صفحه 6 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 122

موضوع: سوال در مورد TNT و DHL

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد TNT و DHL

نقل قول نوشته اصلی توسط Bame sabz نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون.توی یه صفحه دیگه خوندم که نوشته بودین از TNt به خاطر اسکن امضا نا راضی هستین.
    این قضیه اسکن امضا چیه؟چیکار باید بکنم که برام مشکل پیش نیاد؟
    It is not important... If your parcel face a problem they will provide the delivery signature
    Be sure, currently, TNT is the best in Iran

cheers

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Member Seabird آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST-Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    It is not important... If your parcel face a problem they will provide the delivery signature
    Be sure, currently, TNT is the best in Iran

cheers
    من جدیدا برای آمریکا یه بسته رو با TPG فرستادم. track کردن از سایت tpg.ir خیلی بهتر از قبل شده. هم موقعیت بسته رو خیلی جزئی تر و با فواصل زمانی کمتری نشون میده و هم اسکن امضا رو در اختیارتون میذاره. دقیقا مثل زمانی که از سایت خود TNT بسته رو track می کنید.

Junior Member

سلام
    به نظرتون چه نوع پستي واسه ايران به كانادا از همه بهتره؟ مطمئن و به صرفه
    لطفا راهنمايي كنيد

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط rafiee18 نمایش پست ها
    سلام
    به نظرتون چه نوع پستي واسه ايران به كانادا از همه بهتره؟ مطمئن و به صرفه
    لطفا راهنمايي كنيد
    هم پست سفارشی خوبه هم آرامکس. تو ویکی قسمت پذیرش > پست توضیحات مفیدی داده شده.
    من خودم آرامکس رو استفاده کردم. اما واسه دانشگاه بعدی که وقت دارم می خوام از سفارشی ایران استفاده کنم.
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s_milad_kh نمایش پست ها
    هم پست سفارشی خوبه هم آرامکس. تو ویکی قسمت پذیرش > پست توضیحات مفیدی داده شده.
    من خودم آرامکس رو استفاده کردم. اما واسه دانشگاه بعدی که وقت دارم می خوام از سفارشی ایران استفاده کنم.
    مرسي از لينكي كه گفتي خوندم خيلي مفيد بود،
    ميشه چند نفر كه به ي دانشكده ميخوان پست كنن مداركشونو توي ي پاكت بذارن؟

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط rafiee18 نمایش پست ها
    مرسي از لينكي كه گفتي خوندم خيلي مفيد بود،
    ميشه چند نفر كه به ي دانشكده ميخوان پست كنن مداركشونو توي ي پاكت بذارن؟
    دوست عزیز اینطور که مشخصه شما اصلا مطالب ویکی رو مطالعه نکردید. همچنین، یه نگاه سطحی به انجمن ها ننداخته اید. این سوالات شما همه اش پاسخ داده شده. فقط کافی هست کمی حوصله و زمان خرج کنید.
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

نقل قول نوشته اصلی توسط Seabird نمایش پست ها
    من جدیدا برای آمریکا یه بسته رو با TPG فرستادم. track کردن از سایت tpg.ir خیلی بهتر از قبل شده. هم موقعیت بسته رو خیلی جزئی تر و با فواصل زمانی کمتری نشون میده و هم اسکن امضا رو در اختیارتون میذاره. دقیقا مثل زمانی که از سایت خود TNT بسته رو track می کنید.
    من خودم هم با پست سفارشی هم TNT هم DHL از شهرستان فرستادم. دوستان عزیز تا اونجا که 15 الی 20 روز فرصت دارن از همین پست سفارشی ایران با خیال راحت استفاده کنن اما اگه عجله دارن یا وسواس دارن و 70تومان میتونن برای پست هر بسته هزینه کنن پس قطعاً DHL رو انتخاب کنن. گول تبلیغات الگی رو هم نخورید بسته ای نبوده که برای امریکا زودتر از 1هفته به مقصد برسه ... DHL همونجا برای من اطلاعات رو وارد سایت کرد و با کدی که داشتم از 1ساعت بعد تمامی اتفاقات رو میشد از سایت DHL.com دنبال کرد اما الان 3روزه من بسته هامو تحویل TPG دادم سه تا فاکتور به من دادن دستنویس غلط غلوط تازه هر چی کد رو سایت TPG.ir میزنم میگه معتبر نیست. مسئولشم اینجا هی الگی زنگ میزنه میگه بابا خیالت راحت الان باید اروپا باشه. کد TNT بت میدیم و از این حرفا .... TNT بسته ای 69 تومن و DHL بسته ای 73 تومن ... اختلاف آنچنانی ندارن اما از نظر خدمات این کجا و آن کجا ... خلاصه این تجربه من بود ممکنه توی دفاتر تهران همونجا کد TNT بدن که در این صورت قابل قبول تره ... حالا دوست عزیز نمونه امضا به چه دردی میخوره ! مهم سرعت و خدمات پیگیری هستش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

من با کاراپست فرستادم!۳ روزه رسید آمریکا.البته یه روز طول کشید از شهرستان برسه تهران ولی بقیه مسیر ۲ روز طول کشید.۴ ژانویه تهران بود.۶ ژانویه تحویل دانشگاه شد.
    قیمتش هم مناسب بود.۳۸ تومن از من گرفت واسه هر بسته.رهگیری هم داره.
    من که راضی بودم.گفتم شاید واسه بقیه دوستان تو تصمیم گیری واسه پست مدارک مفید واقع بشه.

بسته من الان 3 روز هست که تو کلیرنس گیر کرده و با دی اچ ال هم فرستادمش. اگر قرار باشه انقدر طول بکشه و بعدمش معلوم نیست تو چه وضعیتی برسه همون پست سفارشی ایران بهتر نیست؟! این همه پول میگیرن آخرش هم با ترس و لرز. این حود پستها خارج از ایران به درد میخوره وگرنه تو همین ایران ازت چند تا امضا میگیرن که هر بلایی سر مرسوله شما اومد ما مقصر نیستیم و هر چقدر هم طول کشید به ما هیچ ربطی نداره!! (تو رسیدشون نوشته این رو!!) خوب به جای یک هفته آدم دو هفته ای میفرسته و 20 درصد پول پست رو هم پرداخت میکنه.
    کسی هست تو این هفته با دی اچ ال فرستاده باشه و چند روز تو کلیرنس گیر کرده باشه؟
    well begun is half done

بله، برای خیلی ها پیش میاد که تو کلیرنس گیر کنه و یا چند روز وضعیتش آپدیت نشه، از جمله خود من. ولی مال من حداکثر 5 روز طول کشیده. من پست سفارشی رو تا حالا امتحان نکردم و نمیدونم چه جوریه ولی با DHL خیلی بسته فرستادم و همش هم رسیده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)