صفحه 19 از 47 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 463

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ گواهی موقت و دانشنامه

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گواهی موقت و دانشنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط metil نمایش پست ها
    سلام
    آیا لازمه که گواهی موقت لیسانس مهر مترجم بخوره؟ آخه هیچ جا این کار رو قبول نمیکنن! امکانش هست بدون مهر مترجم بگیرم و بعد دانشگاه برام مهر و امضا کنه؟ این کافیه؟ دوستانی که تجربه دارن لطفاً راهنمایی کنن. این ترجمه واسه من گرفتاری شده.
    با تشکر
    دوست گرامی من بعید می دونم بدون ترجمه با مهر مترجم، دانشگاه مدارک و براتون مهر و موم کنه. گواهی موقت و خیلی از دوستان ترجمه کردن با مهر مترجم و عجیبه شما نتونستین. در هر حال از دانشگاه بپرسین
    اما فکر نمی کنم شدنی باشه.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

Member heavenboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications and Computer Networks Engineering, POLITO

سلام
    دوستان من مقطع کاردانیم رو تو یکی از آموزشکده های فنی و حرفه ای خوندم(روزانه). مدرکمو از اونجا آزاد کردم.
    کار شناسی هم در یک موسسه غیر انتفاعی خوندم.
    حالا برای دریافت دانشنامه که به دانشگاه لیسانسم مراجعه کردن گفت دانشنامه دوره کاردانی رو از شما میگیریم و یک دانشنامه لیسانس به شما میدیم.
    میخواستم ببینم دوستان آیا چنین تجریه ای داشتن ؟ آیا روالش این هست ؟
    ما که نا پیوسته خوندیم در نهایت 1 دانشنامه لیسانس خواهیم داشت ؟ یا دو دانشنامه ؟
    توضیحات خدمت رفتم و هیچ گونه بدهی ندارم)

پیشاپیش از پاسختون ممنونم
    خداوندا؛ یک عمر هر دردی به من دادی، حس می کنم عین نیازم بود !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

سلام
    من دوره کاردانی رو در یک دانشگاه دولتی خودندم دوره کارشناسی رو در یه دانشگاه غیر انتفاعی خوندم و هنوز تعهد خدمت دوره کاردانی رو لغو نکردم.
    من برای گرفتن اصل مدرک کارشناسی به دانشگاه رفته بودم می گفتن که باید اصل مدرک کاردانی رو باید بیاری تا اصل مدرک کارشناسی رو به من بدن و من تازه از طریق لغو تعهد از طریق عدم کاریابی اقدام کردم برای آزاد کردن مدرک کاردانی. تازه بعد ماه دیگه مدرکم آزاد میشه.
    می خواستم بدونم که میتونم برای گرفتن پذیرش از طریق گواهی موقت اقدام کنم اگه میشه که به چه صورت هست و اگه که نه راهی هست که من از دانشگاه دوره کارشناسی مدرکی که قابل ترجمه باشه بگیرم و کار پذیرشم رو انجام بدم بعدا که اصل مدرکم رو آزاد کردم اون رو به دانشگاه مقصد بفرستم.
    با تشکر

Junior Member

سلام.

من اگر تعهد خدمتم رو بخرم با توجه به اینکه مشمول هستم و توی فرجه یکساله میخوام اقدام کنم آیا مدرک موقت رو برای ترجمه به من میدن؟

ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی دانشگاه تهران

سلام بچه ها
    کسی میدونه کدوم دارالترجمه ها احیانا ممکنه به صورت غیر رسمی (یعنی به صرف مهر مترجم) و حتی با ترجمه ی عبارت بی اعتباری ترجمه، گواهی موقت رو یه ترجمه ای بکنند؟ کسی تا حالا موفق شده این کارو کنه؟ (اگر فکر میکنید برای اونجا ممکنه مشکلی پیش بیاد، پیام خصوصی بزنید)
    راستش من اینو صرفا به عنوان یک نامه ای میخوام که دانشگاه مهلت ارائه اصل مدرک رو کمی تمدید کنه ولی دانشگاه که اساسا مدرک قابل ترجمه ای به فارغ التحصیلان نمیده غیر از اصل دانشنامه که؟
    ممنون خیلی

Junior Member

سلام دوستان

من از اول تا آحر تاپیک خوندم ولی جواب سوالمو پیدا نکردم

من فارغ التحصیل سال 92 مقطع کاردانی علمی کاربردی هستم تو ایران و سربازی هم قبل از دانشگاه رفتم حالا برای یه دانشگاه تو اروپا برای مقطع لیسانس اقدام کردم که با دانشگاه مکاتبه کردم تا مدرک کاردانی رو به جای پیش دانشگاهی ازم قبول می کنن اما تازه بعد از یکسال که از فارغ التحصیلیم تو ایران می گذره مدرک موقت کاردانیم داره حاضر می شه و اصل مدرک کاردانیم می گن 2 سال طول می کشه حاضر بشه از طرفی گواهی موقت هم که قابل ترجمه نیست و دانشگاهی هم که می خوام پذیرش بگیرم ترجمه رسمی مدارک رو می خواد من چیکار باید بکنم ؟؟

Junior Member

با عرض سلام حدمت دوستان

ببخشید اگه سوالم تکراریه. من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاه دولتی هستم ولی دانشگاه به جز گواهی موقت تا وقتی مدرکم رو نخرم هیچ مدرک رسمی و قابل ترجمه ای به من نمیده (حتی ریز نمرات رسمی) حالا برای اپلای کردن چطوری میتونم به دانشگاهای خارجی ثابت کنم که ارشد دارم در حالی که ترجمه رسمی مدارک تحصیلی رو واسه اپلای میخوان؟

Junior Member

من از دو تا دارالترجمه پرسیدم، گفتن اصلاً گواهی موقت رو ترجمه نمی‌کنن!
    توی این تاپیک گفته شده که جاهایی هست که گواهی موقت رو ترجمه می‌کنن. میشه بگید کجا می‌تونم ببرم برای ترجمه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال دارم:
    الان من چند تا دانشگاه برا دکترا پذیرش کردم اونام ترجمه مدرک ارشد و میخوان، حالا سوال من: چیکار باید بکنم مدرک موقت دانشگاه آزاد که ارزش نداره فقط کاراییش تو نظام وظیفه‌اس، مدرک دائم هم که باید پایان خدمت داشت.
    چیکار می‌تونم بکنم؟
    مرسی عزیزان

سلام.ببخشید اگه سوالم پیش پا افتاده بنظر میاد.اما می خاستم بدونم منظور از transcript ترجمه ی اصل دانشنامه هست یا ریز نمرات؟. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)