صفحه 4 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 122

موضوع: سوال در مورد TNT و DHL

Member kazhal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد TNT و DHL

من 20 دسامبر یه بسته با TNT پست کردم به ایتالیا، از دیشب تا حالا همچنان در دبی به سر میبره!!! قاعدتا امروز فردا باید برسه!!

Banned

من از TNT پرسیدم که روند ارسال چی طوری هستش ؟ اون خانم به من گفت همون روزی که به ما بسته رو دادید تا شبش میرسه دبی ، بعد از اونجا راهی انگلستان میشه و بعد هم به ایالت کنتاکی آمریکا می ره. دقیقا هم همین طور شد و دقیقا هم همون 4 روز کاری رسید دستشون.
    فک می کنم مال شما هم همون تاریخی که می خواهید میرسه.

Member kazhal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

من نمیدونم مگه روند ارسال مدارک با TNT چطوریه؟ منظورم اینه که مگه نباید مسیری که طی میشه یکسان باشه؟! من 20 دسامبر یه بسته فرستادم و 22 دسامبرهم یکی دیگه (هر دو به یک کشور مشابه). الان توی سایت که پیگیری میکنم یکی از تهران رفته دبی و بعد آمستردام. اما اون یکی مستقیم از تهران رفته فرودگاه فرانکفورت!!!!!

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kazhal نمایش پست ها
    من نمیدونم مگه روند ارسال مدارک با TNT چطوریه؟ منظورم اینه که مگه نباید مسیری که طی میشه یکسان باشه؟! من 20 دسامبر یه بسته فرستادم و 22 دسامبرهم یکی دیگه (هر دو به یک کشور مشابه). الان توی سایت که پیگیری میکنم یکی از تهران رفته دبی و بعد آمستردام. اما اون یکی مستقیم از تهران رفته فرودگاه فرانکفورت!!!!!
    سلام
    معمولاً بسته ها اول میرند فرانکفورت، اما اینکه رفته آمستردام بخاطر مختل شدن پرواز‌ها در فرودگاه فرانکفورت بخاطر برف هست. بعضی‌ مواقع شرکت‌های پستی از مسیرهای جایگزین استفاده می‌کنن تا بستهٔ شما زودتر برسه. مثل پارسال که بخاطر فوران آتشفشان بعضی‌ پروازها در اروپا مشکل داشت...
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

Member kazhal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

بعد از تقریبا 6 7 روز، هنوز هیچکدوم از بسته های من بینوا نرسیدن!! جلوی یکیشون نوشته شده :
    Liege Euro - Hub Held Hub-spec. Forwarding Need
    معنیش چیه؟

Senior Member Harrison آواتار ها

دانشگاه آزاد،،امور بین الملل،،،در صورتی‌ که همه فکر میکردن برای آمریکا حتما فرم dhl میده،،،فرم karapost دادن،،،،مدارک ۲روز رسید به آریزونا،،،حتی موقعی که برف در اروپا شدید بود،،هزینشم ۲۴ تومن بود

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

نقل قول نوشته اصلی توسط USAir نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز، میشه بگین زمان و هزینه این پست ها به چه صورته؟ برای برنامه ریزی واسه کاربران میتونه مفید باشه
    خواهش
    -من زیاد dhl رو توصیه نمیکنم نسبت به بقیه... فقط مزیتش اینه که اسکن امضا تحویل گیرنده رو میتونی بعد از تحویل از سایت بگیری ولی خوب هم گرونتر از tnt هست هم مرحله کلیرینس طولانی داره (46 تومن 4 تا 10 روز)
    - تو ظفر پست گلوبال TNT سریعترین پست در حال حاضر هست البته جدیدا باید از سایت www.tpg.ir بستتونو ترک کنید که اسکن امضا رو توش نمیزاره (60 تومن 2 تا 5 روز)
    -میتونی بری پست خونه و با TNT معمولی بفرستی، پست ایوانک تو شهرک غرب رو من توصیه میکنم. پنجشنبه ساعت 12 ظهر 3 تا بسته دادم به اونجا واسه آمریکا ساعت 12 شب دبی بود!! (39500 و 3 تا 7 روز) اگه دانشگاهت مرکز ایالت باشه 2 روزه هم میرسه.. من واسه آتلانتا دادم 2 روز بعد اونجا بود...
    -پست سفارشی خودمون. من 5 تا بسته فرستادم که رو 25 روز حساب کردم.(8 تومن 10 تا ؟؟؟؟ روز)

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Member kazhal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام

این یعنی اینکه مدارک رسیده؟ Shipment Delivered In Good Condition.

ممنون

Junior Member zero_0 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : فرق TNT و DHL در چیه ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    فرق پست DHL و TNT اين است كه DHL هزينه ي بيشتري را ميگيرد براي ارسال محموله شما
    در ضمن نوعي DELIVERY خاصي هم دارد كه تضمين مي كند پست را در ساعات كاري قبل از 12 تحويل گيرنده دهد كه باز هم براي اين سرويسش پول بيشتري طلب مي كند.
    TNT با آنكه از DHL ارزانتر است پوشش دهي بهتري نسبت به DHL در تحويل پست داخل ايران دارد.

به اين نوع پست ها به اصطلاح COURIER گفته مي شود.
    COURIER هاي ديگري هم در ايران وجود دارد مثل ARAMEX ، KARAPOST و GLOBAL

براي كشورهاي عربي و خاورميانه توصيه مي كنم از ARAMEX استفاده نماييد
    براي آمريكايي شمالي از KARAPOST استفاده نماييد كه بسيار ارزان و سريع است
    براي اروپا هم TNT
    برای استرالیا؟
    0000

Senior Member pouya4 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرق TNT و DHL در چیه ؟؟

درود

یکی دیگه از بچه ها Karapost رو توصیه کرده که واسه استرالیا 25 تومن می گیره دو روزه هم می رسه. کس دیگه ای Karapost رو توصیه می کنه؟
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)