صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 122

موضوع: سوال در مورد TNT و DHL

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد TNT و DHL

نقل قول نوشته اصلی توسط moh3en3030 نمایش پست ها
    سلام من هم رفتم پست DHL گفتش همه ی بسته ها چک میشه ما هیچ تعهدی در قبال مدارک نداریم و تعهد کتبی می گیریم هم واسه بسته و هم واسه اینکه من نامه بانک گذاشته بودم گفت اگه نامه بانک و بذاری به تعهد جدا باید بدی اگه بسته ات گیر کرد پای خودت منم فعلا نفرستادم . اساتید اهل فن راهمنایی بفرمایند
    من هم با DHL مدرک پست کردم و هم با TNT .
    به نظر من در مجموع بهترین راه ارسال مدارک از باجه دانشگاه شریف هست.
    اولین بسته مداکم رو با استفاده از DHL پست کردم که برای اروپا حدود 1 هفته طول کشید.
    با TNT از یه باجه که درون مرکز پست تو شهر تهران بود برای اروپا پست کردم حدود 6 روز طول کشید تا برسه.
    با TNT باجه دانشگاه شریف به همون مقصدی که دفعه قبل با TNT فرستده بودم، ارسال کردم و مدارک 3 روزه رسید.
    در مورد قیمت هم TNT باجه داشگاه شریف از همه ارزون تر هست.

با شماره موبایل روی کارت تماس بگیرید.
    مسول باجه که جواب تلفن رو جواب خواهند داد آقای محمدی هستند که روی کارت هم اسمشون هست.
    اگر اشتباه نکنم طبق گفته ایشون بسته های ارسالی از باجه دانشگاه شریف به دلیل دانشجویی بودن بازرسی نمی‌شوند.
    موفق باشید.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

دوستان لطف کنین راهنمایی کنین. مدارکم تو گمرک نروژ گیر کرده باید با شرکت tnt تماس بگیرم یا به دانشگاه توضیح بدم که به شهرتون رسیده تو گمرکتون گیر کرده؟اگه از ددلاین رد بشه ممکنه کلن بررسی نکنن؟کسی تجربه نروژ داره؟؟؟؟

بهتره اول با TPG تماس بگیرید . هرچند بعید میدونم جوابی بدن. اگه جواب ندادن، با دفتر TNT در نروژ تماس بگیرید. ضمن اینکه دانشگاه نمیتونه کاری کنه چون مسئولیتی در قبال بسته ی شما نداره و براش مهم نیست برسه یا نه. من تجربه نروژو ندارم ولی بعید میدونم اگه دیر برسه بررسی نکنن. آمریکا که من خیلی از دانشگاهام مدارکم دیر رسید و اصلا هم مشکلی پیش نیومد

Member
    رشته و دانشگاه
    Architectural Engineering

مدارک من از چهارشنبه تا امروز می شه 4 روز که در اوهایو مونده و هربار چک می کنم میگهshipment on hold
    دیگه دارم نگران می شم..با دی اچ ال فرستادم و همون اول ازم تعهد گرفتن که شاید بسته برسه شاید هم نرسه...همه اینها فقط چون بسته از ایران هست ..

Member
    رشته و دانشگاه
    بیولوژی دانشگاه تهران

ببخشید می خواستم بدونم دی.اچ.ال در ایام نوروز هم بازه یا نه؟ ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

این پست tnt اشغالترین و مزخرفترین پستی بود که تا حالا دیدم!الکی 93 تومنم برای اکسپرس دادم! با اینکه دپارتمان مورد نظرم بهم گفته هر وقت مدارکت رسید مشکلی نداره ،منکه عطای این دانشگاهو به لقایش بخشیدم!خدا لعنتشون کنه با این مسخره بازیاشون.حالا اگه فقط پذیرش بود یهو همه چی جور میشد و زود میرسید به مقصد!اصلن زندگی ما ایرانیا با قانون مورفی یکی شده!

Member
    رشته و دانشگاه
    Architectural Engineering

2 هفته پیش با دی اج ال یه بسته فرستادم آمریکا 10 روز طول کشید تا رسید..البته بگم 4 روز فقط داشت کیلیرینس میشد در اوهایو
    این هفته یه بسته با آرامکس پست کردم بازم برای آمریکا که وزنش بیشتر از قبلی بود ولی قیمتش نصف دی اچ ال درآمد و نکته جالب این که 4 روزه رسید به مقصد
    من واقعا از آرامکس راضی تر بودم مثل دی اچ ال ازم تعهد هم نگرفت که بسته اگه نرسید به ما مربوط نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Software

بچه ها پُست خواجه نصیر تا 17 فروردین تعطیله...

من امروز رفتم پُست ولیعصر، تا 3 ظهر باز هستن... tnt ویژه واسه اروپا 93 تومن و معمولی 70 تومن بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Software

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه نمایش پست ها
    ببخشید می خواستم بدونم دی.اچ.ال در ایام نوروز هم بازه یا نه؟ ممنون.

آره من امروز رفتم دفتر پستی ولیعصر، هم dhl فعال بود هم tnt

Junior Member

بچه ها من مدارکم بردم پست خواجه نصیر پست کردم . الان دانشکده میگه نرسیده در صورتی که من وقتی تو سایت TPG چک میکنم میبینم که مدارکم یه ماهه که به مقصد رسیده ، حالا باید چی کار کنم . الان باید با TNT تماس بگیرم یا با TPG ؟ کسی تو این زمینه تجریه ایی داره که به من کمک کنه ؟
    ممنونم ازتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)