صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 122

موضوع: سوال در مورد TNT و DHL

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد TNT و DHL

نقل قول نوشته اصلی توسط هما نمایش پست ها
    بچه ها من مدارکم بردم پست خواجه نصیر پست کردم . الان دانشکده میگه نرسیده در صورتی که من وقتی تو سایت TPG چک میکنم میبینم که مدارکم یه ماهه که به مقصد رسیده ، حالا باید چی کار کنم . الان باید با TNT تماس بگیرم یا با TPG ؟ کسی تو این زمینه تجریه ایی داره که به من کمک کنه ؟
    ممنونم ازتون
    میشه بگی دقیقا توو سایت TPG چی زده؟
    دقیقا همون جایی دلیور شده که میخاسی؟ واسه کجا بوده؟ امریکا یا کانادا؟

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط هما نمایش پست ها
    بچه ها من مدارکم بردم پست خواجه نصیر پست کردم . الان دانشکده میگه نرسیده در صورتی که من وقتی تو سایت TPG چک میکنم میبینم که مدارکم یه ماهه که به مقصد رسیده ، حالا باید چی کار کنم . الان باید با TNT تماس بگیرم یا با TPG ؟ کسی تو این زمینه تجریه ایی داره که به من کمک کنه ؟
    ممنونم ازتون
    اگه به مقصد دلیور شده شایدم دانشگاه اشتباه میکنه...اون کد tracking بسته تون رو برا دانشگاه ارسال کنید و بگین طبق این کد بسته به دستتون رسیده و خواهش کنید که دوباره ببینن..فکر میکنم با tpg می تونید پیگیری کنید
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گرامی؛
    لازم دونستم من هم مانند عزیزان قبلی تجربه ام را در مورد ارسال مدارکم در اختیار دیگر دوستان بگذارم. امیدوارم که کارگشا باشد.
    من مدارکم را از طریق پست DHL دانشگاه امیرکبیر با هزینه نیم بهاء (36500 تومان) به مقصد دانشگاه TORONTO ارسال کردم. البته ارسال مدارک برای دانشجویان دیگر دانشگاه ها و با همین هزینه بلا اشکال است.
    باید ذکر کنم اگر قبل از ساعت 11 صبح بسته پستی تحویل گردد، همان روزپست خواهد شد، مگرنه برای فردای کاری پست خواهد شد.
    همچنین باید عرض کنم که سیستم پیگیری آنلاین DHL واقعلا" بی نظیر است و باعث ازبین رفتن بسیاری از مشکلات و استرس ها می شود.
    البته شایان ذکر است که بسته من از مسیر اروپا ارسال شده و شنیده ها حاکی از این است که ارسال بسته پستی از مسیر آمریکا چند روزی بیشتر طول خواهد کشید. و اینکه از کدوم مسیر بسته شما ارسال خواهد شد کاملا" رندمی و غیر انتخابی است.
    برای قضاوت بهتر از نظم، دقت، پیگیری به موقع، مسئولیت پذیری و ... این شرکت، Track DHL Express بسته پستی خودم برای شما کپی می کنم:
    Track DHL ExpressShipments
    Here’sthe fastest way to check the status of your shipment. No need to call CustomerService – our online results give you real-time, detailed progress as yourshipment speeds through the DHL network.

