صفحه 12 از 47 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 463

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ گواهی موقت و دانشنامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی موقت و دانشنامه

سلام ... من به دلیل تعطیلی دانشگاه از سیستم وثیقه برای تحصیل رایگان استفاده کردم تا نامه به گذرنامه رو زودتر بگیرم ... وزارت یه نامه بهم داد خطاب به دانشگاه که ریز نمره و گواهی موقت قابل ترجمه رو بهم بدن ... الانم امیرکبیر کلا تعطیل هستش ... سوال اولم اینه که هزینه صندوق رفاه رو حتما باید تصفیه کرد تا دانشگاه گواهی بده ؟ و سوال ۲ این که کلا انجام این کار ها چقد زمان میبره ... ( من نامه وزارت به دانشگاه رو دارم )
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان خواهش میکنم کمکم کنین
    دانشگاه ما ریزنمراتو بهم نمیده(پیام نور) میگه ممولیشو میدم همون که هیچ مهر و امضایی نداره
    چیکا کنم الان؟
    با همین میشه کاری کرد؟ یا راهی هست که برم مجبورشون کنم؟ با نامه یی چیزی از وزارت علوم
    قانون چی میگه؟
    من دانشجوی ترم اخرم این مهر
    از معافیت تحصیلیم استفاده میکنم.
    ممنون میشم راهنماییم کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoq نمایش پست ها
    سلام ... من به دلیل تعطیلی دانشگاه از سیستم وثیقه برای تحصیل رایگان استفاده کردم تا نامه به گذرنامه رو زودتر بگیرم ... وزارت یه نامه بهم داد خطاب به دانشگاه که ریز نمره و گواهی موقت قابل ترجمه رو بهم بدن ... الانم امیرکبیر کلا تعطیل هستش ... سوال اولم اینه که هزینه صندوق رفاه رو حتما باید تصفیه کرد تا دانشگاه گواهی بده ؟ و سوال ۲ این که کلا انجام این کار ها چقد زمان میبره ... ( من نامه وزارت به دانشگاه رو دارم )
    مرسی
    بله حتما باید بدهی تون نقدا تصفیه بشه وگرنه وزارت علوم شعبه خیابان فردوسی -فرصت حنوبی تایید نمی کنه و پشت مدرکتون هم پس از پرداخت باید بدهی نزده باشه.
    صدور هیچ گذرنامه و ویزایی لازم نیست ، وقتی به خدا “پناهنده” می شوید . . .

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hessamff نمایش پست ها
    سلام دوستان خواهش میکنم کمکم کنین
    دانشگاه ما ریزنمراتو بهم نمیده(پیام نور) میگه ممولیشو میدم همون که هیچ مهر و امضایی نداره
    چیکا کنم الان؟
    با همین میشه کاری کرد؟ یا راهی هست که برم مجبورشون کنم؟ با نامه یی چیزی از وزارت علوم
    قانون چی میگه؟
    من دانشجوی ترم اخرم این مهر
    از معافیت تحصیلیم استفاده میکنم.
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    دوست عزیز، مسئله شما مشکل خاص یا استثنایی نیست، همه ی بچه ها همین روال رو داشته اند و دارند.
    لطفا پست های قبلی رو مطالعه بفرمایید. به موضوعات مرتبط هم سر بزنید... مثل: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک دانشگاه سراسری

موفق باشید
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

سلام دوستان عزیز
    یه سوال دارم .من مدرک موقت ارشد ام رو دارم اما فعلاً نمی تونم دانشناممو آزاد کنم. حالا اگه دانشگاه یه ریز نمرات به من بده با گواهی موقتمٰ ٰ، وزارت علوم ریز نمرات منو مهر تایید میزنه؟ تا با ریز نمرات ترجمه شده رسمی و ترجمه غیر رسمی مدرک موقت بتونم به ددلاینا برسونم؟

یه سوال دیگه ام دارم: چی کار باید بکنم تا دانشگاه مدرک موقتی که قابل ترجمه رسمی باشه بهم بده؟همینی که دارم روش نوشته ارزش ترجمه ندارد):

Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام من یه سوال فوری دارم
    من الان دانشجوی ارشد سراسری ام ورودی 89 چند روز دیگه هم دفاعمه.
    خواست بدونم از هم ورودی من کسی مدرکشو خریده؟ فیمتش الان چنده؟ من شنیدم 13 14 تومن شده راسته؟ رشتمم فیزیکه

Member MichelAngelo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna

با سلام از دوستان تقاضا دارم راجع به مشکل من یه ره حل یا نظری بدن

چند وقتی هست که در گیر این مشکل هستم که بعد از هماهنگی و پیدا کردن استادی در خارج از کشور طی مکاتباتم با دانشگاه متوجه شدم که دانشگاه مقصد فقط اصل مدرک دانشنامه که به صورت رسمی توسط دالترجمه ترجمه شده و به تایید وزارت خارجه و دادگستری رسیده باشه رو قبول داره فقط، ولی به کسانی که مشکل سربازی دارن و در معافیت تحصیلیه 1 ساله ی بعد از فارغ التحصیلی به سر میبرن دانشنامه حتی برای یک روز و فقط برای ترجمه داده نمیشه!

طی پرس و جو هایی که از مسئولین دانشگاه کردم موردی ذکر کردن که با سپردن وثیقه به وزارت علوم و طی نامه ای که صادر میکنن میتونی برگردی دانشگاه و مدرک دانشنامه رو به مدت محدود برای ترجمه از ما بگیری، ولی هر چقدر با مسئولین وزارت از طریق تلفن صحبت کردم کسی ازین مسئله باخیر نبود. و چون من مشهد هستم به صورت حضوری امکانش نیست بیام و مطلع بشم و اگر موضوع وثیقه صحت داشته باشه اصلا اطلاعی در مورد مبلغ وثیقه ندارم که همراهم داشته باشم.

