صفحه 224 از 226 نخستنخست ... 124174214215216217218219220221222223224225226 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,231 تا 2,240 , از مجموع 2253

موضوع: شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های سوئد

Junior Member ArMin_2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط amiriam نمایش پست ها
    با عرض سلام و تبریک سال نو،

بنده اطلاع دقیقی از شرایط دکتری در رشته شما ندارم و دوستان دیگر باید راهنمایی کنند ولی می توانم عرض کنم نمره زبان شما از مقدار مینمم (تافل 90) تعیین شده دانشگاه های سوئد کمتر هست و قطعا در فرآیند پذیرش شما تاثیر منفی خواهد گذاشت.

با سپاس

عرض ادب.
    همچنین سال نو بر شما هم مبارک.
    سپاسگزارم از راهنماییتون، لطف کردین.

از سایر دوستان عزیز که صاحب نظر هستن و اطلاع در خصوص پوزیشن‌های دکتری دارند، ممنون میشوم راهنمایی بفرمایند.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

من از دانشگاه لینه ادمیشن گرفتم به شرط پرداخت شهریه. الان من میخام جواب نروژ بیاد اگه نروژ قبول نشدم برم لینه. این چند روزه از دانشگاه ایمیل فرستادند که order an invoice بکنم.
    حالا من اینو order بکنم ولی نروژ قبول بشم، مشکلی پیش میاد؟
    I am still here. I am alive.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تبریک بسیار برای موفقیت . میدانم که زحمت زیادی متحمل شده اید و امیدوارم بقیه کارها هم به بهترین شکل صورت پذیرند.

از دید من مشکلی پیش نخواهد آمد. یک راه این است که روشن به دانشگاه بفرمایید منتظر نتیجه برای اپلیکیشنهای دیگر هستید و در خواست فرجه کنید.

البته دانشجو همیشه در شرایطی است که میتواند پروسه پذیرش را متوقف کند. به خصوص در این شرایط من فکر میکنم دانشگاهها انعطاف زیادی نشان بدهند.

خبر بسیار خوبی بود و امید که به زودی نهایی شدن همه کارها را به دوستان انجمن اعلام بفرمایید.

پایدار باشید

من از دانشگاه لینه ادمیشن گرفتم به شرط پرداخت شهریه. الان من میخام جواب نروژ بیاد اگه نروژ قبول نشدم برم لینه. این چند روزه از دانشگاه ایمیل فرستادند که order an invoice بکنم.
    حالا من اینو order بکنم ولی نروژ قبول بشم، مشکلی پیش میاد؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام وقت بخیر ببخشبد می خواستم بدونم اگه دکتری پذیرش گرفتم در سوید می تونم به عنوان همراه، مادرم رو هم با خودم ببرم؟ یا فقط ویزای همراه به همسر میدن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    KI

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshtehb نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر ببخشبد می خواستم بدونم اگه دکتری پذیرش گرفتم در سوید می تونم به عنوان همراه، مادرم رو هم با خودم ببرم؟ یا فقط ویزای همراه به همسر میدن؟
    با سلام، سایت اداره مهاجرت سوئد مادر و پدر را جز خانواده ذکر نکرده و بنابراین امکان دریافت ویزا همراه هم برایشان وجود ندارد.

The following are counted as family members: wife, husband, cohabiting partner, registered partner and unmarried children under the age of 18. Cohabiting partner refers to couples who are not married but live together as if married.

https://www.migrationsverket.se/Engl...y-members.html
    ویرایش توسط amiriam : April 19th, 2020 در ساعت 07:38 PM

دوستان این دانشگاهها فاندی هم میدهند یا نه؟

Junior Member

سلام و درود
    من میخواسم برای ویزای تحصیل ارشد سوئد یا هزینه ی شخصی خودم اقدام کنم.ایتس 7.5 اکادمیک دارم لیسانس هم مهندسی نفت خوندم پیام نور بوشهر.27 سالمه سربازیم تموم شده و درخواست دادم برای پاسپرت.

سلام وقت بخیر من میخواهم برای فوق مدیریت مالی در سوئد اقدام کنم
    من فوق حسابداری دارم لیسانسم از داشنگاه علامه هست با معدل 14/5
    و از زمان فارغ التحصیلی تاکنون هم سابقه کار دارم 13 سال ایلتس 6و نیم دارم
    البته در حین کار فوق هم گرفتم اما چون برای فوق میخواهم اقدام کنم زیاد مهم نیست
    به نظر شما از طریق این دفاتر مهاجرتی اقدام کنم برای پذیرش یا پیچیدگی خاصی نداره و راحت میشه انجام داد

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط m_zakariaee نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر من میخواهم برای فوق مدیریت مالی در سوئد اقدام کنم
    من فوق حسابداری دارم لیسانسم از داشنگاه علامه هست با معدل 14/5
    و از زمان فارغ التحصیلی تاکنون هم سابقه کار دارم 13 سال ایلتس 6و نیم دارم
    البته در حین کار فوق هم گرفتم اما چون برای فوق میخواهم اقدام کنم زیاد مهم نیست
    به نظر شما از طریق این دفاتر مهاجرتی اقدام کنم برای پذیرش یا پیچیدگی خاصی نداره و راحت میشه انجام داد
    هزینه تحصیل در سوئد بالا هست یعنی شهریه زیادی داره بنابراین زیاد طرفدار نداره می تونی برای کشور های بدون شهریه اقدام کنی البته اگه با هرینه مشکلی نداری پذیرشش سخت نیست.
    نیاری به دفاتر مهاجرتی نیست خودت هم می تونی کارت انجام بدی

نقل قول نوشته اصلی توسط phdboy نمایش پست ها
    هزینه تحصیل در سوئد بالا هست یعنی شهریه زیادی داره بنابراین زیاد طرفدار نداره می تونی برای کشور های بدون شهریه اقدام کنی البته اگه با هرینه مشکلی نداری پذیرشش سخت نیست.
    نیاری به دفاتر مهاجرتی نیست خودت هم می تونی کارت انجام بدی
    سلام ممنون از پاسختان
    میشه راهنمایی بفرمایید کدام کشور ها مدنظرتان هست تا جایی که می دانم فقط نروژ رایگان هست که آنهم به معدل زیر 15 پذیرش نمی دهند. البته مشکل دیگر من این است که با خانواده میخوام بروم و ظاهرا تنها سوید ویزای همزمان می دهند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)