صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: تماس با استاد بعد از Apply

پیش فرض تماس با استاد بعد از Apply

سلام.
    من براي يك دانشگاه مدارك فرستادم و apply‌ رو هم كامل انجام دادم. اسم يكي از اساتيد رو هم كه زمينه كاريش بهم ميخورده توي SoP آوردم. حالا ميشه به نظرتون بهش ايميل بزنم؟ و خودم رو بهش معرفي كنم؟
    لطفاً راهنمايي كنيد.
    -A.

پیش فرض پاسخ : تماس با استاد بعد از Apply

معمولا این کار قبل از همه این ها انجام میشه اما مطمئنا مشکلی نداره فقط ممکنه استاده بگه واسه امسال جا نداره ...!
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

پیش فرض تماس با استاد پس از قدام براي پذيرش

من براي چند تا از دانشگاه‌ها اقدام كردم و هنوز با استادهاش تماس نگرفته‌ام. مي‌خواستم بدونم به نظر شما آيا ايميل زدن به استادها مي‌تونه تو اين موقعيت مفيد باشه و به گرفتن پذيرش كمك كنه؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تماس با استاد پس از قدام براي پذيرش

قطعا مفیده. حداقلش اینه که ضرر نداره.

پیش فرض پاسخ : تماس با استاد پس از قدام براي پذيرش

ایمیل بزن و خودتو معرفی کن، CV هم بفرست و ازشون نظر بخواه.
    اگر یک فلج مادرزاد قهرمان دو ماراتن نشود، مقصر خودش است. (سارتر)

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

پیش فرض پاسخ : تماس با استاد بعد از Apply

من واسه Biomedical یه دانشگاه تو کانادا Apply کردم. تو Faculty های این دپارتمان اساتیدی از سایر دپارتمانها بودند که من به حوزه کاری کسی که در دپارتمان Computer science بود علاقه مند شدم و اپلای کردم. الا می خوام باهاش تماس بگیرم. نمی دوم بهش بگم واسه Biomedical اپلای کردم یا نه؟؟ با توجه به اینکه تو سایت شخصیش نوشته برای Student position در دپارتمان CS اپلای کنید. با این تفاسیر دانشجوهای Bio در این فیلد کاری هم می تونن با این استاد تماس بگیرن؟؟؟؟
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : نتايج : Reject

I want to drop a word here; for those who might have a strong CV compared with their other rivals and in their field; if they are not able to find an adviser in advance, it is very very probable to be rejected easily even if their resume is on the top of the sky; whereas some other weaker students could be offered by professors as they have found how they can attract attentions!!!!
    I myself believe applying with no contact to professors is like casting fish lines with no fishing baits even if the hook is itself made of Gold, isnt it?

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    [
    I myself believe applying with no contact to professors is like casting fish lines with no fishing baits even if the hook is itself made of Gold, isnt it?
    Your quote is debatable.For majors and fields such as management where admissions and funding is determined by the admission committee and not one single professor,contacting them is virtually of no use and could even be a minus point for the applicant.
    Before the Dawn

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط advisor
    Your quote is debatable.For majors and fields such as management where admissions and funding is determined by the admission committee and not one single professor,contacting them is virtually of no use and could even be a minus point for the applicant.
    Hi advisor;

Eradat
    firstly
    As I made a reservation in my words by saying "I myself believe.......", you cannot challenge me and debate

- secondly

you are yourself confirming my words;; from where admission committees are coming, from another planet??? who are they???? Yessss; among them are the professors you have contacted before
    and those prof that have been in contact and known an applicant will VOTE for hiring them, either that professor as the adviser or not

Senior Member emperial آواتار ها

تماس با استاد برای همه رشته ها کاربرد نداره. مخصوصاً رشته هائی که دانشجو از سال اول تحقیقات رو شروع نمیکنه یا رشته هائی که Research Plan برای دانشجو تا قبل از گذروندن تعدادی واحد مشخص نمیشه.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)