صفحه 126 از 226 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 2253

موضوع: شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط .asghar. نمایش پست ها
    [نوشته اصلی توسط kalb62

با سلام
    ببخشید شخصی با شرایط زیر امکان گرفتن پذیرش و بورسش از دانشگاههای سوئد مثل چلمرز چه قدره؟

exactly i answer mainly for master admission . and the questions about Phd are what i have heard from my classmates

رشته: مهندسی برق-کنترل
    معدل لیسانس: 17.10 از دانشگاه دولتی درجه 2 شهرستان
    معدل فوق لیسانس: 16.3 از آزاد تهران
    مقاله:0!
    آیلتس:6.5
    سابقه کار:4 سال

1)شانس برای مستر مجدد البته تو یه رشته دیگه؟
    2)اصلا برای مستر مجدد (نو یه رشته دیگه غیر از برق -کنترل ولی مرتبط با اون) صلاح هست که گفته بشه مستر داره طرف؟
    3)کلا شانس برای گرفتن فاند به چه صورتیه چون بدون فاند به هیچ عنوان نمیتونم برم؟
    4)برای گرفتن پاکت برای ریز نمرات -که الان تایید شده و ترجمه شدش حاضره- و همچنین برای ریکامندیشن فرم ها از دانشگاه لیسانس این امکان وجود نداره متاسفانه یعنی مهر نمیکنند! آیا این مشکل ساز میشه؟

ببخشید که طولانی شد. از دوستانی که تجربه دارند و میتونند کمک کنند ممنون میشم که راهنمایی بفرمایند

QUOTE=eiko;990505]I think you have a very good chance for all swedish universities. I think if you would like to find a job after your studies and stay in europe, doing another master will be a good choice. i recommand you to . study another master in KTH or Chalmers. i dont know which other swedish universities have your program. just check it. dont study in small universities.
    find your program on
    www.universityadmissions.se

also apply for scholarship. you have a good chance also.
    but consider the scholoarship just covers your tuition fee
    cost of living is still up to you but as long as there is subsidized dollar there is not a big deal.

for majority of universities the only thing important is the transcript of your bachelor but for some like chalmers work exprience also counts. i have never heard about journal or ... counts s a merit!!
    just call them

Good luck
    درود بر eiko عزیز که جواب دادید ، ولی فک کنم سوء تفاهم شده شما داری اطلاعات پذیرش ارشدو به ایشون میدید ایشون فک کنم به دنبال دکترا هستند ، باید به دنبال اپن پوزیشن باشن که بدون فاند بی معنیه[/QUOTE]

سلام
    من سوال دارم
    1. با یه استادی توی سوئد کار میکنم، می خوام بدونم که اگر استاد بخواد می تونه منو واسه دکترا قبول کنه یا باید دانشگاه جای خالی بده بعد اون بتونه ...
    2. کارشناسی ارشد مدیریت کارافرینی دانشگاه تهران معدل 17/02 کارشناسی مدیریت بازرگانی 15.45 غیر انتفاعی -- 3 تا مقاله یکی ای اس ای با IF:1.458 زبان التس 6 و همین دیگه
    لطف کنید به سوالات من پاسخ بدید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط RanaY نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون.من GRE هم براشون ریپورت کنم تاثیری توی tuition fee wavier داره؟؟
    به هر حال اگر نمره خوبی دارید بد نیست فرستاده شه البته من چند جا خوندم تو سایتاشون که فقط مدارک گفته شده ارسال بشه. شما دپارتمان رشته خودت رو چک کن ببین مزیتی ذکر شده برای ارسال جی ار ای یا نه؟

Junior Member

با سلام ، بنده با شرایط زیر آیا میتونم برای ارشد مهندسی عمران فاند بگیرم:

1- مدرک کارشناسی از دانشگاه آزاد با معدل 14.6
    2- مدرک تافل اینترنتی با نمره 85
    3- دارای حدود 17 مقاله بین المللی و 1 مقاله ISI (همه مرتبط با رشته)

ممنون میشم راهنمایی بکنید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bdsafa نمایش پست ها
    با سلام ، بنده با شرایط زیر آیا میتونم برای ارشد مهندسی عمران فاند بگیرم:

1- مدرک کارشناسی از دانشگاه آزاد با معدل 14.6
    2- مدرک تافل اینترنتی با نمره 85
    3- دارای حدود 17 مقاله بین المللی و 1 مقاله ISI (همه مرتبط با رشته)

ممنون میشم راهنمایی بکنید.
    اگر منظورتون از فاند کمک هزینه زندگی هست که خیر. نهایتا شما میتونید معاف از شهریه بشید که حتما شانس خودتون رو امتحان کنید. بورس های دیگه احنمال گرفتنش فوق العاده پایینه و محدوده مثل si

Junior Member

سلام دوستان،ممنون میشم منو راهنمایی کنین
    من با معدل 16.92 از دانشگاه آزاد،نمره آیلتس 6.5، 6ماه سابقه کار ،چقدر شانس پذیرش برای مستر از دانشگاهی مثل چالمرز رو دارم؟شانس بورس شدن رو چطور؟رشته ی معماری هم هستم

سلام
    با شرایط زیر شانس برای پذیرش تو سوئد چقدره؟
    1. کارشناسی مدیریت بازرگانی/غیرانتفاعی/معدل:15.45/
    2. کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی/دانشگاه تهران/معدل:17.02/
    3. یک مقاله کنفرانس بین المللی/یک مقاله خارجی ایندکس ابسیکو/2 مقاله توی ژورنال های ای اس ای معتبر(در حال انجام: احتمال زیاد اوکی هستند)
    4. نمره زبان هم 6 ایلتس
    5. مشاور پایان نامم توی دانشگاه لاند سوئد هست اینکه میتونه کمکم کنه. تا حالا در این مورد صحبت نکردم باهاش.
    مرسی جواب بدید

Member artash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance , University of Tehran

با سلا م
    معدل ارشد من 15.20 هستش در حالی که با GPA محاسبه کردم 3.42 شد که این خیلی خوبه .
    الان با این وضعیت تو اروپا همون 3.42 را ملاک قرار میدن یا به معدل خودم 15.20 هم نگاه میکنن ؟
    با تشکر

Junior Member

من ليسانس مكانيك با معدل ١٢ از اميركبير و مستر رو دارم در رشته كامپيوتر گرايش هوش مصنوعي در دانشگاه Southampton انگليس مي خونم به نظر شما براي گرفتن فانددر دوره دكتري كامپيوتر در دانشگاههاي نسبتا خوب سوئد شانسي دارم؟
    خصوصا با وجود نامرتبط بودن رشته ليسانس و فوق ليسانس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Boston University

سلام من مکانیک شریف با معدل 17.87 هستم و تافل 107. برای آمریکا اپلای می کنم اما می خواهم یک گزینه را هم از سوئد بزنم و طبق مطالعاتم، دانشگاه KTH را انتخاب کرده ام. فرآیند در خواست فاند از آنجا چگونه است و به چه نکاتی باید توجه کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)