صفحه 7 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 122

موضوع: سوال در مورد TNT و DHL

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد TNT و DHL

نقل قول نوشته اصلی توسط hasanali نمایش پست ها
    بسته من الان 3 روز هست که تو کلیرنس گیر کرده و با دی اچ ال هم فرستادمش. اگر قرار باشه انقدر طول بکشه و بعدمش معلوم نیست تو چه وضعیتی برسه همون پست سفارشی ایران بهتر نیست؟! این همه پول میگیرن آخرش هم با ترس و لرز. این حود پستها خارج از ایران به درد میخوره وگرنه تو همین ایران ازت چند تا امضا میگیرن که هر بلایی سر مرسوله شما اومد ما مقصر نیستیم و هر چقدر هم طول کشید به ما هیچ ربطی نداره!! (تو رسیدشون نوشته این رو!!) خوب به جای یک هفته آدم دو هفته ای میفرسته و 20 درصد پول پست رو هم پرداخت میکنه.
    کسی هست تو این هفته با دی اچ ال فرستاده باشه و چند روز تو کلیرنس گیر کرده باشه؟
    من از تی ان تی خیلی راضیم. فوقش 5 روزه رسیده کانادا.و هیچ وقت هم گیر نکرده خدا رو شکر.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

واقعاً سرویس TNT خیلی خیلی عالیه، من چندین بار استفاده کردم و همیشه سه روزه آمریکا و چهار روزه کانادا رسیده. تا حالا از بقیه استفاده نکردم که بخوام مقایسه کنم ولی با این اوصافی که شنیدم فکر نکنم بهتر باشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mi.ost نمایش پست ها
    بله، برای خیلی ها پیش میاد که تو کلیرنس گیر کنه و یا چند روز وضعیتش آپدیت نشه، از جمله خود من. ولی مال من حداکثر 5 روز طول کشیده. من پست سفارشی رو تا حالا امتحان نکردم و نمیدونم چه جوریه ولی با DHL خیلی بسته فرستادم و همش هم رسیده.
    من هم بسته فرستادم و رسیده، اما این دفعه نمیدونم چه مرگش شده الان دوباره چک کردم روز جمعه رو زده کلیرنس دلیو بعدش هم شیپمنت آن هولد
    well begun is half done

ApplyAbroad Hero

دوستان یه دانشگاهی گفته اینترنشنال ها مدارکشونو به یه ادرس بفرستن (پی. او. باکس داره) دانشجوهای امریکایی به یه ادرس دیگه. بعد گفته اگه با دی اچ ال و تی ان تی میفرستید به ادرس زیر (بدون پی او باکس) بفرستید.
    حالا به ادرس اینترنشنال ها (با پی او باکس) بفرستیم یا ادرسی که برا دی اچ ال گذاشته؟؟؟

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان یه دانشگاهی گفته اینترنشنال ها مدارکشونو به یه ادرس بفرستن (پی. او. باکس داره) دانشجوهای امریکایی به یه ادرس دیگه. بعد گفته اگه با دی اچ ال و تی ان تی میفرستید به ادرس زیر (بدون پی او باکس) بفرستید.
    حالا به ادرس اینترنشنال ها (با پی او باکس) بفرستیم یا ادرسی که برا دی اچ ال گذاشته؟؟؟
    ببین محمود جان پست dhl بسته های پستی رو به آدرسی که فقط صندوق پستی داشته باشه نمیفرسته چون ممکنه براشون مشکل سار بشه
    اونا به یه آدرس به نام courier address میفرستن که آدرس حقیقی است
    حالا فرقی نداره با کدوم آدرس میفرستی .فقز حوایست باشه اگه با dhl میخای باید از این آدرس استفاده کنی
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

فکر میکنم باید به آدرسی که واسه دی اچ ال و تی ان تی گذاشتن بفرستین چون مشخصا خودشون گفتن. از طرفی دی اچ ال و تی ان تی به پی.او.باکس نمیفرستن (منظورم اینه که اگه آدرسی که واسه اینترنشنال ها گفتن فقط یه شماره پی.ا.وباکس هستش دی اچ ال یا تی ان تی به اون پی.او.باکس نمیفرستن و آدرس کامل میخوان)

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

محمود جون این که خیلی سادست و فک نکنم لازم باشه پستی واسش بذاری !
    احتمالا منظورت Texas A&M باشه که طبیعتا باید به آدرسی که برا DHL گفته بفرستی، مورد مشابه در دانشگاه west Virginia هم وجود داره!
    موفق باشی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    محمود جون این که خیلی سادست و فک نکنم لازم باشه پستی واسش بذاری !
    احتمالا منظورت Texas A&M باشه که طبیعتا باید به آدرسی که برا DHL گفته بفرستی، مورد مشابه در دانشگاه west Virginia هم وجود داره!
    موفق باشی
    خدا خیرت بده اره همون A&M منظورم بود.

Junior Member

من با tnt مدارک فرستادم الان زده destination محل مورد نظر ولی ننوشته کی تحویل گرفته؟ مثل dhl که همیشه مینویسه signed by
    حالا این مورد یعنی مشکلی داره؟
    هميشه رفتن رسيدن نيست ولي براي رسيدن بايد رفت

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sparsa نمایش پست ها
    من با tnt مدارک فرستادم الان زده destination محل مورد نظر ولی ننوشته کی تحویل گرفته؟ مثل dhl که همیشه مینویسه signed by
    حالا این مورد یعنی مشکلی داره؟
    tnt هم همیشه می نویسه! Singnatory: .....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)