Result Summary
    Waybill: (شماره 10 رقمی بسته پستی)Signed for by: Z CAO Get Signature Proof of Delivery Monday, March 11, 2013 at 12:26
    Origin Service Area: TEHRAN - TEHRAN - IRAN (ISLAMIC REPUBLIC OF)
    Destination Service Area:
    ONTARIO SERVICE AREA, ON - ONTARIO SERVICE AREA - CANADA
    Monday, March 11, 2013 Location Time
    12 Delivered - Signed for by : Z CAO ONTARIO SERVICE AREA 12:26
    11 With delivery courier ONTARIO SERVICE AREA, ON - CANADA 08:17
    Friday, March 08, 2013 Location Time
    10 Departed Facility in ONTARIO SERVICE AREA - CANADA ONTARIO SERVICE AREA, ON - CANADA 21:43
    9 Processed at ONTARIO SERVICE AREA - CANADA ONTARIO SERVICE AREA, ON - CANADA 21:43
    8 Clearance processing complete at ONTARIO SERVICE AREA - CANADA ONTARIO SERVICE AREA, ON - CANADA 20:59
    7 Arrived at Sort Facility ONTARIO SERVICE AREA - CANADA ONTARIO SERVICE AREA, ON - CANADA 20:55
    Thursday, March 07, 2013 Location Time
    6 Departed Facility in AE - HUB & GATEWAYS - UNITED ARAB EMIRATES AE - HUB & GATEWAYS - UNITED ARAB EMIRATES 23:58
    5 Processed at AE - HUB & GATEWAYS - UNITED ARAB EMIRATES AE - HUB & GATEWAYS - UNITED ARAB EMIRATES 23:11
    4 Arrived at Sort Facility AE - HUB & GATEWAYS - UNITED ARAB EMIRATES AE - HUB & GATEWAYS - UNITED ARAB EMIRATES 02:56
    Wednesday, March 06, 2013 Location Time
    3 Departed Facility in TEHRAN - IRAN (ISLAMIC REPUBLIC OF) TEHRAN - IRAN (ISLAMIC REPUBLIC OF) 17:11
    2 Processed at TEHRAN - IRAN (ISLAMIC REPUBLIC OF) TEHRAN - IRAN (ISLAMIC REPUBLIC OF) 16:55
    1 Shipment picked up TEHRAN - IRAN (ISLAMIC REPUBLIC OF) 14:19
    Hide Details
    Top of Form

Bottom of Form

موفق و پیروز باشید.

سلام دوستان. یه سؤالی داشتم. روزهای کاری DHL چه موقع هایی هستش؟ یعنی آیا اینا هفت روزه هفته رو کار میکنند یا تعطیلی دارند. اگه تعطیل هستند چه روزهایی رو تعطیلند؟ آیا تو ایران پنجشنبه و جمعه تعطیل هستش یا مثلا تو آمریکا شنبه و یکشنبه ها تعطیل هست یا نه؟
    من امروز یه بسته فرستادم واسه آمریکا از طریق پست DHL دانشگاه خودمون علم و صنعت که هزینه اش هم شد 74000 تومن. اما هنوزم که هنوزه اطلاعات trackingاش تو سایت DHL نیومده. میترسم اینا نفرستن کلا کارم بخوره به تعطیلی های ایران و آمریکا

Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی دانشگاه تهران

یه سوال، برای انگلستان، سریعترین روش ارسال مدارک پستی چی هست و چقدر طول میکشه؟ یکی نوشته بود برای اروپا تی ان تی خوبه. چقدر طول میکشه؟ تضمین می‌کنند که تقریبا همون موقع برسه؟
    ممنون

Junior Member

سلام

بچه ها پست TNT یا DHL کدومشون پس کرایه داره؟ استادم گفته یه سری مدارکو بفرستم دفترش با هزینه خودش. میشه بهم سریعتر بگین.

سلام دوستان
    بنده يه شاهکار کردم در نوع خودش بينظير. مسخرم نکنيد...
    مدارکمو واسه اسپانيا ارسال کردم با پست تي ان تي. مقصد مورد نظرو به جاي اينکه بنويسم asturia نوشتم asturish
    به نظرتون حالا چه کار کنم؟؟؟
    البته آدرسو درست نوشتم. جاي شکرش باقيه..

بچه ها مدارکم رو 10 روزه با dhl فرستادم امریکا اما هنوز نرسیده باید چیکار کنم؟

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

دو روزه، هنوز نرسیده؟
    با کد رهیابی که دارین، می تونین موقعیت بسته پستی رو چک کنین و بعدش در صورت تایید مشکل، از طریق دفتر پستی مبدا که ارسال کردین، موضوع رو پیگیری کنین

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط parmiparmi نمایش پست ها
    بچه ها مدارکم رو 10 روزه با dhl فرستادم امریکا اما هنوز نرسیده باید چیکار کنم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

سلام
    ببخشین یه سوال
    این مدارک که با DHL میفرستیم قبلش لازم نیست که انلاین کار انجام بدیم یا رهگیری اینا بگیریم
    همون ببریم پست مرکزی شهر مربوطه اونجا مدارک رو میذاریم و ادرس مینویسیم و میره پی کارش دیگه؟
    یه سوال ساده هم دارم
    ادرس رو با همون روان نویس یا ماژیک کوچیک بنویسیم خوبه دیگه؟!!
    سربلند باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)