صفحه 1 از 226 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2253

موضوع: شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های سوئد

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های سوئد

سلام
    دانشجوی مکانیک گیلانم.هنوز لیسانس نگرفتم.میتونم معدلم رو به14.5 برسونم.و وقت واسه گرفتن مدرک زبان زیاد دارم.سال سومم.دنبال مقاله دادن هم هستم.امیدوارم بتونم بدم...
    2تا سوال.

1-من اگه حاظر باشم ماهی 1.5میلیون خرج کنم واسه فوق میتونم یه دانشگاه خوب اروپایی پذیرش بگیرم؟
    (فرض بگیریم تا 2سال دیگه سوئد هم پولی بشه).

2-در شرایط مساوی کدوم حالت بعدا(بعد از فوق) واسه دکترابهتر پذیرش میدن؟فوقمو مثلا تو همین گیلان بگیرم یا یه دانشگاه معمولی اروپایی(با توجه به شرایطی که گفتم)؟

3-این روزا همه جا صحبتieltseولی تو این سایت همه میگن toefl .کدومش معتبر تره واسه غیر از امریکا کانادا؟

واقعا ممنون از عزیزانی که برای کمک به دیگران وقت میذارن

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : با فرض پولی شدن سوئد با ماهی 1.5 یه دانشگاه خوب اروپایی میشه پذیرش گرفت؟

دوست عزیز، خیلی در مورد این موضوع تا به حال بحث شده، اگه قرار بر پولی شدن دانشگاه های سوئد باشه مبلغ شهریه مثل دانمارک حدود 10 هزار یورو در سال میشه (البته در حد حرف هستش و قطعیت نداره)
    به نظر من اگه می خوای انقدر خرج کنی به جاهای دیگه مثل استرالیا یا انگلستان فکر کن
    در ضمن شما خیلی هنوز وقت دارید و با یه معدل خوب و رزومه ی خوب می تونین نگاهی به آمریکا و کانادا داشته باشید

نمی دونم چرا همه پیگیر این سوئد شدن ;D به خدا اگه پولیم بشه راه های دیگه ای هم هست! تازه اگه پولی بشه...

بین تافل و آیلتس از نظر اعتبار تفاوتی نیست یکی بریتیشه یکی امریکن و کاملا" یه چیزی هست به دلخواه شما (البته برا سوئد میگم) فقط آیلتس اگه بدی درگیر مسایل ریپورت و اینا نمی شی
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : با فرض پولی شدن سوئد با ماهی 1.5 یه دانشگاه خوب اروپایی میشه پذیرش گرفت؟(معدل14)

ممنون از جوابتون
    در مورد هزینه زندگی دوستانی هستن که تو اروپا زندگی کنن و بتونن به من بگن هزینه زندگی و دانشگاهشون در واقعیت چه قدره؟
    و اینکه من با این شرایط اگه برم کارم آسونتره یا اینکه واسه ارشد اینجا بخونم؟(آسونتر یعنی راحتتر پذیرش گرفتن دکترا از یه دانشگاه خوب).مزایا و معایبشو کسی نظری داره؟(این سوال فکر کنم سوال خیلیا باشه.اینجا جاش هست؟)

پیش فرض پاسخ : با فرض پولی شدن سوئد با ماهی 1.5 یه دانشگاه خوب اروپایی میشه پذیرش گرفت؟(معدل14)

برای زندگی در سوئد اینجا از تجربیات دوستان استفاده کن
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...pic,773.0.html
    بقیه سوالاتتم در کشور مربوطه با کمی جستجو میتونین یه برآورد از هزینه زندگی و سایر شرایط داشته باشی و هیچ کس بهتر از خودت نمیتونه تصمیم بگیره
    ضمنا سایت دانشگاهها هم هزینه زندگی در اون شهر و کشور رو برآورد کردن
    موفق باشی
    I)Always stand on your feet
    II)Use your head
    III)Never give up

Junior Member

پیش فرض با مدرک کاردانی آموزشکده ای و کارشناسی ازاد

کاردانی من از اموزشکده فنی مشهد بود و معدلم 12.40 !
    و کاشناسی ام رو از ازاد شهرستان با معدل 15 گرفتم.
    نمره IELTS 6.5 هم دارم.
    ایا به نظر شماها من شانسی برای پذیرش برا سوئد یا فنلاند دارم؟

پیش فرض پاسخ : با مدرک کاردانی آموزشکده ای و کارشناسی ازاد

نقل قول نوشته اصلی توسط xetod
    کاردانی من از اموزشکده فنی مشهد بود و معدلم 12.40 !
    و کاشناسی ام رو از ازاد شهرستان با معدل 15 گرفتم.
    نمره IELTS 6.5 هم دارم.
    ایا به نظر شماها من شانسی برای پذیرش برا سوئد یا فنلاند دارم؟
    بستگي داره كه پذيرش با فاند ميخواي يا خودت ميتوني هزينه زندگي رو بدي؟
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Junior Member

نه بدون فاند. ایا یا این وضعیت شانسی برای پذیرش هست. البته می تونم دوباره IELTs امتحان بدم شاید نمرم بیشتر بشه.

چون من می خوام برا 2010 پذیرش بگیرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط xetod
    نه بدون فاند. ایا یا این وضعیت شانسی برای پذیرش هست. البته می تونم دوباره IELTs امتحان بدم شاید نمرم بیشتر بشه.

چون من می خوام برا 2010 پذیرش بگیرم.
    اگر بدون فاند ميخواي احتمالش هست و ارزش داره تلاش كني البته ابن نظر منه
    موفق باشي
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Junior Member

پیش فرض شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های سوئد

:Spiro
    درورد
    این موضوع به صورت کلی ایجاد شده و تمامی مطالب مربوط به شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های سوئد که در لابه لای تاپیک های مختلف (و نا مربوط به تاپیک های سوئد) بودند؛ به اینجا منتقل خواهد شد.
    افراد با مطرح نمودن شرایط خاص خود در این تاپیک، میتوانند از راهنمایی دوستان با تجربه استفاده کنند.

موفق باشید.

سلام دوستان من معدل لیسانسم 15.16 و ایلتسمم 7 چقدر شانس دارم واسه پذیرش فوق تو مهندسی عمران ممنون

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط doght123
    سلام دوستان من معدل لیسانسم 15.16 و ایلتسمم 7 چقدر شانس دارم واسه پذیرش فوق تو مهندسی عمران ممنون
    شانس زياده!
    شما سال ديگه اپلاي كن ولي فقط سوئد نه بلكه كشورهاي ديگه هم اپلاي كن!
    هم معدلت خوبه و هم نمره زبانت
    فنلاند و نروژ و ... هم مي توني اپلاي كني
    بدرود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)