صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: رفع اشکال GMAT

پیش فرض پاسخ : رفع اشکال GMAT

نقل قول نوشته اصلی توسط elham12 نمایش پست ها
    سلام، من 19 روز دیگه آزمون GMAT دارم، با اینکه توی بخش ریاضی پیشرفتم خوبه، اما توی بخش وربال خیلی نگرانم، معمولا بین دو تا گزینه مشکوک گزینه غلطو انتخاب می کنم میشه لطفاً کسی منو راهنمایی کنه که توی این زمان باقی مونده من چطوری باید وربالمو قوی کنم ؟!
    باید سوالات را یکی یکی جواب بدید و بلافاصله بعد از هر سوال پاسخ درست را بخونید. اینطوری دقیقا یادتون هست که چطور به پاسخ غلط رسیدید و ایرادتون رفع میشه.

در ضمن اگر در بعضی سوالات 50-50 میشید ممکنه دلیلش این باشه که سطح شما در حد همون سوال هست. پروسه تعیین نمره در gmat اینطوری هست که هرچی سوال جواب میدید به شما سوال مشکلتر میدن تا به سطحی برسید که نصف سوالات را درست جواب بدید. یعنی مثلا کسی که نمره verbal را 30 میگیره یعنی نصف سوالات سطح دشواری 30 را درست جواب داده.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط elham12 نمایش پست ها
    سلام، من 19 روز دیگه آزمون GMAT دارم، با اینکه توی بخش ریاضی پیشرفتم خوبه، اما توی بخش وربال خیلی نگرانم، معمولا بین دو تا گزینه مشکوک گزینه غلطو انتخاب می کنم میشه لطفاً کسی منو راهنمایی کنه که توی این زمان باقی مونده من چطوری باید وربالمو قوی کنم ؟!
    ضمنا رد کردن 3 گزینه از 5 گزینه و رسیدن به 2 جواب احتمالا درست، خودش خوبه. حتی اگر شانسی بین این دو گزینه انتخاب کنید، یعنی شما 50% شانس درست زدن تست را دارید. در حالی که احتمال یافتن پاسخ درست بدون رد کردن هیچ گزینه ای 20% هست.
    inactive account

دوستان، سوال 71 وربال، آفیشیال گاید یک مشکلی من دارم توش. اول سوال رو میزارم اینجا
    71. Analysts blamed May’s sluggish retail sales on
    unexciting merchandise as well as the weather, colder
    and wetter than was usual in some regions, which
    slowed sales of barbecue grills and lawn furniture.
    (A) colder and wetter than was usual in some
    regions, which slowed
    (B) which was colder and wetter than usual in some
    regions, slowing
    (C) since it was colder and wetter than usually in
    some regions, which slowed
    (D) being colder and wetter than usually in some
    regions, slowing
    (E) having been colder and wetter than was usual in
    some regions and slowed
    این slowing دقیقاً چه نقشی توی جمله داره؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedzolf نمایش پست ها
    دوستان، سوال 71 وربال، آفیشیال گاید یک مشکلی من دارم توش. اول سوال رو میزارم اینجا
    Analysts blamed May's sluggish retail sales on unexciting merchandise as well as the weather, colder and wetter than was usual in some regions,which slowed sales of barbecue grills and lawn furniture

A) colder and wetter than was usual in some regions,which slowed
    (B) which was colder and wetter than usual in some regions,slowing
    C) since it was colder and wetter than usually in some regions,which slowed
    D) being colder and wetter than usually in some regions,slowing
    E) having been colder and wetter than was usual in some regions and slowed
    این slowing دقیقاً چه نقشی توی جمله داره؟

ممنون
    به کلمات یا گروه کلمات که کارشون دادن اطلاعات اضافه به جمله هست میگن modifier.

مثلا صفت خودش یک modifier هست که اسمها را modify میکنه. یعنی اطالاعات اضافه در موردشون میده. مثلا:

I have a cat.
    I have a BLACK cat. اینجا کلمه BLACK کلمه cat را modify میکنه.( در مورد گربه اطالاعات اضافه میده.)

adverb (همون قید) فعل جمله را modify میکنه یعنی در مورد کاری که در جمله انجام میشه توضیح بیشتر میده.
    I walked to school.
    I walked to school SLOWLY اینجا SLOWLY به ما میگه که فعل راه رفتن آرام آرام انجام شده.
    -----------------
    بریم سروقت سوال 71
    این گروه کلماتی که با "فعل+ING" شروع مشین (slow+ing) نوعی modifier هستند که کل جمله را modify میکنند. مثلا نتیجه به وقوع پیوستن جمله را توضیح میدهند یا اینکه جمله چگونه به وقوع پیوسته. در اینجا نتیجه اب و هوای سرد و بارانی کاهش فروش شده.

مثال
    Ali Karimi broke Ali Daei's record, scoring 7 goals in one match
    علی کریمی رکورد علی دایی را با زدن 7 گل در یک بازی شکست
    اینجا scoring 7 goals in one match که با "فعل+ING" شروع شده کل جمل اصلی (Ali Karimi broke Ali Daei's record) را modify میکنه یعنی توضیح میده که علی کریمی چطور رکورد را شکست.

