صفحه 9 از 47 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 463

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ گواهی موقت و دانشنامه

Senior Member esf11 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گواهی موقت و دانشنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran1511 نمایش پست ها
    با سلام

من یه سئوال داشتم که ایا با داشتن برگ سبز اعزام به خدمت نمیشه مدارک رسمی گرفت یا خیر؟
    متاسفانه دانشگاهی که می خوام اپلای کنم گفته باید حتما رسمی باشه غیر رسمی هم قبول نیست..

از این طرف دانشگاه محترم شهید بهشتی بعد از کلی بحث گفتن شما باید اول سربازی برید بعد به شما مدرک رسمی بدیم..
    حتی گفتن ما غیر رسمی هم نمیدیم..

من الان برگ سبز دارم برای سال 1391
    ممنون میشم دوستان بگن می تونم مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشدم رو آزاد کنم یا اینکه باید برم سربازی؟؟!!!
    بله شما با برگه سبز میتونی بخری
    حتی 2 روز پس از ارایه مدارک به پلیس + 10 میتونستید برید المثنی برگه سبز بگیرید از همون پلیس + 10 و خرید مدرکتون را انجام بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaaaz نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بپرسم ترجمه مدرک موقتو ارزشی داره که بفرستم با مدارک اصلا؟یا همون ریزنمره کافیه؟آخه مدرک موقتو که رسمی ترجمه نمیکنن فقط مهر دارالترجمه میزنن
    مرسی
    دانشگاه آزادید یا سراسری؟
    شما اگه سراسری هستید تا زمانی که مدرک را نخرید که بتون مدرک نمیدن!!!! همون ریزنمرات را بفرستید بعدا مدرک را میخوان معمولا

نقل قول نوشته اصلی توسط SScandy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان در جال اپلای کردن هستم و تا اونجا که قبلش از همه پرسیده بودم تو این مرحله نیازی به ترجمه اصل مدرک ندارم الان برا یه دانشگاه مدارک آنلاین فرستادم به من اینجور گفته
    We have also received the unofficial transcript scans that you sent for your undergraduate and graduate degrees. However, in order to review your application we will also need scans of your degree certificates. Please note that, should you be accepted and admitted to the University of Colorado Boulder, you will also need to send us (by post) Official Attested transcripts and degree documents in order for us to process your I-20 form. I understand that you may need to mail the documents yourself at that time. This is sufficient so long as the transcripts and degree documents are in a sealed enevelope from your University. I hope that helps. Please let me know if you have additional questions or concerns. Thank you!

یعنی یه certificate برا فارغ التحصیلی از من میخواد حتما و من در جال جاضر با توجه به اینکه میخوام از قانون کار برای آزاد کردن مدرکم استفاده کنم و فقط 1 هفته تا deadline این دانشگاه وقت دارم نمیدونم چیکار کنم
    ضمنا من 1ساله از دانشگاه امیرکبیر فارغ التحصیل شدم و لیسانس و فوق لیسانس هر دو اونجا بودم
    به نظرتون میتونم یه نامه بگیرم از دانشگاه مبنی بر اینکه فلان سال با فلان معدل فارغ التحصیل شدم؟

دوستانی که در جریان هستند لطفا کمک کنند خیلی فوری و ضروریه؟
    ممنون
    هیچ مقام رسمی نمیتونه این کارو کنه چون داره خرید مدرک را دور میزنه. شما میتونید این کارو کنید:
    تو توصیه نامتون بدونه اینکه استاد را حساس کنید بگید بش که بنویسن شما فارغ شدید
    تو ریز نمرات میخوره graduated شما ان را های لایت کنید واسشون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    دانشگاه آزادید یا سراسری؟
    شما اگه سراسری هستید تا زمانی که مدرک را نخرید که بتون مدرک نمیدن!!!! همون ریزنمرات را بفرستید بعدا مدرک را میخوان معمولا
    سراسریم
    مدرک موقت که میدن

دانشگاهی که به من پذیرش داده گفته اگه اصل مدرک رو الان نمی تونم ببرم حداقل باید provisional certificate از مدرک فوق براشون برای ثبت نام ببرم و ترم بعدی مدرک اصلی رو ببرم برای دانشگاه. حالا به نظرتون چکار می تونم بکنم؟
    ضمنا من سراسری دانشگاه تهران خوندم.
    کمک کنید ممنون میشم.

