صفحه 9 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 122

موضوع: سوال در مورد TNT و DHL

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد TNT و DHL

سلام خدمت تمام دوستان; میخواستم بپرسم که پست TNT چه مواقعی در ایران تعطیل هست؟ منظورم اینه که آیا موقعی هست که در اسران کار نکنه؟ مثلا ایام تعطیلات نوروز؟ ممنون از وقتی که میذارید

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط shakiantegral نمایش پست ها
    سلام خدمت تمام دوستان; میخواستم بپرسم که پست TNT چه مواقعی در ایران تعطیل هست؟ منظورم اینه که آیا موقعی هست که در اسران کار نکنه؟ مثلا ایام تعطیلات نوروز؟ ممنون از وقتی که میذارید
    سلام،
    پست های بین المللی در ایران مانند شرکت های ایرانی عمل می کنند. بخاطر همین آخر هفته ها تعطیل هستند و البته روز های نوروز و تعطیلی ها رسمی دیگه.
    اما برای محض اطمینان فقط کافی باهاشون یک تماس بگیرید. تلفن ها اینجا هستن:
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...7_%D9%87%D8%A7
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

سلام دوستان، کسی اخیرا با DHL یا TNT در حد وزن نیم کیلو یا کمتر برای آمریکا پست انجام داده؟ هزینش چقدره الان؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی اخیرا با DHL یا TNT در حد وزن نیم کیلو یا کمتر برای آمریکا پست انجام داده؟ هزینش چقدره الان؟
    علیک سلام...من TNT فرستادم برای آمریکا..55 هزار تومنه....پست عادی TNT.....

شما کی فرستادی دقیقا؟ این پست عادی که میگین چند روزه میرسه آمریکا؟ وزن بستتون حدودا چقدر بود؟

ApplyAbroad Hero

شما کی فرستادی دقیقا؟ این پست عادی که میگین چند روزه میرسه آمریکا؟ وزن بستتون حدودا چقدر بود؟
    تا نیم کیلو که قیمت ها یکسانه ..کم بود وزنش..من از اصفهان ، 22 دسامبر فرستادم .....27 دسامبر رسیده بود دستشون .....بین 5 تا 7 روز میرسه.....

پس من سرم کلاه رفت! دوستان گفتن کاراپست از همه ارزونتره و 5 روزه هم میرسه آمریکا. من 4 روز پیش 83 تومن به کاراپست پول دادم وزنشم زیر 100 گرم بود و هنوزم نرسیده دانشگاه مقصد!!!!

ApplyAbroad Hero

پس من سرم کلاه رفت! دوستان گفتن کاراپست از همه ارزونتره و 5 روزه هم میرسه آمریکا. من 4 روز پیش 83 تومن به کاراپست پول دادم وزنشم زیر 100 گرم بود و هنوزم نرسیده دانشگاه مقصد!!!!
    البته توجه داشته باشید این که هنوز نرسیده طبیعیه ..دانشگاها تعطیلند این ایام ! من خیلیاش به خاطر همین تعطیلی سال نو، نرسیده هنوز به دانشگاه ...به اون شهر رسیده ولی دست دانشگاه نرسیده که تحویل بگیرن و امضاش کنن....نگران نباش دوست خوبم...فدا سرت...میرسه پس فردا حتما.

راستی آیا TNT وبسایت مخصوص خودشو تو ایران داره؟ آیا تو تمام شهرستانها هم شعبه داره؟

ApplyAbroad Hero

راستی آیا TNT وبسایت مخصوص خودشو تو ایران داره؟ آیا تو تمام شهرستانها هم شعبه داره؟
    تمام شهرستانها را نمیدونم والا...یحتمل داره..برید مرکز پست شهرتون بپرسید..اره رو رسیدی که داده با بارکد میریم تو این سایت برای چک کردن موقعیت فعلی محموله : tpg.ir

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)