صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 79

موضوع: MD-PhD

Member

پیش فرض پاسخ : MD/PhD

سلام دوستان .من پزشک عمومی هستم میخواستم ببینم میتونم از دتنشگاههای امریکا واسه phd پاتولوزی پذیرش بگیرم ؟همچین رشته ای اونجا هست؟رزومه خوب یا مقاله ندارم.شنیدم اگه پول خوب پرداخت بشه نیاذ به رزومه نیست.ممنون میشم راهنمیی کنید

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hannaz نمایش پست ها
    سلام دوستان .من پزشک عمومی هستم میخواستم ببینم میتونم از دتنشگاههای امریکا واسه phd پاتولوزی پذیرش بگیرم ؟همچین رشته ای اونجا هست؟رزومه خوب یا مقاله ندارم.شنیدم اگه پول خوب پرداخت بشه نیاذ به رزومه نیست.ممنون میشم راهنمیی کنید
    این رشته هست. ولی من نمیدونم از کی شنیدید که پول خوب پرداخت بشه.......

سلام دوستان... من تاپیک مناسبی برای این سوالم پیدا نکردم... بنابراین ببخشید اگه یکم بی ربطه:
    اول اینکه من خیلی خوب نفهمیدم داستان اپلای برای بچه های پزشکی ایران چطوریه یعنی اول همه میرن پزشک عمومی میگیرن میشن MD بعدش اپلای میکنن برای رشته های علوم پایه؟ اگه اینجوریه فاندم خوب میگیرن؟ به این مدرک پزشکیه عمومیشون چی میگن؟
    بعد اینکه میشه به من یه رشته ای رو پیشنهاد بدین که بعدا برای ادامه تحصیل بشه برای آمریکا اقدام کرد و فاندم گرفت... البته میدونم امتحانای زبانو لازم داره... و معدل خوب...با فرض داشتن اینا... بگین چه رشته ای خوبه...؟
    ممنون

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Marjanchemical نمایش پست ها
    سلام دوستان... من تاپیک مناسبی برای این سوالم پیدا نکردم... بنابراین ببخشید اگه یکم بی ربطه:
    اول اینکه من خیلی خوب نفهمیدم داستان اپلای برای بچه های پزشکی ایران چطوریه یعنی اول همه میرن پزشک عمومی میگیرن میشن MD بعدش اپلای میکنن برای رشته های علوم پایه؟ اگه اینجوریه فاندم خوب میگیرن؟ به این مدرک پزشکیه عمومیشون چی میگن؟
    بعد اینکه میشه به من یه رشته ای رو پیشنهاد بدین که بعدا برای ادامه تحصیل بشه برای آمریکا اقدام کرد و فاندم گرفت... البته میدونم امتحانای زبانو لازم داره... و معدل خوب...با فرض داشتن اینا... بگین چه رشته ای خوبه...؟
    ممنون
    همه این کار رو نمیکنن. و این کار اصلا روتین نیست. رشته های علوم پایه در واقع برای ادامه تحصیل کسایی هست که لیسانس علوم پایه دارند. چون پزشکها عموما نمیتونن تو آمریکا یا جاهای دیگه ادامه تحصیل در مقاطع بالینی بدن، این رشته ها رو انتخاب میکنن. در واقع اصلا نیازی به مدرک پزشکی نیست. یه لیسانس زیست شناسی یا چیزهای دیگه کفایت میکنه.
    شما در حال حاضر دانشجو هستید؟ میشه بدونم چی میخونید؟
    معمولا رشته های علوم پایه چون اکثرا ریسرچ بیس هستن، همراه فاند ارائه میشن!

