صفحه 2 از 226 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2253

موضوع: شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های سوئد

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های سوئد

اين در جواب اين سوال خصوصي دستمون هستش

سوال:

سلام من چند تا سوال داشتم من و شوهرم قصد داريم واسه فوق نرم افزار از سوئد اقدام كنيم معدل من 14.93 و مال اون 13.5 هست هردو دانشگاه ازاد شيراز بي مقاله با ielts 6.5 هستيم مي خواستيم اول chalmers بعد kth بعد uppsala و بعد linkoping رو انتخاب كنيم كه اگه اون 3 تا نشد بريم لينكوپينگ الان كه ديدم شما رد شدين جا خوردم واقعا علتش چي بود چون معدل شما كه خوب بوده اون هم خيلي دانشگاه توپي نيست درسته؟ ميشه يك منو راهنمايي كنيد

جواب:

سلام..
    راستش اگه فروم رو بخونيد مي بينيد بچه ها نوشتن كه دانشكاه لينگوپينگ خيلي سخت گيره، اين صحبت درسته.
    اين دانشگاه از همون مرحله اول كه تحويل مدارك هست گير ميده حالا علتش يكي اين ميتونه باشه كه بعضي از دانشگاه ها سياستشون اينه كه دانشجو خارجي كمتر بگيرن..
    مثلا يه نمونه ديگه كه براي خودم پيش اومد در دانشگاه ايندهوون هلند بود .. با اينكه دلف به من پذيرش داده بود در مرحله اول ايندهوون پذيرش نداد....!! بنابراين تمركز خودتون رو روي چالمرز و KTH بزارين بهتره و بنظر ميرسه اگه نمره هاي تخصصي خوبي داشته باشين احتمال زيادي داره پذيرش بدن.......
    براي راهنمايي بگم اگه براتون هزينه زياد مهم نيست حتما دانشكاه هاي هلند رو هم بررسي كنيد...
    يه چيز ديگه هم اينگه رشته مربوط به زمينه تحصيلي و تحقيقاتي تون رو حتما انتخاب كنيد
    مثلا اگه تز كارشناسي تون در زمينه شبكه هست و MCSE در كنار درس هاي نرم افزار خونديد حتما network distribute رو انتخاب كنيد
    در واقع بايد تمام انتخاب هاتون در يك جهت باشه... مثلا از استاد شبكه REC letter بگيريد و غيره....
    باز هم سوالي بود در خدمت هستم ... ولي بهتره كه تو فروم بپرسيد.. كه همه استفاده كنن...
    موفق باشين
    سرمایه گذاری کبک ,شروع پرونده: سپتامبر 2009 ,مصاحبه: نوامبر 2012 ,سی‌ اس‌ کیو: آپریل 2013 ,فدرال فایل نامبر: January 2014 ,مدیکال: Sep 2016 ,پاس ریکوست:؟ ,ویزا:؟

Senior Member

بچه ها دانشگاه های uppsala و gothenburg universty و linkoping در رشته کامپیوتر در چه سطحی هستند؟ من و شوهرم که من معدلم 14.93 و اون 13.5 بی مقاله فارغ التحصیل آزاد شیراز هستیم به نظر شما چه دانشگاهی رو در رشته computer science یا software engineering انتخاب کنیم که هردومون یک جا قبول بشیم و دانشگاه خوبی هم باشه ؟ راستی این vaxjo چجوریه؟ من نمیخوام برم دانشگاه الکی
    میخوام با شوهرم همه انتخابامون رو مثل هم بزنیم اما امکان داره من مثلا انتخاب دوم قبول شم اون سوم بعد چه کار میشه کرد که با هم باشیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa
    بچه ها دانشگاه های uppsala و gothenburg universty و linkoping در رشته کامپیوتر در چه سطحی هستند؟ من و شوهرم که من معدلم 14.93 و اون 13.5 بی مقاله فارغ التحصیل آزاد شیراز هستیم به نظر شما چه دانشگاهی رو در رشته computer science یا software engineering انتخاب کنیم که هردومون یک جا قبول بشیم و دانشگاه خوبی هم باشه ؟ راستی این vaxjo چجوریه؟ من نمیخوام برم دانشگاه الکی
    میخوام با شوهرم همه انتخابامون رو مثل هم بزنیم اما امکان داره من مثلا انتخاب دوم قبول شم اون سوم بعد چه کار میشه کرد که با هم باشیم؟
    سلام