حالا دوستان درین مورد اطلاع دارن که آیا همچین قانونی وجود داره یا خیر؟ و آیا راهی وجود داره که برای چند روز دانشنامه برای ترجمه به دانشجو داده بشه؟ با این مشکل فرصت های خوب ادامه تحصیل برای من و امثال من ازشون گرفته میشه آخه !
    ضمنا من شبانه درس خوندم و کلیه مبلغ تحصیلمو تسویه کردم و فقط به علت مشکل سربازی دانشنامه به من داده نمیشه.

لطفا کمک کنید که کلی از زمانم از دست رفته بخاطر این وضعیت. ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MichelAngelo نمایش پست ها
    با سلام از دوستان تقاضا دارم راجع به مشکل من یه ره حل یا نظری بدن

چند وقتی هست که در گیر این مشکل هستم که بعد از هماهنگی و پیدا کردن استادی در خارج از کشور طی مکاتباتم با دانشگاه متوجه شدم که دانشگاه مقصد فقط اصل مدرک دانشنامه که به صورت رسمی توسط دالترجمه ترجمه شده و به تایید وزارت خارجه و دادگستری رسیده باشه رو قبول داره فقط، ولی به کسانی که مشکل سربازی دارن و در معافیت تحصیلیه 1 ساله ی بعد از فارغ التحصیلی به سر میبرن دانشنامه حتی برای یک روز و فقط برای ترجمه داده نمیشه!

طی پرس و جو هایی که از مسئولین دانشگاه کردم موردی ذکر کردن که با سپردن وثیقه به وزارت علوم و طی نامه ای که صادر میکنن میتونی برگردی دانشگاه و مدرک دانشنامه رو به مدت محدود برای ترجمه از ما بگیری، ولی هر چقدر با مسئولین وزارت از طریق تلفن صحبت کردم کسی ازین مسئله باخیر نبود. و چون من مشهد هستم به صورت حضوری امکانش نیست بیام و مطلع بشم و اگر موضوع وثیقه صحت داشته باشه اصلا اطلاعی در مورد مبلغ وثیقه ندارم که همراهم داشته باشم.

حالا دوستان درین مورد اطلاع دارن که آیا همچین قانونی وجود داره یا خیر؟ و آیا راهی وجود داره که برای چند روز دانشنامه برای ترجمه به دانشجو داده بشه؟ با این مشکل فرصت های خوب ادامه تحصیل برای من و امثال من ازشون گرفته میشه آخه !
    ضمنا من شبانه درس خوندم و کلیه مبلغ تحصیلمو تسویه کردم و فقط به علت مشکل سربازی دانشنامه به من داده نمیشه.

لطفا کمک کنید که کلی از زمانم از دست رفته بخاطر این وضعیت. ممنون
    سلام دوست عزیز،
    ببین مسئله شما هم همون مشکل روتین همه ی بچه های دیگه است.
    شما که شبانه بودی دیگه هزینه خرید تعهد و اینا نداری، اما باید وضعیت نظام وظیفه ات رو روشن کنی! یعنی در مورد شما باید وثیقه بزاری.
    برای استارت این پروسه وثیقه و آزاد کردن و اجازه خروج، شما به پذیرش دانشگاه مقصد نیاز داری، بعدش پله پله میری جلو ایشالا.
    ضمنا این قانونی که میگی دیگه صحبتش رو هم نکن! به شما قطعا ریزنمره رسمی و قابل ترجمه طبق قانون باید بدهند و شما با این میتونی پذیرش بگیری.
    دانشنامه و اصل سایر مدارک رو روز ثبت نام که تشریف میبری دانشگاه نیاز داری نه الان...
    موفق باشید
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Member MichelAngelo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    ببین مسئله شما هم همون مشکل روتین همه ی بچه های دیگه است.
    شما که شبانه بودی دیگه هزینه خرید تعهد و اینا نداری، اما باید وضعیت نظام وظیفه ات رو روشن کنی! یعنی در مورد شما باید وثیقه بزاری.
    برای استارت این پروسه وثیقه و آزاد کردن و اجازه خروج، شما به پذیرش دانشگاه مقصد نیاز داری، بعدش پله پله میری جلو ایشالا.
    ضمنا این قانونی که میگی دیگه صحبتش رو هم نکن! به شما قطعا ریزنمره رسمی و قابل ترجمه طبق قانون باید بدهند و شما با این میتونی پذیرش بگیری.
    دانشنامه و اصل سایر مدارک رو روز ثبت نام که تشریف میبری دانشگاه نیاز داری نه الان...
    موفق باشید
    ممنون از جوابت دوسته من

شما میگید به پذیرش از دانشگاه مقصد نیاز دارم ولی آخه برای همون پذیرش اولیه ترجمه ی رسمی از من خواستن (یعنی همون اولین قدم که فرستادن مدارک باشه که پذیرش بهم بدن به مشکل خورده)

چون به قول شما اگه پذیرش دستم بود دیگه مشکلی نبود. حالا من که برای همون گرفتن پذیرش اولیه بدون ترجمه ی رسمیه دانشنامه نمیتونم اقدام کنم چیکار کنم؟ من فقط به اندازه 2 روز که مدرک ترجمه بشه لازم دارم بعد میشه ببرم بدم بهشون تا وقتی جوابه پذیرش بیاد و وثیقه واسه خروج بذارم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)