صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: رفع اشکال GMAT

پیش فرض رفع اشکال GMAT

سلام دوستان ،این موضوع رو ایجاد کردم که دوستانی که سئوال دارن بیان بپرسن بقیه هم درصورت توانایی کمکشون کنن
    خودم هم دارم واسه جی مت می خونم ،همه موفق باشین
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

ApplyAbroad Hero

Post پاسخ : رفع اشکال GMAT

سلام اين يه راهنماي نوشتن AW ه كه از سايت زير گرفتم:
    http://gmatclub.com/forum/how-to-get...ide-64327.html

دوستان چقدر باهاش موافقن؟
    AWA GUIDE

by Chineseburned

1. General Structure

1.1 Argument
    Intro - Restate argument, point out flaws or state intention to discuss them below
    1st Para - First,...
    2nd Para - Second/In addition,...
    3rd Para - Third/Finally,...
    Conclusion - The argument is flawed/weak/unconvincing because of the above -mentioned...Ultimately, the argument can be strengthened if/by...

1.2 Issue
    Intro - Restate issue, take a position
    1st Para - First/One reason...
    2nd Para - Second/Another reason...
    3rd Para - Third/Perhaps the best reason...
    Conclusion - Acknowledge the other position but re-affirm yours and conclude that it is the stronger.

2. Structural Word (should be all over the essays)

2.1 Supporting examples - for example, to illustrate, for instance, because, specifically
    2.2 Additional support - furthermore, in addition, similarly, just as, also, as a result, moreover
    2.3 Importance - surely, truly, undoubtedly, clearly, in fact, most importantly
    2.4 Contrast - on the contrary, yet, despite, rather, instead, however, although, while
    2.5 Decide against - one cannot deny that, it could be argued that, granted, admittedly
    2.6. Ying-yang - on the one hand/on the other hand
    2.7 Concluding - therefore, in summary, consequently, hence, in conclusion, ultimately, in closing

3. Templates

3.1 Argument

Intro:
    The argument claims that ....(restate)
    Stated in this way the argument:
    a) manipulates facts and conveys a distorted view of the situation
    b) reveals examples of leap of faith, poor reasoning and ill-defined terminology
    c) fails to mention several key factors, on the basis of which it could be evaluated
    The conclusion of the argument relies on assumptions for which there is no clear evidence. Hence, the argument is weak/unconvincing and has several flaws.

1st Para:
    First, the argument readily assumes that......
    This statement is a stretch....
    For example,...
    Clearly,...
    The argument could have been much clearer if it explicitly stated that...

2nd Para:
    Second, the argument claims that....
    This is again a very weak and unsupported claim as the argument does not demonstrate any correlation between....and...
    To illustrate,...
    While,...
    However,....indeed....
    In fact, it is not at all clear...rather....
    If the argument had provided evidence that.....then the argument would have been a lot more convincing.

3rd Para:
    Finally,...
    (pose some questions for the argument).....Without convincing answers to these questions, one is left with the impression that the claim is more of a wishful thinking rather than substantive evidence.

Conclusion:
    In conclusion, the argument is flawed for the above-mentioned reasons and is therefore unconvincing. It could be considerably strengthened if the author clearly mentioned all the relevant facts....
    In order to assess the merits of a certain situation/decision, it is essential to have full knowledge of all contributing factors. In this particular case....
    Without this information, the argument remains unsubstantiated and open to debate.

3.2 Issue

Intro:
    Many/some people think that....Others.....(restate)
    The issue is a controversial one but a closer examination reveals that....(take a position)...for several reasons.

1st Para:
    One reason is that/for...
    For example,...
    Furthermore,...
    Clearly,...

2nd Para:
    Another reason is that/for...
    To illustrate,...
    As a result,...

3rd Para:
    Perhaps the best reason is (that)....
    Specifically,...
    Moreover/In addition....
    In fact,....
    Therefore,....

Conclusion:
    In summary, while there are arguments to be made for both sides, it is clear that there are greater advantages to....(repeat the reasons).
    Certainly,.....outweigh.......
    Hence,....(re-affirm your position)

ApplyAbroad Hero

Question Reletive Modifiers

در مورد reletive modifiers يعني which,whose, whom , who, .... سوالي دارم، اين قسم modifier ها هم بايد به اون چيزي كه modify مي كنند بچسبند يا لازم نيست؟

Banned

پیش فرض پاسخ : Reletive Modifiers

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    در مورد reletive modifiers يعني which,whose, whom , who, .... سوالي دارم، اين قسم modifier ها هم بايد به اون چيزي كه modify مي كنند بچسبند يا لازم نيست؟
    سلام

این پست خیلی قدیمیه ولی گفتم شاید پاسخ به اون به درد آیندگان بخوره!!!
    این modifier ها باید درست به فاصله یک کاما از reference شون قرار بگیرند...
    مثلا... Yesterday I saw the very girl, who pissed me off just previous month

براتون آرزوی موفقیت دارم

Senior Member Gclub آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط matinking نمایش پست ها
    سلام

براتون آرزوی موفقیت دارم
    البته همیشه اینطور هم نیست... توی کتاب منهتن به عنوان یه اصل کلی اومده ... اما من تو برخی تست ها هم دیده بودم که داستان کمی متفاوته
    نمونه تست براتون پست خواهم کرد

پیش فرض پاسخ : رفع اشکال GMAT

^^^
    اون موقعی که توضیحات اضافی کوتاهی در مورد اون واژه بخواد بیاد. 3 فصل آخر منهتن بود فکر کنم.