دانشگاه اپسالا تو کامپیوتر میشه گفت در سوئد اول هستش منتها یکم پذیرشش سخته مخصوصا برای همسرتون. دانشگاههای بعدی به ترتیب kth و لینشوپینگ هستند. دانشگاه لینشوپینگ اولین دانشگاه تو سوئد بوده که رشته کامپیوتر رو ارائه کرده و خیلی تو این زمینه قوی هستش. به نظر من بهتره که به این ترتیب انتخاب رشته کنید تا هر دو یک جا قبول بشید:
    1- لینشوپینگ
    2- اوپسالا
    3-kth
    4- چالمرز
    I am in Uppsala, feel free to ask questions

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

درورد
    این موضوع به صورت کلی ایجاد شده و تمامی مطالب مربوط به شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های سوئد که در لابه لای تاپیک های مختلف (و نا مربوط به تاپیک های سوئد) بودند؛ به اینجا منتقل خواهد شد.
    افراد با مطرح نمودن شرایط خاص خود در این تاپیک، میتوانند از راهنمایی دوستان با تجربه استفاده کنند.

موفق باشید.
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

من لیسانس هوافضا با معدل 14.5 از دانشگاه آزاد دارم.الان سال آخر فوق هوافضای یکی از دانشگاههای دولتی هستم و معدلم بدون نمره پایان نامه 15.5 هست.میخواستم بدونم میتونم برای ارشد مکانیک از سوئد پذیرش بگیرم؟موضوع پایان نامم کاملا مکانیک سیالاتی هست.

Junior Member

پیش فرض شانس پذیرش سوئد

سلام.مرسی از مطالب خوبی که گذاشتید.من فوق لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد با معدل 17.29 ولیسانس هم از دانشگاه آزاد با معدل 15.20 هستم.5-6 تا مقاله در کنفرانسها و کنگره های داخلی و خارجی دارم که البته هیچکدام ISI نیستن. باید برای master اقدام کنم و بعد در ادامه همونجا phd بخونم ویا میتونم مستقیما برای Phd اقدام کنم؟در کدام حالت شانس بیشتری برای پذیرش دارم؟دارم سعی میکنم نمره 6.5 آیلتس رو هم بگیرم. پذیرش گرفتن چقدر طول میکشه؟

پیش فرض پاسخ : سوالات، تجربیات و نتایج پذیرش سوئد در سال 2009

نقل قول نوشته اصلی توسط Zgholami
    سلام.مرسی از مطالب خوبی که گذاشتید.من فوق لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد با معدل 17.29 ولیسانس هم از دانشگاه آزاد با معدل 15.20 هستم.5-6 تا مقاله در کنفرانسها و کنگره های داخلی و خارجی دارم که البته هیچکدام ISI نیستن. باید برای master اقدام کنم و بعد در ادامه همونجا phd بخونم ویا میتونم مستقیما برای Phd اقدام کنم؟در کدام حالت شانس بیشتری برای پذیرش دارم؟دارم سعی میکنم نمره 6.5 آیلتس رو هم بگیرم. پذیرش گرفتن چقدر طول میکشه؟
    سلام
    شما برای PhD میتونی اپلای کنی . برای پذیرش در ترم پاییز هم تقریبا 10 ماه قبل از شروع ترم باید اقدام کنی .
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات، تجربیات و نتایج پذیرش سوئد در سال 2009

مرسی.یعنی باید مدرک زبانم هم 10 ماه قبل از پاییز که بخوام اقدام کنم آماده باشه؟

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش سوئد

به نظرم اگه میخوای برای پاییز 2010 پذیرش بگیری حداکثر آبان ماه امسال امتحان زبان رو بده .

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط Zgholami
    شما برای دکترا در کانادا و امریکا و استرالیا اقدام کن. به نظر من استرالیا راحت می تونی با فاند از یه دانشگاه بگیری ، البته این بسته به تلاش و پیگیریه خودت داره. در ضمن سوئد برای دکترا معمولا خیلی سخت می گیره. ولی با مدرک لیسانست می تونی هر دانشگاهی که بخوای برای مستر پذیرش بگیری. ولی باز میگم برو دنبال mail زذن به استادها برای پذیرش گرفغتن از کانادا و استرالیا.
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)