صفحه 10 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 122

موضوع: سوال در مورد TNT و DHL

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد TNT و DHL

دوستان شرمنده
    من یه سوال دارم مجبورم اینجا بپرسم چون تاپیکهای دیگه جواب نمیدن
    دانشگاه مقصد که در کاناداست از من خواسته مدارک رو از طریق دانشگاههای خودم در ایران مستقیما ارسال کنم
    یکی از دانشگاههای من در اردبیل هست که فقط مدارک رو داخل پاکت گذاشته اما میگه ما ارسال نمیکنیم
    اونجا هم پست DHL یا TNT نداره
    اگر من از شهر خودم که این پست ها رو داره مدارک دانشگاه رو بفرستم... اونها میفهمن که محل ارسال متفاوته...به عنوان آدرس فرستنده آدرس دانشگاه و میدم.. لطفا راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    دوستان شرمنده
    من یه سوال دارم مجبورم اینجا بپرسم چون تاپیکهای دیگه جواب نمیدن
    دانشگاه مقصد که در کاناداست از من خواسته مدارک رو از طریق دانشگاههای خودم در ایران مستقیما ارسال کنم
    یکی از دانشگاههای من در اردبیل هست که فقط مدارک رو داخل پاکت گذاشته اما میگه ما ارسال نمیکنیم
    اونجا هم پست DHL یا TNT نداره
    اگر من از شهر خودم که این پست ها رو داره مدارک دانشگاه رو بفرستم... اونها میفهمن که محل ارسال متفاوته...به عنوان آدرس فرستنده آدرس دانشگاه و میدم.. لطفا راهنمایی کنید

تا انجا که من اطلاع دارم اکثرا مدارک رو به شکل مهر و موم شده از دانشگاه میگیرن و خودشون پست میکنند. منم دانشگاهم چه لیسانس چه فوق گفتند ما پست نمیکنیم. مهر میزنیم شما میبرید پست میکنید.
    کد رشته 4121 دریافت فایل از سیدنی اپریل 2009 دریافت فایل از دمشق اگوست 2009 انتقال به ورشو 1 دسامبر 2011 شروع بررسی پرونده همراه با ایمیل اپدیت 15 دسامبر 2011 دریافت مدیکال 2012/06/11 دریافت مدیکال در لندن 2012/06/22 پاس ریکوئست نوامبر 2012 دریافت ویزا نوامبر 2012

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

دوستان من دو بسته رو با یک روز فاصله با پست دی اچ ال به کانادا فرستادم واسه دانشگاه مموریال... اولی دو روزه در این مرحله گیر کردهProcessed at ONTARIO SERVICE AREA - CANADA
    در حالی که دومی که با تاخیر یه روزه فرستاده شده بود رسیده...اگر مشکلی پیش بیاد من کجا باید پیگیری کنم؟؟
    اولی از 8 ژانویه پروسه اش از تهران شروع شده و از 10 ژانویه تو وضعیتی که گفتم گیر کرده.. ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام دوستان
    من مدارکم از آلمان توسط DHL دیروز صبح زود پست شده (به ایران) و یک شماره هم بمن دادن ولی نمیدونم چرا نمیشه track کرد و هرچی این شماره رو میزنم، میگه پیدا نکرده.شمارش به این شکل هست.
    RG*********DE

دوستان کسی هست که از کرمانشاه مدارکشو با TNT پست کرده باشه؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که از کرمانشاه مدارکشو با TNT پست کرده باشه؟ ممنون میشم راهنماییم کنین
    کسی هست مارو راهنمایی کنه؟ اصلا از شهرستانها چطور میشه پست خارج از کشور انجام داد؟ آیا رسیدی که شماره پیگیری توشه برات صادر میکنن؟

ApplyAbroad Hero

کسی هست مارو راهنمایی کنه؟ اصلا از شهرستانها چطور میشه پست خارج از کشور انجام داد؟ آیا رسیدی که شماره پیگیری توشه برات صادر میکنن؟
    بله دوست عزیز ! چرا که نه ! من از اصفهان TNT پست کردم....راحت میرسه..کد رهگیری هم میدن بهتون هر لحظه میتونید چک کنید محموله کجاست..حدود 5 تا 7 روزه هم میرسه آمریکا..برید پست مرکزی شهرتون....اونجا حتما شعبه پست TNT باید باشه..

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    بله دوست عزیز ! چرا که نه ! من از اصفهان TNT پست کردم....راحت میرسه..کد رهگیری هم میدن بهتون هر لحظه میتونید چک کنید محموله کجاست..حدود 5 تا 7 روزه هم میرسه آمریکا..برید پست مرکزی شهرتون....اونجا حتما شعبه پست TNT باید باشه..
    من حدود 2 ماه پیش از تهران با کاراپست یک سری مدارک که وزنشم به 100 گرم نمیرسید پست کردم و 7 روزه رسید آمریکا و 84 هزار تومن هم پول دادم! الان چون وقت نمیکنم برم تهران مجبورم از کرمانشاه پست کنم! میخواستم ببینم قیمت جدید TNT چقدره و چند روزه میرسه؟ و اینکه آیا اساسا پست مطمئنیه؟ آخه میگن بعضی اوقات مدارک گم میشه! خصوصا در مورد پست DHL! و سوال آخر اینکه دفتر پست مرکزی هر شهرستان خودش TNT هم داره؟

ApplyAbroad Hero

من حدود 2 ماه پیش از تهران با کاراپست یک سری مدارک که وزنشم به 100 گرم نمیرسید پست کردم و 7 روزه رسید آمریکا و 84 هزار تومن هم پول دادم! الان چون وقت نمیکنم برم تهران مجبورم از کرمانشاه پست کنم! میخواستم ببینم قیمت جدید TNT چقدره و چند روزه میرسه؟ و اینکه آیا اساسا پست مطمئنیه؟ آخه میگن بعضی اوقات مدارک گم میشه! خصوصا در مورد پست DHL! و سوال آخر اینکه دفتر پست مرکزی هر شهرستان خودش TNT هم داره؟
    من دو ماه پیش که TNT کردم واسه آمریکا....55 تومن بود...مطمئن و امن و امان..خیالتون تخت ! از شهرستان تا آمریکا میرسه نهایتا 7 روزه ...اینکه دفتر پست مرکزی هر شهرستان خودش TNT داره یا نه را نمیدونم ! ولی خب ..ضرر نداره یه سر به همچین جایی زده شه دیگه..موفق باشید.

سلام من هم رفتم پست DHL گفتش همه ی بسته ها چک میشه ما هیچ تعهدی در قبال مدارک نداریم و تعهد کتبی می گیریم هم واسه بسته و هم واسه اینکه من نامه بانک گذاشته بودم گفت اگه نامه بانک و بذاری به تعهد جدا باید بدی اگه بسته ات گیر کرد پای خودت منم فعلا نفرستادم . اساتید اهل فن راهمنایی بفرمایند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)