صفحه 31 از 47 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 463

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ گواهی موقت و دانشنامه

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ترجمۀ گواهی موقت و دانشنامه

سلام. وقتی ما دانشنامه رو گرفتیم برای هر دانشگاه که اپلای می کنیم فقط باید ترجمه رسمی اش رو بفرستیم منظورم اینه که اصل دانشنامه به فارسی رو هم باید اسکن کنیم و بفرستیم. برای دانشگاهی که توش پذیرش می گیریم چی باید اصل دانشنا مه فارسی رو ببریم براشون سلام. وقتی ما دانشنامه رو گرفتیم برای هر دانشگاه که اپلای می کنیم فقط باید ترجمه رسمی اش رو بفرستیم منظورم اینه که اصل دانشنامه به فارسی رو هم باید اسکن کنیم و بفرستیم. برای دانشگاهی که توش پذیرش می گیریم چی باید اصل دانشنا مه فارسی رو ببریم براشون .

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    سلام. وقتی ما دانشنامه رو گرفتیم برای هر دانشگاه که اپلای می کنیم فقط باید ترجمه رسمی اش رو بفرستیم منظورم اینه که اصل دانشنامه به فارسی رو هم باید اسکن کنیم و بفرستیم. برای دانشگاهی که توش پذیرش می گیریم چی باید اصل دانشنا مه فارسی رو ببریم براشون سلام. وقتی ما دانشنامه رو گرفتیم برای هر دانشگاه که اپلای می کنیم فقط باید ترجمه رسمی اش رو بفرستیم منظورم اینه که اصل دانشنامه به فارسی رو هم باید اسکن کنیم و بفرستیم. برای دانشگاهی که توش پذیرش می گیریم چی باید اصل دانشنا مه فارسی رو ببریم براشون .
    سلام

- ممکن هست ازتون در online application اسکن مدرک رو بخوان ولی در کل چون تصویر کپی مدرک به ترجمه رسمی الصاق میشه، نیازی به اسکن فارسی نیست...
    - بله...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام بچه هادانشگاه تنسی آمریکا از من ریزنمرات غیر رسمی میخاد، من ریزنمرات کارشناسی و ارشد رو اصلشو گرفتم ولی ندادم دارالترجمه، ولی ریزنمرات دکتری (4 ماه پیش از دکترام دفاع کردم) رو ندارم، الانم کل ریزنمراتو از من میخان البته بصورت غیر رسمی...میشه خودم ترجمه کنمشون؟ میشه یکی راهنماییم کنه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Baharnaz نمایش پست ها
    سلام بچه هادانشگاه تنسی آمریکا از من ریزنمرات غیر رسمی میخاد، من ریزنمرات کارشناسی و ارشد رو اصلشو گرفتم ولی ندادم دارالترجمه، ولی ریزنمرات دکتری (4 ماه پیش از دکترام دفاع کردم) رو ندارم، الانم کل ریزنمراتو از من میخان البته بصورت غیر رسمی...میشه خودم ترجمه کنمشون؟ میشه یکی راهنماییم کنه؟
    سلام

بعید هست ترجمه خودتون رو بپذیرند...
    شاید بهتر باشه در مورد این وضعیت و اینکه زمان میدن تا بعدا transcript دکترا رو ارائه کنید، با خودشون هماهنگ کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام دوستان
    من گواهی موقت دانشگاهم رو دادم واسه ترجمه(روش ننوشته قابل ترجمه نیست) ولی تا الان 5 بار کارمون به مشکل خورده و 5 بار پرینت گرفتن آخرین بار بهم گفتن که خودت بنویس هرجا رو که غلط داری ما همونو بنویسیم
    منم نوشتم منتها اینا اومدن همونو کپی پیست کردن!!! الان که دیدم Date رو که مربوط به تاریخ ترجمست نذاشتن!!! چون من فکر نمیکردم همون چیزی که من نوشته باشم رو بنویسن پس ننوشته بودم،یه جا دیگه University of applied science... رو نوشتن University f applied science...آیا اینا مشکلات جدی ای هستن؟یعنی اگه اونور ببینن کلا در حدی هست که کاری به بقیه مدارکم نداشته باشن و ریجکت کنن؟(چون بار آخر باهاشون خیلی جر و بحث کردم نمیشه دوباره بهشون بگم درست کنن)
    خلاصه اینکه دوستان من کلا این برگه رو با این وضع بفرستم واسه دانشگاه یا نه؟
    با تشکر

پیش فرض پاسخ : گواهی موقت و دانشنامه

دوستان من مدرک موقت رو هم ترجمه کردم. خواستم اطلاع بدم. چون یه سری از دارالترجمه ها میگفتن ما ترجمه نمیکنیم.
    اما اگه خوب بگردین پیدا میکنید جایی رو که ترجمه کنن.
    (اگه پیام خصوصی بدین آدرس جایی که من ترجمه کردم، توی تهران، رو بهتون میدم)

سلام
    وقت همگی به خیر
    برای دانشگاههای آلمان فقط باید به آلمانی ترجمه کنیم یا میتونیم به انگلیسی هم ترجمه کنیم؟ آیا بستگی به دانشگاه هم داره که ترجمه مدارک رو به انگلیسی میخواد یا آلمانی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omidaskari69 نمایش پست ها
    سلام
    وقت همگی به خیر
    برای دانشگاههای آلمان فقط باید به آلمانی ترجمه کنیم یا میتونیم به انگلیسی هم ترجمه کنیم؟ آیا بستگی به دانشگاه هم داره که ترجمه مدارک رو به انگلیسی میخواد یا آلمانی؟
    تا جایی که من دیدم آلمان همه جا ترجمه انگلیسی هم قبول می کنن ولی اتریش اکثرا ترجمه آلمانی فقط

نقل قول نوشته اصلی توسط mmjavad نمایش پست ها
    تا جایی که من دیدم آلمان همه جا ترجمه انگلیسی هم قبول می کنن ولی اتریش اکثرا ترجمه آلمانی فقط
    با سلام
    من میخام online application یکی از دانشگاها رو پر کنم, تو یک قسمتی unofficial transcript میخاد. آیا میتونم خودم ترجمه کنم مدرکم رو؟ اگر نه پس غیررسمیش یعنی چی دقیقا؟چون یکی از دوستان در جواب دوست دیگه ای گفتن که فکر نمیکنن بشه.

مرسی

ببخشید اشتباهی در جواب mmjavad
    سوالم رو نوشتم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)