باید فصل modifier کتاب منهتن را بخونید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط solidsnake نمایش پست ها
    ب
    -----------------
    بریم سروقت سوال 71
    این گروه کلماتی که با "فعل+ING" شروع مشین (slow+ing) نوعی modifier هستند که کل جمله را modify میکنند. مثلا نتیجه به وقوع پیوستن جمله را توضیح میدهند یا اینکه جمله چگونه به وقوع پیوسته. در اینجا نتیجه اب و هوای سرد و بارانی کاهش فروش شده.

مثال
    علی کریمی رکورد علی دایی را با زدن 7 گل در یک بازی شکست
    اینجا scoring 7 goals in one match که با "فعل+ING" شروع شده کل جمل اصلی (Ali Karimi broke Ali Daei's record) را modify میکنه یعنی توضیح میده که علی کریمی چطور رکورد را شکست.

باید فصل modifier کتاب منهتن را بخونید.
    من کلا با نظر این دوستمون موافقم، به جز اینکه به نظر من slowing اینجا modify کننده کل یک جمله نیست و modify کننده weather هست.
    دلیلش؟
    در مثالی که دوستمون عرض کردند:
    فاعل جمله، ali karimi هست و scoring هم متناسب با اون هست، یعنی علی کریمی 7 گل زده
    اما در جمله مورد نظر شما: جمله اول که فاعلش analysts هست که نمی تونند slow کننده فروش باشند. می مونه weather که اگر چه در relative clause ی که اومده which was colder and wetter ... فاعل هست، ولی این relative clause از نوع non-restrictive هست و میشه اصلا در نظرش نگرفت و در خارج از اون، weather فاعل نیست و لذا احتمالا نمیشه slowing را مشابه مثال بالا در نظر گرفت. و در واقع slowing فقط به weather نظر داره و نه کل یک Clause یا یک جمله.
    inactive account

Senior Member Gclub آواتار ها

لفمو لفم مخاااالفم!!!

با نظر هر دو دوست محترم مخالفم!
    بیاین فکر کنید کتاب منهین جی مت رو ندارید و از روی معلومات گرامر کلاسیک می خواهید تست رو بررس کنید!
    اونوقت ما با دو موضوع متفاوت مواجهیم:
    1. non defining relative clause که با Which می تونه شروع بشه ( با توجه به گزینه ها) => جمله بین کاما ها!
    چون باید weather رو تشریح کنیم میشه /that/ Which استفاده کرد و در برخی موارد این دوتا هم لازم نمیشه. گزینه های C,D,E اوت میشن

2. Participle Clause که با slowing و یا slowed می تونه شروع بشه.
    Participle Clause ها سه دسته اند: Present, past , perfect
    که اینجا فقط حالت Present با مفهوم جمله سازگاره و بنابراین گزینه ای که Slowing داشته باشه درسته!
    گزینه های c, a, eاز اوت میشن.

نظریه کلی:
    کتاب منهتن - کتاب گرامر نیس!
    کتاب منهتن - مثل جزوه نویسی کسیه که نشسته تست های آفیشیال گاید رو زده و اونایی رو که غلط زده واسه اشون از روی جواب ها جزوه در آورده و بعد دسته بندی کرده و چاپ کرده!! واسه همین تناقض زیاد داره

link:
    https://english.lingolia.com/en/gram...iciple-clauses

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Gclub نمایش پست ها
    لفمو لفم مخاااالفم!!!

با نظر هر دو دوست محترم مخالفم!
    بیاین فکر کنید کتاب منهین جی مت رو ندارید و از روی معلومات گرامر کلاسیک می خواهید تست رو بررس کنید!
    اونوقت ما با دو موضوع متفاوت مواجهیم:
    1. non defining relative clause که با Which می تونه شروع بشه ( با توجه به گزینه ها) => جمله بین کاما ها!
    چون باید weather رو تشریح کنیم میشه /that/ Which استفاده کرد و در برخی موارد این دوتا هم لازم نمیشه. گزینه های C,D,E اوت میشن

2. Participle Clause که با slowing و یا slowed می تونه شروع بشه.
    Participle Clause ها سه دسته اند: Present, past , perfect
    که اینجا فقط حالت Present با مفهوم جمله سازگاره و بنابراین گزینه ای که Slowing داشته باشه درسته!
    گزینه های c, a, eاز اوت میشن.

نظریه کلی:
    کتاب منهتن - کتاب گرامر نیس!
    کتاب منهتن - مثل جزوه نویسی کسیه که نشسته تست های آفیشیال گاید رو زده و اونایی رو که غلط زده واسه اشون از روی جواب ها جزوه در آورده و بعد دسته بندی کرده و چاپ کرده!! واسه همین تناقض زیاد داره

link:
    https://english.lingolia.com/en/gram...iciple-clauses
    دوست عزیز هدف ما حل سوال نبود: بلکه یکی از دوستان در مورد نقش کلمه slowing در سوال پرسیده بود و ما به اون سوال جواب دادیم. که من و یکی دیگه از کاربران توضیحاتی در اون مورد نوشتیم. اگر شما با توضیحات ما مخالف هستید، خب بفرمایید، با کجای توضیحات ما مخالفید؟ اگر به نظر شما slowing نه کلمه weather (به نظر من) و نه کل جمله قبل (به نظر جناب solidsnake) را modify نمی کنه، پس نقشش چیه و چی را modify می کنه؟
    inactive account

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)