دوستان من یک مشکلی دارم اینه نصف تست ها رو غلط می زنم. منهتن رو قوانینش رو بلدم کامل، ولی توی تست ها اون قوانین کم استفاده می شه. یا اونقدر می پیچوندش که ...
    کلاً احساس درماندگی و ناکارآمدی می کنم. انگار بی فایده بود اون خوندن ها.

ApplyAbroad Hero

Post پاسخ : رفع اشکال GMAT

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedzolf نمایش پست ها
    ^^^
    اون موقعی که توضیحات اضافی کوتاهی در مورد اون واژه بخواد بیاد. 3 فصل آخر منهتن بود فکر کنم.

دوستان من یک مشکلی دارم اینه نصف تست ها رو غلط می زنم. منهتن رو قوانینش رو بلدم کامل، ولی توی تست ها اون قوانین کم استفاده می شه. یا اونقدر می پیچوندش که ...
    کلاً احساس درماندگی و ناکارآمدی می کنم. انگار بی فایده بود اون خوندن ها.
    سلام
    منظورتون نصف سوالات SC هست یا نصف همه سوالات را؟

اگر منظورتون بخش SC هست:
    1. نسبتا طبیعی هست، چون این بخش در واقع دستور زبان و آیین نگارش انگلیسی هست که برای ما غیر انگلیسی زبان ها زیاد شناخته شده نیست. البته نصف سوالات یک مقداری زیاده و این بدین معناست که فکر می کنم جای بهبود عملکردتون را دارید.

2. تست های officaial guide را بعد از زدن، تجزیه تحلیل کنید و جواب تست ها را بررسی کنید (هم تست هایی که درست جواب دادید و هم بقیه تست ها را. در واقع مهمه که ببینید چرا بعضی گزینه ها رد شدند. نه فقط اینکه چرا یک گزینه درسته. این نکته مهمیه

3. آشنایی کلی با دستور زبان انگلیسی و نکات گرامری و نگارشی، می تونه سودمند باشه. در واقع این بکی از بخش های gmat ه که من استفاده از یک استاد و معلم را پیشنهاد می کنم، چون در واقع باید با آیین نگارش یک زبان دیگه آشنا بشوید. و این استاد یا معلم باید استاد زبان انگلیسی باشه، یعنی کسی که انگلیسی خونده و واقعا مسلط به اینطور مباحثی باشه، نه کسی که مدرس gmat ه. چون نوع سوالات بخش SC با تمام بخش های دیگه فرق می کنه. اما اینکه استاد خوب و مناسبی وجود داشته باشه، نمیدونم و من نمی شناسم.
    فقط می تونم بگم خودتون باید سعی و تلاش کنید، و با خوندن منابع مختلف و خوشه چینی از هر جای ممکن که ممکنه به شما در مورد آیین نگارش درست و صحیح زبان انگلیسی اطلاعات بده، دانش خودتون را رد این زمینه افزایش بدید. این کارتون بی پاداش نخواهد بود: بعد زا اینکه پذیرش بگیرید و رفتید در دانشگاهی برای تحصیل، اونوقت برای نوشتن paper یا تکالیف کلاسی، نوشته شما استانداردهای آیین نگارش انگلیسی را رعایت می کنه و این نشانی از سواد شما می تونه باشه

من میگم، تلاش و تلاش و تلاش.
    inactive account

نقل قول نوشته اصلی توسط matinking نمایش پست ها
    سلام

براتون آرزوی موفقیت دارم
    همونطور که گفته شد 90% مواقع noun modifier درست بعد از اسمی که modify میکنه میاد ولی تستهایی هم هست که این قانون رعایت نشده. این در مواقعی هست که کلماتی که بین noun و noun modifier قرار میگیرند را نمیشه جای دیگه ای گذاشت.
    ولی نکته مهم این هست که در سوالات نادری که قانون را رعایت نکرده انتخاب گزینه درست به این قانون بستگی نداره. یعنی اینطور نیست که دو گزینه بمونه که مشابه باشند و تنها تفاوتشون همین باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master of Industrial & Organizational Psychology-Isfahan University

سلام، من 19 روز دیگه آزمون GMAT دارم، با اینکه توی بخش ریاضی پیشرفتم خوبه، اما توی بخش وربال خیلی نگرانم، معمولا بین دو تا گزینه مشکوک گزینه غلطو انتخاب می کنم میشه لطفاً کسی منو راهنمایی کنه که توی این زمان باقی مونده من چطوری باید وربالمو قوی کنم ؟!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط elham12 نمایش پست ها
    سلام، من 19 روز دیگه آزمون GMAT دارم، با اینکه توی بخش ریاضی پیشرفتم خوبه، اما توی بخش وربال خیلی نگرانم، معمولا بین دو تا گزینه مشکوک گزینه غلطو انتخاب می کنم میشه لطفاً کسی منو راهنمایی کنه که توی این زمان باقی مونده من چطوری باید وربالمو قوی کنم ؟!
    اول که توکل بر خدا و در نظر گرفتن اینکه این تست برای دیگران هم یکسانه و آسونتر نیست برای دیگران (و از این روحیه بگیرید!)
    بعدش، خب وقتی تستی را غلط زدید و جوابش را خوندید متوجه اشتباهتون میشید؟ می تونید به طور خاص تر بررسی کنید چرا گزینه نا درست را انتخاب کردید و مثلا زا تست هایی که اشتباه زیدید نمونه بیارید تا بشه راهنمایی تون کرد
    inactive account

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)