دولتی ها رو گواهی موقتش مینویسه این مدرک ارزش ترجمه ندارد!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)