صفحه 13 از 47 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 463

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ گواهی موقت و دانشنامه

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : گواهی موقت و دانشنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط MichelAngelo نمایش پست ها
    ممنون از جوابت دوسته من

شما میگید به پذیرش از دانشگاه مقصد نیاز دارم ولی آخه برای همون پذیرش اولیه ترجمه ی رسمی از من خواستن (یعنی همون اولین قدم که فرستادن مدارک باشه که پذیرش بهم بدن به مشکل خورده)

چون به قول شما اگه پذیرش دستم بود دیگه مشکلی نبود. حالا من که برای همون گرفتن پذیرش اولیه بدون ترجمه ی رسمیه دانشنامه نمیتونم اقدام کنم چیکار کنم؟ من فقط به اندازه 2 روز که مدرک ترجمه بشه لازم دارم بعد میشه ببرم بدم بهشون تا وقتی جوابه پذیرش بیاد و وثیقه واسه خروج بذارم...
    دوست خوب، گفتم که اصلا حرفش رو هم نزن!
    دانشنامه شما اصلا صادر نمیشه تا وقتی همه کارها رو انجام ندی و وثیقه نزاری! بعدش مگه کارت پستاله که بدند دست شما 2 روز شما ببری ترجمه کنی و بیاری !؟
    بار دیگه هم میگم اصلا فراموش کن این راهی که به فکرت رسیده! اینا خودشون واسه همین به شما نمیدند که شما پا نشی بری اونور! اون وقت شما میخوای باهات در ایننننننننننننننننننننننن نننننن حد همکاری کنن ؟!؟!؟
    شما وقتی ترجمه کنی دیگه کارت تموم شده که! دیگه دانشنامه فارسی میخوای چیکار؟! کلا فراموش کن.

95% دانشگاههای دنیا پذیرش میدند با ریزنمره رسمی به شرط ارایه اصل دانشنامه روز ثبت نام، این مشکل کاملا پیش پا افتاده هستش، با دانشگاهات مکاتبه کن و توضیح بده، 100% مشکلی نیست.
    حالا شما ریزنمره رسمی داری، بچه های روزانه همین رو هم ندارند، چیکار میکنن پس ؟
    موفق باشید
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Member MichelAngelo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    دوست خوب، گفتم که اصلا حرفش رو هم نزن!
    دانشنامه شما اصلا صادر نمیشه تا وقتی همه کارها رو انجام ندی و وثیقه نزاری! بعدش مگه کارت پستاله که بدند دست شما 2 روز شما ببری ترجمه کنی و بیاری !؟
    بار دیگه هم میگم اصلا فراموش کن این راهی که به فکرت رسیده! اینا خودشون واسه همین به شما نمیدند که شما پا نشی بری اونور! اون وقت شما میخوای باهات در ایننننننننننننننننننننننن نننننن حد همکاری کنن ؟!؟!؟
    شما وقتی ترجمه کنی دیگه کارت تموم شده که! دیگه دانشنامه فارسی میخوای چیکار؟! کلا فراموش کن.

95% دانشگاههای دنیا پذیرش میدند با ریزنمره رسمی به شرط ارایه اصل دانشنامه روز ثبت نام، این مشکل کاملا پیش پا افتاده هستش، با دانشگاهات مکاتبه کن و توضیح بده، 100% مشکلی نیست.
    حالا شما ریزنمره رسمی داری، بچه های روزانه همین رو هم ندارند، چیکار میکنن پس ؟
    موفق باشید
    پس احتمالا پرسنل دانشگاه میخاستن از سر خودشون باز کنن که گفتن که برو وثیقه بذار وزارت علوم...

پس کلا 2 راه بیشتر نمیمونه که یا مکاتبه کنم با دانشگاه یا دفترجه خدمت و پست کنم

بازم مرسی ازت رضا جان

Junior Member pani88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

سلام ..ببخشید گواهی موقت با دانشنامه چه فرقی داره؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pani88 نمایش پست ها
    دوسته عزیز گواهی موقت قابل ترجمه نیست مثله دانشنامه و معمولا تا وقتی دانشنامه آماده تحویل بشه گواهی موقت فارغ التحصیلی بهتون میدن که به آقایونی که سربازی نرفتن هیچ کدوم داده نمیشه !

Junior Member pani88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

ممنون . پس مدرک اصلی دانشنامه هستش

رشته و دانشگاه

ممنون . پس مدرک اصلی دانشنامه هستش
    دقیقا همینطوره. مدرک اصلی دانشنامه هست

Member
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

بعد از فارغ التحصیلی به شما گواهی موقت داده میشه و بعد از تسویه حساب و غیره شما دانشنامه میگیرید. برای اینکه ثابت کنید شما از مقطع تحصیلی کارشناسی، ارشد یا دکترا فارغ التحصیل شده اید میتوانید گواهی موقت هم ارائه کنید ولی برای پذیرش و ترجمه رسمی باید حتما دانشنامه اصلی را بگیرید.

Junior Member

دوستان میخاستم بپرسم با داشتن ریزنمرات تا ترم آخر هم میشه پذیرش گرفت؟(بدون ارائه اصل مدرک فارسی)

و اگه اصل مدرک ترجمه شده با تایید دادگستری باشه برای اپلای قبول میکنند یا اصل فارسیش رو هم بعدا میخان؟!

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

دانشگاه مقصد هیچوقت از شما اصل مدرک فارسی نمیخواد!
    ضمنا در جریان باشید، که طبق قانون جدید دارالترجمه از1 سال گذشته، کپی مدرک فارسی همیشه به ترجمه رسمی ضمیمه میشه.
    شما به مدرک فارسی فقط برای کارای سفارت ابران (اگر در کشور مقصد وجود خارجی داشته باشد!)، تخفیف بلیط و باز کردن پرونده و ... نیاز دارید.
    موفق باشید
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    دانشگاه مقصد هیچوقت از شما اصل مدرک فارسی نمیخواد!
    ضمنا در جریان باشید، که طبق قانون جدید دارالترجمه از1 سال گذشته، کپی مدرک فارسی همیشه به ترجمه رسمی ضمیمه میشه.
    شما به مدرک فارسی فقط برای کارای سفارت ابران (اگر در کشور مقصد وجود خارجی داشته باشد!)، تخفیف بلیط و باز کردن پرونده و ... نیاز دارید.
    موفق باشید
    یعنی حتی بعد از قبولی و زمان ثبت نام هم اصل مدرک فارسی رو نمیخان؟و اگر ترجمشو ارائه بدیم قبول می کنن؟
    بله همین طور که میگید کپی مدرک فارسی رو هم به ترجمش ضمیمه کردن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)