صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: تماس با استاد بعد از Apply

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    USA

پیش فرض پاسخ : نتايج : Reject

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmimi
    I was rejected from University of Washington again beside UCF and Pitssburgh Universities:
    GPA BSc:13.97
    GPA MSc:17.78
    GRE: V.490, Q.750 and AW.3.5
    TOEFL pbt:567
    ISI Paper:2
    Conference Paper:5
    I am so happy if anyone could tell me what is the problem with my application,till now I have been rejected from 3 unieversities

well I can c taht a very important factor is missing in most of these kind of posts.... previous attended universities
    where did u finished ur studying???
    that will play a crucial factor

where ignorance is bliss ....tis fool to be wise

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial
    تماس با استاد برای همه رشته ها کاربرد نداره. مخصوصاً رشته هائی که دانشجو از سال اول تحقیقات رو شروع نمیکنه یا رشته هائی که Research Plan برای دانشجو تا قبل از گذروندن تعدادی واحد مشخص نمیشه.
    همینطور که دوست خوبم گفتن به نظر من هم تماس با استاد همیشه و در همه رشته ها و مقاطع نمیتونه مفید باشه. مثلا" فکر نمیکنم تماس با استاد برای فوق لیسانس خیلی اهمیت داشته باشه در صورتیکه برای دکترا واقعا" ضروریه. پس رشته به رشته و مقطع به مقطع فرق میکنه. دوستان موافقن؟ البته داریم از موضوع تاپیک حسابی منحرف میشیم مدیر جان کمک! ;D
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    I want to drop a word here; for those who might have a strong CV compared with their other rivals and in their field; if they are not able to find an adviser in advance, it is very very probable to be rejected easily even if their resume is on the top of the sky; whereas some other weaker students could be offered by professors as they have found how they can attract attentions!!!!
    I myself believe applying with no contact to professors is like casting fish lines with no fishing baits even if the hook is itself made of Gold, isnt it?
    I'm not so sure if what you're claiming is correct... One good example is myself! I got a good admission without any contact... In my opinion, it depends on the policy of the university, and contacting professors will not work for every university... Of course, it will have some impact in some cases, but I don't think it's absolutely necessary! In general, I would say that having contact with professors is more important in Canada than in the U.S.
    برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.<br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

Senior Member

من اضافه می کنم که روند گرفتن پذیرش یک روند Personalized هست و از فردی به فردی تجربیات متفاوت خواهد بود. باید تاکید کنم که تماس با اساتید نقش کلیدی بازی می کنه و قبلا هم گفتم حتی اگر کمکی نکنه باز هم مفید خواهد بود. من در این بین با برخی از استادهای که با هاشون در تماس بودم در این مورد هم بحث کردم و اونها هم تایید کردند. مثلا یکی از استادها می گفت من نمی تونم روی تصمیم Admission Committee اثر بگذارم اما این کمیته از بین مثلا 300 تا پروفایل با نظر من می تونه پروفایل فرد خاصی رو با دقت بررسی کنه و نظر مثبت من رو لحاظ کنه. این امر حتی تو دانشگاههای Top Ranked هم می تونه کمک کنه. در کل به نظر من تماس با اساتید نقش کلیدی رو بازی می کنه (حتی اگر جواب خاصی نگیرید)

پیش فرض پاسخ : تماس با استاد بعد از Apply

من هنوز از 8 تا دانشگاهي كه ددلاينشون حدود ژانويه بوده هيچ خبري ندارم تو بعضي فروم هاي خارجي نوشتن بعضي هاشون دارن مصاحبه ميكنن ولي براي من نه reject اومده نه هيچ ايميلي.. به نظر شما بهشون ايميل بزنم بپرسم يا نه؟ ميترسم بگن reject شدي بدتر حالم گرفته بشه...ديگه از اين انتظار خسته شدم واقعا آدمو ميكشه.... >

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)