صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 79 , از مجموع 79

موضوع: MD-PhD

Junior Member

پیش فرض پاسخ : MD/PhD

و یه سوال دیگه: با توجه به اینکه میگین در آمریکا از MD نمیشه برای PHD اقدام کرد میتونین چند مستر رو در آمریکا معرفی کنین که بالینی تر باشن (مثل پاتولوژی) و فاند هم بدن؟
    ممنونم

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : MD-PhD

نقل قول نوشته اصلی توسط scaphoid نمایش پست ها
    سلام منظورتون از داشتن پذیرش در رشته پزشکی چی هست یعنی کسی که ایران پزشکی خونده برای PHD پاتولوژی بوستون(همون لینکی که گذاشتین) باید چکار کنه؟ مراحل USMLE رو طی کنه؟ یا فقط مدرکشو ترجمه کنه (چون کار بالینی که نمیخواد بکنه)

به نظرتون این کار راه مناسبی برای ورود به آمریکا(کسب ویزا و فاند) و در ادامه USMLE دادن به قصد رزیدنتی بالینی پاتولوژی هست؟ یا اینکه این PHD پاتولوژی اینقد طول میکشه که تو MATCHING میگن تا حالا کجا بودی و چرا اینقد از بالین فاصله گرفتی؟
    سلام
    برای پاتو اپلای کنید مثل سایر دانشجویان اپلای می کنند. USMLE لازم نیست. بله در کل سه راه هست: مستر، PhD، پست داک ریسرچ فلو
    مستر و پست داک ریسرچ بیشتر سلف فاند هست. اگر دستاورد داشته باشید میتونید توجیه کنید. موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

و یه سوال دیگه: با توجه به اینکه میگین در آمریکا از MD نمیشه برای PHD اقدام کرد میتونین چند مستر رو در آمریکا معرفی کنین که بالینی تر باشن (مثل پاتولوژی) و فاند هم بدن؟
    ممنونم
    اینطور نیست که نتونید. من خودم اپلای کردم در گذشته. بالینی خیلی اهمیت نداره پابلیک هلث و اپیدمیولوژی راحت تر هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    اینطور نیست که نتونید. من خودم اپلای کردم در گذشته. بالینی خیلی اهمیت نداره پابلیک هلث و اپیدمیولوژی راحت تر هست.
    سلام ،
    من با چند استاد در آمریکا مکاتبه کردم و بهم پیشنهاد کردند به عنوان محقق در آزمایشگاهشون همکاری کنم به عنوان research coordinator یا research assistant به مدت کوتاه مثل 6 ماه یا یکسال ولی مطمئن نیستم بعد از این مدت با ویزای j1 می توانم برای ویزای تحصیلی مثلا برای مستر و PhD ( از داخل آمریکا) افدام کنم؟؟
    یا بعد از تمام شدن ویزا باید حتما دو سال در ایران باشم؟ ( بعضی از این پوزیشن ها با salary از طرف استاد مریوط هستن.)
    Where liberty dwells, there is my country

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط taratm نمایش پست ها
    سلام ،
    من با چند استاد در آمریکا مکاتبه کردم و بهم پیشنهاد کردند به عنوان محقق در آزمایشگاهشون همکاری کنم به عنوان research coordinator یا research assistant به مدت کوتاه مثل 6 ماه یا یکسال ولی مطمئن نیستم بعد از این مدت با ویزای j1 می توانم برای ویزای تحصیلی مثلا برای مستر و PhD ( از داخل آمریکا) افدام کنم؟؟
    یا بعد از تمام شدن ویزا باید حتما دو سال در ایران باشم؟ ( بعضی از این پوزیشن ها با salary از طرف استاد مریوط هستن.)
    سلام
    واااووووو چه سریع!
    من تا حالا کردینیتور ندیدم آفر بدهند. ولی اسیست آفر زیاد هست. ببینید خیلی افراد با J وارد امریکا میشوند و بعد برای گرین کارت از طریق eb یا o یا h اقدام می کنند. شما کمتر از شش ماه اقدام نکنید و دقت کنید اگر فاند گرفتید از چه محل تامین می کنند. سلف فاند بهتر هست. من الان فرصت ندارم ولی چند روز آینده لینک ها مرتبط با مطلبی که گفتید میفرستم.
    شما با j سریعتر اقدام کنید تا قبل تصویب احتمالی قانون جدید وارد شده باشید. بعد در امریکا با اساتید حضوری صحبت کنید خیلی راحت تر هست برای مستر یا دکترا که فاند بگیرید از دانشگاه های خوب. من نگاه می کنم برای ویورها. اپدیت می کنم. البته که امکان تغییر استتوس دارید از j به f.
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    واااووووو چه سریع!
    من تا حالا کردینیتور ندیدم آفر بدهند. ولی اسیست آفر زیاد هست. ببینید خیلی افراد با J وارد امریکا میشوند و بعد برای گرین کارت از طریق eb یا o یا h اقدام می کنند. شما کمتر از شش ماه اقدام نکنید و دقت کنید اگر فاند گرفتید از چه محل تامین می کنند. سلف فاند بهتر هست. من الان فرصت ندارم ولی چند روز آینده لینک ها مرتبط با مطلبی که گفتید میفرستم.
    شما با j سریعتر اقدام کنید تا قبل تصویب احتمالی قانون جدید وارد شده باشید. بعد در امریکا با اساتید حضوری صحبت کنید خیلی راحت تر هست برای مستر یا دکترا که فاند بگیرید از دانشگاه های خوب. من نگاه می کنم برای ویورها. اپدیت می کنم. البته که امکان تغییر استتوس دارید از j به f.
    موفق باشید
    سلام
    اپدیت:
    این لینک ها مطالعه کنید کافی هست.
    https://ois.jhu.edu/Immigration_and_...cy_Requirement
    https://isso.cornell.edu/staff/inter...er-information
    /
    https://ois.jhu.edu/Immigration_and_...ers/index.html

