صفحه 3 از 47 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 463

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ گواهی موقت و دانشنامه

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

پیش فرض پاسخ : گواهی موقت و دانشنامه

سلام
    من کارشناسی نا پیوسته بودم .
    حالا اصل مدرک کاردانی حاضر هست میدن اما کارشناسیم هنوز اصل مدرک حاضر نشده .
    بنظرتون این اصل مدرک کاردانی رو گرفتم همراه مدارکم بفرستم یا همون فقط ریز نمرات رو بفرستم بهتر هست !
    یعنی حالاکه ماله کارشناسی حاضر نیست کاردانی هم نفرست ، یوقت برای پذیرش مشکلی پیش نمیاد ؟
    امضا

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط sabboorr
    سلام
    بنظرتون این اصل مدرک کاردانی رو گرفتم همراه مدارکم بفرستم یا همون فقط ریز نمرات رو بفرستم بهتر هست !
    یعنی حالاکه ماله کارشناسی حاضر نیست کاردانی هم نفرست ، یوقت برای پذیرش مشکلی پیش نمیاد ؟
    از دوستان خواهشمندیم مارا یاری فرمایند و یه جوابی بدن ؟! نکنه اینجا جای سوالم نبوده !؟ ???
    امضا

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sabboorr
    سلام
    از بین دانشگاه هایی که من اپلای کردم هیچکدوم نگفتن دانشنامه رو هم موقع اپلای بفرستین فقط میگفتن کارنامه رسمی پس نباید مشکلی پیش بیاد.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

سلام بچه ها
    من می خوام مدارکمو بفرستم یکی ار دانشگااهی کانادا. ولی هنوز مدرک اصلی مو نگرفتم. روی مدرک موقتم نوشته قابل ترجمه نیستمی گن باید ببری وزارت علوم مهر بزنه تا قابل ترجمه بشه. دارالترجمه گفت که برام یه سر برگ میزنه که دانشگاهای کانادا قبول کنن. نمیدونم چیه؟ کسی هست که مدرک موقتشو فرستاده باشه که بتونه به من کمک کنه؟ میخوام ببینم وزارت علوم برده یا نه و اگه وزارت علوم نبرم قبول نمیکنن؟ من البته فروم رو خوندم ولی دقیقا جواب سوالمو پیدا نکردم. ممنون.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط JUDIABOT
    سلام بچه ها
    من می خوام مدارکمو بفرستم یکی ار دانشگااهی کانادا. ولی هنوز مدرک اصلی مو نگرفتم. روی مدرک موقتم نوشته قابل ترجمه نیستمی گن باید ببری وزارت علوم مهر بزنه تا قابل ترجمه بشه. دارالترجمه گفت که برام یه سر برگ میزنه که دانشگاهای کانادا قبول کنن. نمیدونم چیه؟ کسی هست که مدرک موقتشو فرستاده باشه که بتونه به من کمک کنه؟ میخوام ببینم وزارت علوم برده یا نه و اگه وزارت علوم نبرم قبول نمیکنن؟ من البته فروم رو خوندم ولی دقیقا جواب سوالمو پیدا نکردم. ممنون.
    مدرک موقت بدون مهر وزارت علوم قابل ترجمه رسمی‌ (که هم مهر وزارت خارجه و هم دادگستری رو داره) نیست.
    این ترجمه‌ای که مترجم به شما گفته میکنه فقط مهر مترجم رو خواهد داشت.
    قبلا (۲ سال پیش) وزارت علوم مدرک موقت رو مهر میکرد ولی‌ پارسال به هیچ وجه حاضر نبود اینکار رو بکنه و فکر می‌کنم الان هم این کار رو انجام نمیده.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط JUDIABOT
    سلام بچه ها
    اگر دانشجوي دانشگاه آزاد هستين، من پروسه كارو قبلاً نوشتم! اگر سئوالي بود، بفرماييد...

Junior Member

نه من دانشجوی دانشگاه ازاد نیستم. من دانشگاه شیراز درس خوندم . مشکل ایجاست که من مدرک موقت بهم دادن و هنوز مدرک اصلی را ازاد نکردم . میخواستم ببینم لا زمه که پشت مدرک موقتمو مهر وزارت علوم بزنم یا نه ؟ چون دارالترجمه به من گفت که یه سر برگ میزنیم سرش که دانشگاهای کانادا و امریکا قبول کنن ولی من مطمئن نیستم که راست بگه . می خواستم ببینم کسی تا حالا این جوری مدرکشو فرستاده یا نه. یه مشکل دیگه هم با دانشگاه شیراز خراب شده داشتم. میگن که ما ریز نمرات بهت نمیدیم مگه که اون 800000 تومن رو وارد کنی یعنی در واقع مدرک رو ازاد کنی .کسی تا به حال به این مشکل بر خورده یا نه؟( از بچه هایی که از شیراز فارغ التحصیل شدن )

ApplyAbroad Veteran

من شیراز خوندم. شما حتما" باید پول رو بدی تا ریز نمرات رو بگیری. در مورد مدرک موقت هم فکر نکنم وزارت علوم براتون مدرک موقت رو مهر کنه. اگر هم خانم هستید که بعد از تصفیه حساب میتونید مدرک تون رو هم بگیرید.
    اگه هم پیش آقای طاهری رفتین برای ترجمه خوب راهنمایی تون میکنه. ولی بعید به نظر میاد که مدرک رو وزارت علوم امضا کنه.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط ars نمایش پست ها
    از بین دانشگاه هایی که من اپلای کردم هیچکدوم نگفتن دانشنامه رو هم موقع اپلای بفرستین فقط میگفتن کارنامه رسمی پس نباید مشکلی پیش بیاد.
    سلام
    شما مطمئنید؟؟من هر جا دیدم دانشنامه رو هم میخاستن.یعنی 2 بند هست.یکی ریز نمرات و یکی دانشنامه!!!!!

Senior Member ali12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Economics

سلام
    من تا دو روزه دیگه با دانشگاه فوق لیسانسم تسویه حساب می کنم و بعدش هم می خوام برای گرفتن ریز نمرات مدرکمو بخرم. مشکل اینه که می خوام ریز نمراتمو ترجمه کنم اما لابلای بعضی از حرفا این طور حس کردم که ترجمه ریز نمرات بدون گواهی موقت امکان پذیر نیست. درست فهمیدم یا اینکه ریز نمرات رو بدون گواهی موقت هم ترجمه می کنن؟ اگه این کار نکنن که امسال اپلای رو باید بی خیال شم و خوب مدرکمم نمی خرم. لطفا اگه کسی می دونه راهنماییم کنه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)