نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: فلوچارت فرآیند اپلای و اعزام به آمریکا

Junior Member OTEP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.S. in Computer Software Engineering

Smile فلوچارت فرآیند اپلای و اعزام به آمریکا

با سلام؛ از مدیران محترم این بخش عذر می‌خوام اگه جای نامناسبی تاپیک رو باز کرده باشم
    از کسایی که تا به حال موفق شدند فاند بگیرن یا روند این پروسه رو طی می‌کنن درخواست دارم که یک فایل جامعی تهییه کنن که بقیه دوستان هم دید کلی نسبت به روال گرفتن فاند رو داشته باشن
    فایلی که درخواستش رو دارم یک فلوچارتی هستش که در اون تمام مدارک و مواردی که تا گرفتن فاند و اعزام شدن نیازه، آورده بشه
    با نگا کردن به این فلوچارت می‌شه یک دید کلی و جامع از پروسه‌ی اپلای رو به دست آورد.
    متاسفانه اطلاعات من چندان هم کامل نیست برای همین اگه از دوستان کسی باشه به من کمک کنه، من خودم می‌تونم فایل رو تهیه کنم؛
    خیلی ممنون
    شدیدا به یک پارتنر برای اسپیکینگ و همچنین نوشتن مقاله نیازمندم
    برای تبادل رزومه پیام بدید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فلوچارت فرآیند اپلای و اعزام به آمریکا

اخه سر بچه ها معمولا شلوغ نمیشه از اونا هم گله کرد. این همایشی که دانشگاه تهران برگذار میکنه هر سال به نظرم خوبه برید حتما شرکت کنید. کلا اپلای جزئیات زیاد داره...

ApplyAbroad Hero

سلام . من هستم اینجا اگه سالی‌ بود. واسه گرفتن پذیرش با فاند از دانشگاها آمریکا چندین نکته لازمه بگم :
    اول اینکه معمولان پذیرش با فاند بیشتر تو مقطع دکترا و تا حدودی هم فوق لیسانس صورت میگیره ک شما چون ریسرچ می‌کنید به خاطره همون ریسرچ هم فاند یا همون حقوق می‌گیرید و حتا نیاز به پرداخت شهریه هم ندارید.
    البته بعضی‌ وقت ها علاوه بر ریسرچ امکان داره تدریس هم بکنید.
    مدارک مورد نیاز اول از همه داشتن لیسانس و فوق لیسانس و نمرات مناسب تو آزمون ها تافل و جی‌آرای جنرال هس. این دو آزمون واجبه و لازمه.
    علاوه بر این یه سری رشته ها مثل ریاضی‌ فیزیک شیمی زیست روان شناسی علاوه بر جی‌آرای جنرال نیاز به جی‌آرای سابجکت هم دارن.
    پس داشتن معدل ها خوب تو لیسانس و ارشد و نمرات خوب تو این دو یا سه آزمون شرط لازمه اول. علاوه بر این ها داشتن مقاله هم تاثیر مثبت داره.
    دیگه سالی‌ بود بپرسید جزئی و ریز!

Member
    رشته و دانشگاه
    AUT - Mech Eng( Manufacturing & Prodection)

من میگم بالای هر تاپیک مربوط به یک دانشگاه خاص روند اپلای اون دانشگاه و نکات کلی و هم چنین ریزه کاریاش رو به صورت فایل پی دی اف بذارن. وقت میبره ولی خیلی خوبه...
    Resume: BS GPA: 15.55/20 (3.16/4) ; GRE(Q166/V147/W3) ; iBT:98 ; 0 publication ; MS Applicant
    Admission Result: Rejected, Admitted but fund is undecided, full fund, No Fund
    UW-Madison - Oregon State - Clemson - Arizona State - Northern Illinois