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    دانشگاهی که به من پذیرش داده گفته اگه اصل مدرک رو الان نمی تونم ببرم حداقل باید provisional certificate از مدرک فوق براشون برای ثبت نام ببرم و ترم بعدی مدرک اصلی رو ببرم برای دانشگاه. حالا به نظرتون چکار می تونم بکنم؟
    ضمنا من سراسری دانشگاه تهران خوندم.
    کمک کنید ممنون میشم.
    الان دقیقا مشکل کجاست؟
    بعد از فارغ التحصیل شدن مدرکت موقت رو میتونید با پذیرش همین دانشگاه آزاد کنید تا مدرک اصلیتون آماده بشه
    Some dance to remember, some dance to forget

نقل قول نوشته اصلی توسط فراز نمایش پست ها
    الان دقیقا مشکل کجاست؟
    بعد از فارغ التحصیل شدن مدرکت موقت رو میتونید با پذیرش همین دانشگاه آزاد کنید تا مدرک اصلیتون آماده بشه
    ممنون بابت جوابت ولی تا جایی که من می دونم مدرک موقت رو ترجمه رسمی نمی کنند! و اگر ترجمه رسمی نشه مورد قبول دانشگاه های خارج از کشور نیست. درست می گم؟

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ممنون بابت جوابت ولی تا جایی که من می دونم مدرک موقت رو ترجمه رسمی نمی کنند! و اگر ترجمه رسمی نشه مورد قبول دانشگاه های خارج از کشور نیست. درست می گم؟
    بعد از اینکه کارهای وزارت علوم و وثیقه تموم شد وزارت علوم نامه ای به شما می دهد تا از دانشگاه مدرک خود را تحویل بگیرید.در این زمان شما یا باید یک وثیقه برای تعهد تحصیل رایگان بدهید یا تحصیلات رایگان خود را بخرید.بعد از خرید به شما یک مدرک می دهند که مدرک خطاطی شده و اصلی نیست ولی قابلیت ترجمه را دارد و همه جا معتبر است.خیلی از دوستان من سالهاست فارغ التحصیل شدن ولی هنوز مدرک اصلی خود را تحویل نگرفته اند الان هم در کشور های مختلف تحصیل یا کار می کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط فراز نمایش پست ها
    بعد از اینکه کارهای وزارت علوم و وثیقه تموم شد وزارت علوم نامه ای به شما می دهد تا از دانشگاه مدرک خود را تحویل بگیرید.در این زمان شما یا باید یک وثیقه برای تعهد تحصیل رایگان بدهید یا تحصیلات رایگان خود را بخرید.بعد از خرید به شما یک مدرک می دهند که مدرک خطاطی شده و اصلی نیست ولی قابلیت ترجمه را دارد و همه جا معتبر است.خیلی از دوستان من سالهاست فارغ التحصیل شدن ولی هنوز مدرک اصلی خود را تحویل نگرفته اند الان هم در کشور های مختلف تحصیل یا کار می کنند
    1- وزارت علوم و وثیقه برای چی؟ من سربازیم تمام شده و نیازی به وثیقه برای خروج ندارم.
    2- هزینه خرید تحصیلات رایگان چقدر می شه؟

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه

1- وزارت علوم و وثیقه برای چی؟ من سربازیم تمام شده و نیازی به وثیقه برای خروج ندارم.
    2- هزینه خرید تحصیلات رایگان چقدر می شه؟
    اگر سربازی ندارید تنها باید هزینه تحصیلات رایگان را بدهید یا اینکه برای تحصیلات رایگان مبلغی وثیقه بگذارید که نشان می دهد بعد از موعد قانونی باز می گردید
    هزینه تحصیلات رایگان بستگی به دانشگاه،رشته،سال ورود به دانشگاه ،منطقه و سهمیه مورد استفاده برای ورود به دانشگاه و در نهایت مدتی که بعد از فارغ التحصیلی کار کرده اید دارد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)