صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 79

موضوع: MD-PhD

Junior Member

پیش فرض پاسخ : MD-PhD

درود برهمگی.ایا میشه بدون gre پذیرش گرفت مثلا برای پی اچ دی علوم ازمایشگاهی یا پی اچ دی پاتولوژی در امریکا. کارشناس علوم ازمایشگاهی و ارشد بیوتکنولوژی میکروبی خوندم.ممنون میشم پاسخ بدبد

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud133 نمایش پست ها
    درود برهمگی.ایا میشه بدون gre پذیرش گرفت مثلا برای پی اچ دی علوم ازمایشگاهی یا پی اچ دی پاتولوژی در امریکا. کارشناس علوم ازمایشگاهی و ارشد بیوتکنولوژی میکروبی خوندم.ممنون میشم پاسخ بدبد
    برخی از پوزیشن ها، ممکنه جی ار ای نخوان. اما به جاش ممکنه ازتون امتحان های USMLE یا امتحان GMAT یا ... بخوان. در کل، اگه پروگرامی از شما GRE نخاد، پروگرام خیلی معتبری نیست!

Junior Member

دوستان سلام
    من دانشجوی کارشناسی ارشد علوم سلولی مولکولی هستم. طی تحقیقی که انجام دادم گزینه MD-PHD رو انتخاب کردم
    ولی چندتا سوال دارم
    اینکه طول این دوره 8 سال هس بعد از 8 سال شرایط کاری چجوری هس؟ و اینکه این دوره از لحاظ کاری و درامد داخل خود همون کشوری که تحصیل میشه بهتر از phd علوم هس؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tulip69 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من دانشجوی کارشناسی ارشد علوم سلولی مولکولی هستم. طی تحقیقی که انجام دادم گزینه MD-PHD رو انتخاب کردم
    ولی چندتا سوال دارم
    اینکه طول این دوره 8 سال هس بعد از 8 سال شرایط کاری چجوری هس؟ و اینکه این دوره از لحاظ کاری و درامد داخل خود همون کشوری که تحصیل میشه بهتر از phd علوم هس؟
    این دوره ها صرفا برای کسانی خوبه که میخوان عضو هیئت علمی دانشگاه بشن در اینده. غیر از این کاربردی نداره. دلیلش اینه که در امریکای شمالی صرفا با مدرک MD نمیشه هیئت علمی شد. حتما به یه مدرک مستر یا phd هم در کنارش نیاز هست.
    ضمنا شرط اولیه پذیرش این دوره ها داشتن پذیرش در رشته پزشکی هست.

Junior Member

با سلام و ادب
    من فارغ التحصیل پزشکی دانشگاه تهران هستم. معدلم ۱۸.۶۲ شد و مقاله هم دارم. در حال حاضر دارم طرحم رو میگذرونم که بعدش بتونم مدرکم رو آزاد کنم. میخوام برای PhD یه کشور ترجیحا انگلیسی زبان اقدام‌ کنم. اگه شرایط کشور مقصد خوب باشه با masters هم مشکلی ندارم.
    الان سوال اصلیم اینه که کدوم کشور با توجه به شرایط ویزا برای رشته نوروساینس و رشته های مشابه رو مناسب میدونید؟ و اینکه شانس من برای گرفتن پذیرش از امریکا کانادا یا اروپا چقدر هست؟ و سوال بعدیم اینه که بعد از گرفتن PhD درآمد در حدی هست که بشه یه زندگی متوسط داشت؟
    ممنونم

Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

دوستان من واسه رشته خودم (علوم آمایشگاهی) نگاه میکنم، بعضی دانشگاه هاش md ارائه میدن و بعضی ها phd. حالا تو ایران کدومش رو به عنوان دکترای علوم آزمایشگاهی پزشکی قبول دارند؟
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

سلام،خسته نباشید،یه سوال داشتم،من mdهستم،میتونم واسه phd بیوتکنولوژی applyکنم?معدلم معمولیه،ریسرچ هم دارم ولی در این زمینه نیس در زمینه ی کاردیو و الودگی هست،ممنون میشم پاسخ بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshiiid93 نمایش پست ها
    سلام،خسته نباشید،یه سوال داشتم،من mdهستم،میتونم واسه phd بیوتکنولوژی applyکنم?معدلم معمولیه،ریسرچ هم دارم ولی در این زمینه نیس در زمینه ی کاردیو و الودگی هست،ممنون میشم پاسخ بدید
    تا جایی که من میدونم بله میتونید
    البته به دانشگاه هایی هم که اپلای میکنید مهمه که سطح انتظاراتتون با واقعیت همخونی داشته باشه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط borjian نمایش پست ها
    با سلام و ادب
    من فارغ التحصیل پزشکی دانشگاه تهران هستم. معدلم ۱۸.۶۲ شد و مقاله هم دارم. در حال حاضر دارم طرحم رو میگذرونم که بعدش بتونم مدرکم رو آزاد کنم. میخوام برای PhD یه کشور ترجیحا انگلیسی زبان اقدام‌ کنم. اگه شرایط کشور مقصد خوب باشه با masters هم مشکلی ندارم.
    الان سوال اصلیم اینه که کدوم کشور با توجه به شرایط ویزا برای رشته نوروساینس و رشته های مشابه رو مناسب میدونید؟ و اینکه شانس من برای گرفتن پذیرش از امریکا کانادا یا اروپا چقدر هست؟ و سوال بعدیم اینه که بعد از گرفتن PhD درآمد در حدی هست که بشه یه زندگی متوسط داشت؟
    ممنونم
    با سلام
    بله شرایطتون خوبه و میتونین کشورای کانادا و انگلیس رو اقدام کنین (امریکا تو این زمینه بهتر اما با پس ایرانی تو زمان فعلی نمیشه!)...درامد phd تو این کشورا نسبت به جراحا و اینا کمتره اما بازم درامد نسبتا خوبی رو میتونه داشته باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    این دوره ها صرفا برای کسانی خوبه که میخوان عضو هیئت علمی دانشگاه بشن در اینده. غیر از این کاربردی نداره. دلیلش اینه که در امریکای شمالی صرفا با مدرک MD نمیشه هیئت علمی شد. حتما به یه مدرک مستر یا phd هم در کنارش نیاز هست.
    ضمنا شرط اولیه پذیرش این دوره ها داشتن پذیرش در رشته پزشکی هست.

سلام منظورتون از داشتن پذیرش در رشته پزشکی چی هست یعنی کسی که ایران پزشکی خونده برای PHD پاتولوژی بوستون(همون لینکی که گذاشتین) باید چکار کنه؟ مراحل USMLE رو طی کنه؟ یا فقط مدرکشو ترجمه کنه (چون کار بالینی که نمیخواد بکنه)

به نظرتون این کار راه مناسبی برای ورود به آمریکا(کسب ویزا و فاند) و در ادامه USMLE دادن به قصد رزیدنتی بالینی پاتولوژی هست؟ یا اینکه این PHD پاتولوژی اینقد طول میکشه که تو MATCHING میگن تا حالا کجا بودی و چرا اینقد از بالین فاصله گرفتی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)