صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: ویزای TIER 5

پیش فرض پاسخ : ویزای TIER 5

سلام دوستانمن حدود ۱.۵ سال هست که با ویزای Tier 5 در یکی از دانشگاهای لندن دکترا می خونم. ویزای من آخر فوریه تموم میشه و من باید برای تمدیدش اقدام کنم. دانشگاه به من گفته که باید حتما انگلیس را ترک کنم و از سفارت انگلستان در ایران (یا ترکیه یا امارات) برای ویزا اقدام کنم. خواستم ببینم که آیا راهی جز این نیست؟ امکانش نیست که من از همین جا (انگلیس) برای تمدید ویزا اقدام کنم و انگلیس را ترک نکنم؟
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم.

Junior Member

سلام. من دارم فرم tier5 پر میکنم. چند تا سوال دارم.۱- خودم نفر اصلی هستم. برای همسرم و بچه ها باید فرم جداگانه پر کنم یا جایی به من لینک میشن؟ قسمت apply for some one else منظورمه
    ۲- مبلغ ۵۸۰ دلار بیمه برای همه اعضای خانواده است یا باید برای هر کدوم جداگانه این مبلغ روپرداخت کنم؟
    ۳- ترکیه بهتره پی گیر وقت باشم یا تهران؟ منظورم تضمین ویزا و زمانه. ممنون از پاسخگویی شما
    ویرایش توسط Maryamg55 : May 6th, 2018 در ساعت 06:59 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamg55 نمایش پست ها
    سلام. من دارم فرم tier5 پر میکنم. چند تا سوال دارم.۱- خودم نفر اصلی هستم. برای همسرم و بچه ها باید فرم جداگانه پر کنم یا جایی به من لینک میشن؟ قسمت apply for some one else منظورمه
    ۲- مبلغ ۵۸۰ دلار بیمه برای همه اعضای خانواده است یا باید برای هر کدوم جداگانه این مبلغ روپرداخت کنم؟
    ۳- ترکیه بهتره پی گیر وقت باشم یا تهران؟ منظورم تضمین ویزا و زمانه. ممنون از پاسخگویی شما
    سلام من هم الان دقیقا در وضعیت شما هستم. امیدوارم پروسه دریافت ویزاتون با موفقیت انجام شده باشه.
    میشه راهنمایی بفرمایید که اگه تحقیق کردین کدوم کشور واسه وقت مصاحبه بهتره؟

Junior Member

سلام دوستان من تازه از دانشگاه بلفاست انگلیس پست داک گرفتم. فکر کنم باید منم ویزای tier5 بگیرم درسته؟میخواستم ببینم آیا باید برای ویزای tier5 ( ویزای کار) مدرک آیلتس داشته باشم؟ لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه واسه من این موضوع خیلی مهمه. سپاس

Junior Member

سلام , من امروز ویزا tier 5 temporary worker رو گرفتم با اینکه فکر میکردم reject میشه ولی دادن. دقیقا ۱۵ روز کاری هم طول کشید ,تنها مدرکی که خیلی مهمه cos است. من نه مدرک زبان داده بودم نه سوابق تحصیلی پیشین . دانشجوی دکتری هستم و برای یک سال جهت همکاری تحقیقاتی دارم میرم. اسپانسر در cos تیک پشتیبانی مالی رو زده بود ولی من بازم صورتحساب ۳ ماه رو ضمیمه کردم. زمان تحویل مدارک هم پاسپورت های ۱۰ سال اخیر رو تحویل دادم.
    البته لازم به ذکر هست من از مالزی اقدام کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shnick نمایش پست ها
    سلام من هم الان دقیقا در وضعیت شما هستم. امیدوارم پروسه دریافت ویزاتون با موفقیت انجام شده باشه.
    میشه راهنمایی بفرمایید که اگه تحقیق کردین کدوم کشور واسه وقت مصاحبه بهتره؟
    سلام
    منم میخوام برای tier 5 اقدام کنم و اتفاقا سوالهایی که شما مطرح کردید سوال های من هم هست. شما به جواب سوالهای خودتون رسیدید؟ اگر بله لطفا جواب ها رو share کنید. ممنون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)