صفحه 6 از 226 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2253

موضوع: شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های سوئد

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های سوئد با معدل کم و آیلتس 5.5

نقل قول نوشته اصلی توسط mariaa
    میخوام برای کسی با این شرایط پذیرش بگیرم لطفا راهنمایی بفرمائید(رشته من به این شاخه مرتبط نیست و مشکل دارم):
    معدل دیپلم 13/57
    معدل فوق دیپلم از دانشگاه سراسری 12/07
    آیلتس 5.5

رشته نرم افزار کامپیوتر

نظرتون چیه؟کدوم دانشگاه بزنم؟
    البته انتخابه زیادی نیست.
    نمیدونم چیکار کنم.
    اصلا امیدی هست یا بگم نه...

لطفا دوستانی که رشتتون مرتبطه راهنمایی بفزمائید
    یک مقداری معدل و نمره زبان پایینه . کاش نمره زبانشون بالا بود . اونوقت خیلی دستشون بازتر بود . اون سابقه کارهم خیلی خوبه و میتونه مفید باشه . با این حال بنظر من کشورهای دیگه رو هم apply کنید ولی رنک پایین . انشالله که پذیرش داده میشه .
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های سوئد

سلام.من لیسانس حسابداری هستم.با معدل15/80 ایلتس6.5 ولی من از فنی حرفه ای رفتم یعنی ما پیش دانشگاهی نداشتیم و کاردانی را تو اموزشکده فنی حرفه ای شمسی پور خونم که تو لیست دانشگاه های مورد قبول نیست.مثل غیر انتفاعی ولی کارشناسی را ازاد خوندم.میخواستم ببینم شانس قبولی برای فوق لیسانس حسابداری چقدره؟و چه دانشگاه هایی را واسه فوق بزنم.کدوم دانشگاه ها فوق لیسانس حسابداری دارند.راستی مقاله هم ندارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط hesabdar
    سلام.من لیسانس حسابداری هستم.با معدل15/80 ایلتس6.5 ولی من از فنی حرفه ای رفتم یعنی ما پیش دانشگاهی نداشتیم و کاردانی را تو اموزشکده فنی حرفه ای شمسی پور خونم که تو لیست دانشگاه های مورد قبول نیست.مثل غیر انتفاعی ولی کارشناسی را ازاد خوندم.میخواستم ببینم شانس قبولی برای فوق لیسانس حسابداری چقدره؟و چه دانشگاه هایی را واسه فوق بزنم.کدوم دانشگاه ها فوق لیسانس حسابداری دارند.راستی مقاله هم ندارم.
    تو سایت های دانشگاه های سوئد بگردید و ببینید کدومشون حسابداری دارن ، بعد رنکشونو جست و جو کنید . یادتون نره جاهای دیگه رو هم مدنظر داشته باشید ، نه فقط سوئد
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Junior Member

مرسی.فقط میخواستم ببینم که با این شرایط یعنی معدل 15/80 و ایلتس 6.5 میتونم دانشگاه خوبی تو سوئد پذیزش بگیرم؟کدوم دانشگاه سوئد واسه حسابداری خوبه و راحت پذیرش میدن؟و اخرین سوال من که از فتی حرفه ای رفتم دانشگاه و پیش دانشگاهی نداشتیم و کاردانی هم در اموزشکده فنی حرفه ای شمسی پور خونم که تو لیست دانشگاه های مورد قبول نیست.مثل غیر انتفاعی ولی کارشناسی را ازاد خوندم شانس پذیرش دارم؟مرسی.

Junior Member

سلام به دوستان
    ميشه يكي از دوستان به من بگه با شرايط زير امكان پذيرش من توي دانشگاه هاي سوئد در زمينه مديريت و براي فوق ليسانس چقد است؟
    معدل ديپلم 15.40
    معدل ليسانس(مهندسي صنايع-آزاد تهران جنوب) 12.20 البته معدل دروس تخصصي در حدود 13.5
    سابقه كار 6 سال
    مقاله 2 تا در مجله حمل و نقل و روزنامه اقتصاد
    آيلتس آكادميك 6

با تشكر

درود دوستان

یکی از دوستای من لیسانس رشته ی متالوژی از دانشگاه علوم تحقیقات(معدل 15.24) دارند و ایشون آیلتس آکادمیک 5.5 و همچنین 6 سال سابقه ی کاری مرتبط دارند؛ ایشون برای فوق رشته ی متالوژی برای ترم Spring 2010 می خوان اپلای کنند و گویا فقط KTH داره واسه این رشته برای ترم بهار پذیرش میده؛
    با توجه به نمره زبانشون!!! فکر میکنم 0.5 نمره کم آوردند!!! ولی در بقیه موارد وضعیتشون خوبه.
    از دوستان کسی نظری داره که شانس پذیرش ایشون چقده ؟؟؟

با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanhajavi
    درود دوستان

یکی از دوستای من لیسانس رشته ی متالوژی از دانشگاه علوم تحقیقات دارند و ایشون آیلتس آکادمیک 5.5 و همچنین 6 سال سابقه ی کاری مرتبط دارند؛ ایشون برای فوق رشته ی متالوژی برای ترم Spring 2010 می خوان اپلای کنند و گویا فقط KTH داره واسه این رشته برای ترم بهار پذیرش میده؛
    با توجه به نمره زبانشون!!! فکر میکنم 0.5 نمره کم آوردند!!! ولی در بقیه موارد وضعیتشون خوبه.
    از دوستان کسی نظری داره که شانس پذیرش ایشون چقده ؟؟؟

با سپاس
    متاسفانه به دلیل همون 0.5 نمره ریجکت میشن ، باید دوباره امتحان زبان بده و حداقل نمره روکسب کنه و برای پاییز 2010 اقدام کنه .
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedking
    متاسفانه به دلیل همون 0.5 نمره ریجکت میشن ، باید دوباره امتحان زبان بده و حداقل نمره روکسب کنه و برای پاییز 2010 اقدام کنه .
    درود جناب hamedking

جسارتا، 1. امکانش وجود داره که با دانشگاه تماس بگیره و توضیح بده که مشکل داشته و... اصلا اونا با این موضوع کنار میان؟؟؟
    در ضمن بازم جسارتا عرض می کنم که 2. به نظر شما 0.5 نمره دانش زبان کسی رو اثبات یا رد می کنه؟

Senior Member pouya4 آواتار ها

بله، مطمئنا با نمره 5.5 چون شرط زبان فراهم نمی شود، KTH مدارک دوست شما رو بررسی نخواهد کرد
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanhajavi
    درود جناب hamedking

جسارتا، 1. امکانش وجود داره که با دانشگاه تماس بگیره و توضیح بده که مشکل داشته و... اصلا اونا با این موضوع کنار میان؟؟؟
    در ضمن بازم جسارتا عرض می کنم که 2. به نظر شما 0.5 نمره دانش زبان کسی رو اثبات یا رد می کنه؟

درود peymanhajavi عزیز

1. سیستم پذیرش در سوئد خیلی سیستماتیک و بر حسب حداقل شرایط لازم برای احراز صلاحیت است ، بنابراین شما می بایست حداقل ها رو فراهم کنید ، بعید می دونم با تماس با دانشگاه حل بشه ..

2. اگر نظر من رو بخواهید نه 0.5 نمره زبان چیزی رو اثبات نمی کنه ، ولی متاسفانه نظر من برای گرفتن پذیرش تاثیری نداره

3. به نظر من که برای پاییز اپلای کنه بهتره چون رشته های بسیار بیشتری ارائه میشه .
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)