صفحه 32 از 47 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 463

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ گواهی موقت و دانشنامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ترجمۀ گواهی موقت و دانشنامه

یک توصیه بر گرفته از یک تجربه:
    حتما حتما چک پرینت ترجمتونو بگیرید و خیلی دقیق چک کنید و مشکلات احتمالی رو با خودکار قرمز مشخص کنید به گونه ای که اگر مترجم پیر و کم سو هم باشه به راحتی ببینه تا موقع تحویل گرفتن مدارک به مشکل بر نخورین.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام ریز نمرات غیررسمی لیسانس و ارشدمو خودم ترجمه کنم بعد ببرم یه دارالترجمه واسم مهر بزنه، چون اینطوری توی هزینه ها خیلی صرفه جویی میشه، شما دارالترجمه ایو میشناسید که اینکارو بکنه؟ یعنی فقط مهر خودشو بزنه و هزینه مهرشو بگیره؟

سلام برای ترجمه دانشنامه دانشگاههای مثل دانشگاه تهران دانشنامه رو باید ببریم دارالترجمه یا وزارت علوم یا خود دانشگاه ترجمه می کنه؟ با تشکر

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

دوستان من تو سایت دانشگاه ها اکثرا میبینم که میگه ترجمه رسمی ریز نمرات و حرفی از دانشنامه زده نمیشه
    با این وجود نیاز هست که مثلا 5 سری ترجمه میگیریم ترجمه دانشنامه هم توش باشه؟
    I've got a strong urge to fly, but I've got nowhere to fly to. - Pink Floyd

Junior Member

سلام
    من فارغ التحصیل مقطع لیسانس ICT سال 1392 از موسسه آموزش عالی رجا هستم و خدمت سربازیمم رفتم.
    سوال من اینه که آیا برای ازاد کردن مدرک باید پولی بدم؟ یا چون غیر انتفاعی بوده پولی نمیخواد؟؟؟
    سوال بعدی من اینه که بهم گفتن مدرک اصلی آماده نیس اما مدرک موقت بهم میدن که قابل ترجمه هست. آیا واقعا این امکان داره؟
    مدرک رو باید ترجمه کرد یا ریز نمرات هم نیازه؟
    الان باید چیکار کنم؟
    ممنون

Banned

سلام
    من ارشدم ازاد گرفتم چند سال پیش و سربازیم تموم شده.الان مدرک موقت دارم اما هم ترجمه شده و هم ریز نمرات ترجمه شده ایا میتونم باهاش اپلی کنم الان؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک موقت!!!!!!!!!!!

سلام
    اقا این پول قضیش چیه؟
    منم الان این مشکلو دارم دانشگاه میگه 6 ماه دیگه میاد دانشامت.حالا راه حل چیه واسه اینکه زودتر بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط megh500 نمایش پست ها
    سلام
    من ارشدم ازاد گرفتم چند سال پیش و سربازیم تموم شده.الان مدرک موقت دارم اما هم ترجمه شده و هم ریز نمرات ترجمه شده ایا میتونم باهاش اپلی کنم الان؟
    اگر ترجمه کردید و مهر وزارت خورده از تاریخ مهر تا دو سال بیشتر وقت ندارید برای بردن به سفارت آلمان. بقیه کشورها هم احتمالا یه همیچین شرایطی باید باشه
    شما معمولا کپی ترجمه ها رو برای اپلای به دانشگاه ها میفرستید

در ضمن مدرک موقت ترجمه هم اگه شده باشه بدون مهر وزارت خارجه فایده نداره فکر کنم، شاید بشه واسه پذیرش گرفتن دانشگاه استفاده کرد ولی احتمالا در آینده نیاز به اصلش هم بشه (باز دوستان شاید بهتر بدونن)

اول سریع دنبال دانشگاه ها بگردید رشته مناسب و شرایط و نحوه اپلای توی سایت دانشگاه ها اومده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی موقت و دانشنامه

سلام
    آقا من تازه عضو شدم و فوروم نمیذاره من پیام خصوصی بزنم... میشه آدرس یا شماره اینجا رو برای من ارسال کنین ... خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amired نمایش پست ها
    سلام
    من فارغ التحصیل مقطع لیسانس ICT سال 1392 از موسسه آموزش عالی رجا هستم و خدمت سربازیمم رفتم.
    سوال من اینه که آیا برای ازاد کردن مدرک باید پولی بدم؟ یا چون غیر انتفاعی بوده پولی نمیخواد؟؟؟
    سوال بعدی من اینه که بهم گفتن مدرک اصلی آماده نیس اما مدرک موقت بهم میدن که قابل ترجمه هست. آیا واقعا این امکان داره؟
    مدرک رو باید ترجمه کرد یا ریز نمرات هم نیازه؟
    الان باید چیکار کنم؟
    ممنون
    با سلام شما چون غیر انتفاعی بودید و در حین تحصیل هزینه تحصیلتون رو پرداختید هیچ پولی نباید برای گرفتن مدرک اصلیتون بدید. باید به دانشگاه درخواست بدید و مدرک اصلی و ریزنمراتتون رو بگیرید وقتی مدرک اصلی و ریز نمرات رو گرفتید هر دو رو باید ترجمه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)