Member

گفتم مطمئن نیستم برا همین سوال کردم وچون از یک شرکت مهاجرتی معروف سوال کردم گفتنیاز به رزومه نداری برات پذیرش میگیرم

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hannaz نمایش پست ها
    گفتم مطمئن نیستم برا همین سوال کردم وچون از یک شرکت مهاجرتی معروف سوال کردم گفتنیاز به رزومه نداری برات پذیرش میگیرم
    من به این شرکتها شخصا اعتماد ندارم. اصولا در مقطع فوق و دکتری کاری از دستشون بر نمیاد (در مقطع لیسانس هم نفکر نکنم کاری کنن). تنها کاری که میکنن پست کردن مدارک هست. در ضمن نیاز هست در مواردی شما با استاتید دانشگاه قبل یا حین پذیرش مکاتبه کنی که حضور شخص شما رو در پروسه اپلای الزامی میکنه و اگر یه شرکت واسه شما اپلای کنه شانستون کم میشه. و من که کانادا هستم تا حالا ندیدم کسی از طریق یه شرکت پذیرش گرفته باشه. بهتره همیشه کارتون رو خودتون انجام بدین.
    ضمنن phd پاتولوژی شاید با اونی که شما تصور کنید متفاوت باشه. یه رشته ریسرچ بیس هست که کارتون در اینده فقط ریسرچ و تدریس و اکادمی و... میشه و ربطی به تشخیص آزمایشگاهی و کلینیکال و اناتومیکال پاتولوژی نداره. معمولا در دوران تحصیل این رشته ها شما فاند داری. و هزینه خاصی نباید بکنی. نمیدونم منظورشون چی بوده که اگه پول باشه ...... چون پول تقشی واقعا نداره.
    ویرایش توسط erfan1985 : September 9th, 2015 در ساعت 12:57 AM

erfan1985 آواتار ها

مثلا به لینک زیر مربوط به رشته phd پاتولوژی دانشگاه بوستون برید میبینید که تمام شرایط پذیرش و تحصیل رو توضیح داده و نوشته واسه پذیرش چه رزومه ای لازمه. حتی نوشته که سالی 30 هزار دلار کمک مالی دریافت میکنید.
    http://www.bu.edu/academics/gms/prog...-medicine/phd/

erfan1985 آواتار ها

Criteria for Admission

Students must have received a baccalaureate degree from an accredited university. Additional criteria considered by the admissions committee include:

• A good academic record/GPA
    • GRE test results and TOEFL for international students
    • Personal statement
    • Letters of references
    • Interview evaluation (if invited)
    • Interest level in pathology research
    • All aspects of the applicant, including research experience and publications, are considered in the decision process

اون شرکت مهاجرتی کدوم یکی از این موارد رو میتونه واسه شما جور کنه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : MD-PhD

سلام
    من تمام پستا رو خوندم. اما آخرش متوجه یه چیز نشدم
    من الان استاژر هستم و میخام بعد از اتمام پزشکی عمومی و آزاد شدن مدرکم واسه phd نوروساینس از دانشگاههای امریکا پذیرش بگیرم. تو ایران که MD رو معادل master حساب میکنن و امکان ورود به phd بعد از MD هستش. آیا تو سایر کشورام امکان انجام همچین کاری هست؟ چون طبق گفته های آقای عرفان ایران تنها کشوری هستش که MD رو معادل master و لایق ورود به phd میدونه! اگه کسی در این زمینه اطلاعی داره ممنوم میشم با جزئیات توضیح بده
    باتشکر

erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : MD-PhD

نقل قول نوشته اصلی توسط mmmina نمایش پست ها
    سلام
    من تمام پستا رو خوندم. اما آخرش متوجه یه چیز نشدم
    من الان استاژر هستم و میخام بعد از اتمام پزشکی عمومی و آزاد شدن مدرکم واسه phd نوروساینس از دانشگاههای امریکا پذیرش بگیرم. تو ایران که MD رو معادل master حساب میکنن و امکان ورود به phd بعد از MD هستش. آیا تو سایر کشورام امکان انجام همچین کاری هست؟ چون طبق گفته های آقای عرفان ایران تنها کشوری هستش که MD رو معادل master و لایق ورود به phd میدونه! اگه کسی در این زمینه اطلاعی داره ممنوم میشم با جزئیات توضیح بده
    باتشکر
    برای ورود به دانشگاههای امریکا در مقطع دکتری دارا بودن لیسانس کفایت میکنه. لذا شما مشکلی نخواهی داشت!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)