صفحه 7 از 47 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 463

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ گواهی موقت و دانشنامه

Senior Member ali12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Economics

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدرک موقت دانشگاهی توسط دارالترجمه رسمی؟!؟ Is it possible or not

نقل قول نوشته اصلی توسط jahanshahi نمایش پست ها
    عزیز ترجمه که میکنن اما نه رسمی فقط سربرگر دارالترجمه و مهر داراترجمه توشه اینو خوده دارالترجمه گفت که من یه برگه برده بودم که نوشته بود فارغ التحصیل شدم اونو میگفت ترجمه غیر رسمی میکنه حالا بماند که شما مدرک موقت داری ترجمه میکنند
    منم مدرک موقتمو بردم گفتن که ترجمشون فقط با مهر دارالترجمه خواهد بود. چون قانونا مهر دادگستری و وزارت خارجه رو نمی شه روی مدرک موقت گرفت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : گواهی موقت و دانشنامه

میگن تو ترکیه مدرک موقت رو ترجمه میکنن !!!!!!!!!!!

من خودم میدم <<<<>>>>>قیمتشو هم مینویسم براتون

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط behrangshams نمایش پست ها
    میگن تو ترکیه مدرک موقت رو ترجمه میکنن !!!!!!!!!!!

من خودم میدم <<<<>>>>>قیمتشو هم مینویسم براتون
    تو همین ایران خودمون هم براتون ترجمه میکنن همون قیمت معمول را ازتون میگیرند. لازم به ترکیه نیست

منم همین مشکل رو دارم دانشنامم بعد از deadline دستم می رسه
    دارالترجمه رسمی به من گفته که مدرک موقت دانشگاه ازاد رو ترجمه می کنیم و مهر دادگستری رو هم می گیرم اما وزارت خارجه مهر نمی کنه و عملا اون ترجمه رسمی محسوب نمی شه!!!
    یعنی تا زمانی که سازمان مرکزی تایید نکنه اون مدرک ترجمه رسمی نمی شه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

کلا نمیشه باید بریم سرباز

Senior Member naeemtop آواتار ها

سلام

من شنیدم اگه کسی پذیرش بگیره سربازی نرفته باشه هزینه آموزش رایگان رو داده باشه هم بازم مدرک اصلی رو بهش نمیدن و گواهی میدن آیا این درسته؟ (برای دانشگاه سراسری؟)

اگه اینطوره که شاید کسی بخواد بره دیگه بر نگرده اونوقت اونجا که رفته بعد درس خوندنش واسه کاریابی یا ادامه تحصیل دکترا چیکار باید بکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    سلام

من شنیدم اگه کسی پذیرش بگیره سربازی نرفته باشه هزینه آموزش رایگان رو داده باشه هم بازم مدرک اصلی رو بهش نمیدن و گواهی میدن آیا این درسته؟ (برای دانشگاه سراسری؟)

اگه اینطوره که شاید کسی بخواد بره دیگه بر نگرده اونوقت اونجا که رفته بعد درس خوندنش واسه کاریابی یا ادامه تحصیل دکترا چیکار باید بکنه؟
    سلام
    بله همینطوره. فکر میکنم مشکلی بعدش پیش نیاد و با همون گواهی موقت حله مشکل.
    ما پسرا کلا تا آخر عمر تا سربازی رو نریم گیریم. من الان هزینه رو پرداخت هم کردم اما حتی گواهی موقت هم نمیدن چون یا باید پذرش گرفته باشیو و وثیقه رو گذاشته باشی و یا برگ سبز برای اعزام سربازی رو بیاری.

Senior Member ali12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Economics

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    سلام

من این قضیه اصل مدرک رو از دانشگاه خواجه نصیر پارسال از یه نفر از مسئولاش پرسیدم. پس حواستون باشه پارسال بوده اولا ثانیا ممکنه اون طرف منظوره منو درس نفهمیده باشه یا قانونش عوض شده باشه، اما به من گفت پذیرش رو بیاری (وقتی هنوز سربازی نرفتی) اونوقت اصل مدرک رو می دیم بهت. دقیق یادمه که گواهی رتبه رو نشونم داد (رتبه دوم بودم!) اما گفت چون تاریخ فارغ التحصیلی رو روش زده قانونا اینو الان نمی تونم بهت بدم و می ذارم لای پروندت اما پذیرش گرفتی بیا این رو هم بهت می دم! جالبه که کارنامه رو هم فکر می کرد تاریخ فراغت از تحصیل روش نیست که بهم داد و خدا با من بود که تاریخ داشت )

Junior Member

من شنیدم وزارت علوم به اونایی که کاردانی و کارشناسی رو جدا خوندن یه تأییدیه میده که ثابت می‌کنه کارشناسی شون معتبره. کسی‌ خبر داره؟ چون اکثر دانشگاه‌های خارج فوق دیپلم رو نمی‌دونن چیه و میگن چرا کارشناسی رو ۲ ساله گرفتی‌.
    من کاردانی و کارشناسی رو جدا و در دانشگاه علمی‌ کاربردی خوندم. هنوز مدرک موقتم برای کارشناسی حاضر نشده ولی‌ یه مدرک موقت کارشناسی از مرکز علمی‌ کاربردی ای که توش درس خوندم یعنی‌ ایران خودرو گرفتم. آیا وزارت علوم با همین مدرکی‌ که مرکز آموزش داده برام تأییدیه مدرک کارشناسی رو میده؟ با توجه به اینکه همون طور که میدونین علمی‌ کاربردی مرکز آموزش داره و من حتی این مدرک رو از خود علمی‌ کاربردی نگرفتم و از مرکز آموزش ای که توش درس میخوندم (ایران خودرو) گرفتم.

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

دوستان من دی ماه از دانشگاه آزاد تهران مرکز فارغ التحصیل شدم و بهمن ماه تسویه حسابم تموم شد. الان مدرک موقتم به احتمال زیاد باید آماده باشه. آیا برای گرفتن مدرک موقتم، باید برم سازمان مرکزی واحد تهران مرکز (خیابان اسکندری) یا سازمان مرکزی کل (خیابان پاسداران)
    برگه اعزام به خدمت بدون غیبت هم دارم.
    ممنون از راهنمایی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)