https://travel.state.gov/content/tra...e-visitor.html
    https://j1visa.state.gov/basics/comm...stions/?aid=22

ولی به نظر من بهترین راه اپلای PhD هست با فاند و در دو سال اول امتحان ها را بدهید و سپس مستر اوت کنید و چون ممکن هست ریکام در آینده لازم داشته باشید بهتر هست این مساله با استاد مطرح کنید تا پل ها را نه برای خودتون و نه برای سایر افراد از بین نبرید. ولی اگر سابقه ریسرچ ندارید با j بهتر هست و یا مستر. فقط وقتی مستر سلف فاند هستید در انتخاب سفارت کمی دقت کنید.
    اگر حوصله GRE! هم ندارید برخی پروگرم ها نیاز ندارند فقط باید کمی جستجو کنید. موفق باشید

Junior Member

سلام
    به نظرتون با توجه به مشکلاتی که پیش روی IMGها برای رزیدنتی(تخصص پزشکی) در آمریکا وجود دارد (مثل نداشتن ویزا برای امتحان CS، هزینه های یکسال زندگی در آمریکا قبل از مچ شدن، عدم شناخت کافی از فرهنگ آمریکا، نداشتن ریکام و ... )

آیا شروع با یک دوره PHD در آمریکا و انجام مراحل فوق حین تحصیل PHD در آمریکا روش معقولیست؟
    یا اینکه گپ ایجاد شده و ویزا F و ... بیشتر قضیه را کامپلیکه می کند؟
    ممنون میشم به تفکیک از هرکدومش که تجربه دارین راهنمایی کنین.

ApplyAbroad Veteran

سلام
    به نظرتون با توجه به مشکلاتی که پیش روی IMGها برای رزیدنتی(تخصص پزشکی) در آمریکا وجود دارد (مثل نداشتن ویزا برای امتحان CS، هزینه های یکسال زندگی در آمریکا قبل از مچ شدن، عدم شناخت کافی از فرهنگ آمریکا، نداشتن ریکام و ... )

آیا شروع با یک دوره PHD در آمریکا و انجام مراحل فوق حین تحصیل PHD در آمریکا روش معقولیست؟
    یا اینکه گپ ایجاد شده و ویزا F و ... بیشتر قضیه را کامپلیکه می کند؟
    ممنون میشم به تفکیک از هرکدومش که تجربه دارین راهنمایی کنین.
    این معقول نیست که ایرانی ها برای یک امتحان و ویزا دچار این حجم دردسر هستند. راه دیگری نیست یا مستر یا دکترا یا ریسرچ پزیشن. بسته به توان مالی و بک گراند خودتون انتخاب کنید.
    به نظر من ایرانی ها خیلی بهتر در جامعه امریکایی اینتگره می شوند تا مثلا در ژاپن یا آلمان یا سوئد یا فرانسه. من به قدری که از اروپا ناراحتی و گلایه شنیدم از امریکا همه راضی بودند بطور میانگین.
    برای ریکام باید متاسفانه دست به دامن اساتید ایران شوید هر استادی که لینک قوی تری با امریکا داره تارگت بهتری هست. وقتی تشریف اوردید امریکا از اساتید امریکا ریکام بگیرید که خیلی ارزشمندتر هست. پول به اندازه کافی باید داشته باشید. شاید 200 یا 250 میلیون تومان لازم باشه (متوسط). گپ به هر حال هست چون اگر حتی برای طرح هم وثیقه بگذارید و قید وثیقه بزنید شما حداقل دو سال وقت لازم دارید. اصلا به این شکل نیست که بعد از یک سال ورود به امریکا شما مچ شوید.

Junior Member

با سلام
    من دانشجوی سال آخر پزشکی ام ، 7-8 ماه دیگه تموم میکنم ...منتها قصدم اینه که سربازی و طرح رو نرم و وثیقه بزارم تا خارج بشم و برای خارج شدن از زمان پایان درس تا اجبار به سربازی 1 سال فرصت دارم.
    آیا این امکان وجود داره که در این فاصله بتونم پذیرش PHD بگیرم و خارج بشم ؟؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)