رشته و دانشگاه

اینایی که شما گفتین رو تقریبا همه می‌دونن. منظور فقط اینا نیس
    نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    سلام . من هستم اینجا اگه سالی‌ بود. واسه گرفتن پذیرش با فاند از دانشگاها آمریکا چندین نکته لازمه بگم :
    اول اینکه معمولان پذیرش با فاند بیشتر تو مقطع دکترا و تا حدودی هم فوق لیسانس صورت میگیره ک شما چون ریسرچ می‌کنید به خاطره همون ریسرچ هم فاند یا همون حقوق می‌گیرید و حتا نیاز به پرداخت شهریه هم ندارید.
    البته بعضی‌ وقت ها علاوه بر ریسرچ امکان داره تدریس هم بکنید.
    مدارک مورد نیاز اول از همه داشتن لیسانس و فوق لیسانس و نمرات مناسب تو آزمون ها تافل و جی‌آرای جنرال هس. این دو آزمون واجبه و لازمه.
    علاوه بر این یه سری رشته ها مثل ریاضی‌ فیزیک شیمی زیست روان شناسی علاوه بر جی‌آرای جنرال نیاز به جی‌آرای سابجکت هم دارن.
    پس داشتن معدل ها خوب تو لیسانس و ارشد و نمرات خوب تو این دو یا سه آزمون شرط لازمه اول. علاوه بر این ها داشتن مقاله هم تاثیر مثبت داره.
    دیگه سالی‌ بود بپرسید جزئی و ریز!
    دقیقا! این روش خیلی خوبه

نقل قول نوشته اصلی توسط gazmakh نمایش پست ها
    من میگم بالای هر تاپیک مربوط به یک دانشگاه خاص روند اپلای اون دانشگاه و نکات کلی و هم چنین ریزه کاریاش رو به صورت فایل پی دی اف بذارن. وقت میبره ولی خیلی خوبه...
    شدیدا به یک پارتنر برای اسپیکینگ و همچنین نوشتن مقاله نیازمندم
    برای تبادل رزومه پیام بدید

Smile پاسخ : فلوچارت فرآیند اپلای و اعزام به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط OTEP نمایش پست ها
    با سلام؛ از مدیران محترم این بخش عذر می‌خوام اگه جای نامناسبی تاپیک رو باز کرده باشم
    از کسایی که تا به حال موفق شدند فاند بگیرن یا روند این پروسه رو طی می‌کنن درخواست دارم که یک فایل جامعی تهییه کنن که بقیه دوستان هم دید کلی نسبت به روال گرفتن فاند رو داشته باشن
    فایلی که درخواستش رو دارم یک فلوچارتی هستش که در اون تمام مدارک و مواردی که تا گرفتن فاند و اعزام شدن نیازه، آورده بشه
    با نگا کردن به این فلوچارت می‌شه یک دید کلی و جامع از پروسه‌ی اپلای رو به دست آورد.
    متاسفانه اطلاعات من چندان هم کامل نیست برای همین اگه از دوستان کسی باشه به من کمک کنه، من خودم می‌تونم فایل رو تهیه کنم؛
    خیلی ممنون
    خدمت شما. من این فایل و نمیدونم کی و از کجا دانلود کردم ولی وقتی پست شما رو دیدم یادم اومد که یک همچین چیزی دارم.
    دست نویسندش درد نکنه که واسه مبتدی ها دید خیلی خوبی میده.
    موفق باشید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    خدمت شما. من این فایل و نمیدونم کی و از کجا دانلود کردم ولی وقتی پست شما رو دیدم یادم اومد که یک همچین چیزی دارم.
    دست نویسندش درد نکنه که واسه مبتدی ها دید خیلی خوبی میده.
    موفق باشید
    دوست عزیز این فایلی که شما فرستادید کتابچه راهنمای فرآیند تحصیل در خارج از کشور
    هستش که خودم دارم اینو. منظور من فلوچارت هستش نه کتابچه و نه راهنما!

ApplyAbroad Hero

اتفاقاً به نظر من تاپیک خوبی یه و برای تازه کارها خیلی می تونه مفید باشه فقط یه وقت و انرژی کافی می خواد که یکی بشینه این رو درست کنه. من خودم کارام تموم شه شاید این کار رو بکنم. البته فکر کنم یکی از مدیران به نام مهراد یه پست 0تا100 اپلای برای آمریکا نوشته بود، بگردید پیدا می کنید.

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربران گرامی

با سلام

با توجه به کلی بودن بحث، تاپیک بشته شد. برای سوالات خود تاپیک های جداگانه با موضوعات جزئی تر ایجاد نمایید. فلوچارت هم نیاز به مشاوره نداد، در صورت ایجاد می تواند در قسمت کتابخانه آپلود شود. ارسال های خلاف مقررات بدون ارسال پیام خصوصی حذف شد. تاپیک به زودی حذف خواهد شد.

ممنون از همکاری شما
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)