صفحه 1 از 38 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 375

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2015

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2015

دوستان عزيز مي توانيد در اين تاپيك مباحث و سوالاتتون رو درباره ويزاي فرانسه براي كل سال 2015 مطرح بفرماييد.

با سپاس بسيار
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2015

با سلام خدمت دوستان عزیز منم امروز هر چی با موبایل خانم زندیه تماس گرفتم موفق نشدم صحبت کنم خاموش بود کلا.سوالم اینه که برای نامه گردش حساب بانکی میشه از موسسات مالی اعتباری نامه آورد یا حتما باید بانک باشه?

Junior Member

سلام
    کسی میدونه از تاریخ مصاحبه تا گرفتن ویزا چه قدر طول میکشه ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط noonoo63 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز منم امروز هر چی با موبایل خانم زندیه تماس گرفتم موفق نشدم صحبت کنم خاموش بود کلا.سوالم اینه که برای نامه گردش حساب بانکی میشه از موسسات مالی اعتباری نامه آورد یا حتما باید بانک باشه?
    جواب سوالتونو نمی دونم ولی اگر با شماره تلفن های 66705040 و 41 و 43 و 44 تماس بگیرید احتمالا جواب می دهند. من چند روز پیش سوالی داشتم و ساعت 9 صبح تماس گرفتم و بعد از زنگ خوردن های متوالی آقایی به اسم آقای زند (اگر اشتباه نکنم) گوشی را برداشتند و به سوالاتی که اون زمان برام مطرح بود، جواب دادند.

دوستان سلام
    آیا برای ترجمه مدارکی که باید در سایت کامپوس فرانس، آپلود بشه، "رزومه و انگیزه نامه" باید به زبان فرانسه آپلود بشه یا زبان انگلیسی کافیه؟ یعنی اینها را هم باید برای ترجمه بدهم (با توجه به اینکه مدارکی که برای ترجمه می دهیم باید به زبان فارسی باشد تا به فرانسه ترجمه بشود)؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط noonoo63 نمایش پست ها
    من قبلا پرسیدم از خانوم زندیه، به من گفتش که نه اشکال نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط Nasimglstn نمایش پست ها
    دوستان سلام
    آیا برای ترجمه مدارکی که باید در سایت کامپوس فرانس، آپلود بشه، "رزومه و انگیزه نامه" باید به زبان فرانسه آپلود بشه یا زبان انگلیسی کافیه؟ یعنی اینها را هم باید برای ترجمه بدهم (با توجه به اینکه مدارکی که برای ترجمه می دهیم باید به زبان فارسی باشد تا به فرانسه ترجمه بشود)؟

جواب خودمو می دم :-) ... اگر دوره به انگلیسی باشه، رزومه و انگیزه نامه، اگر به انگلیسی باشد، مسئله ای ندارد.

Junior Member

سلام بر دوستان گرامی.من واقعا بر سر دو راهی موندم خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه و منو از این تردید نجات بده.من برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه میخوام برم فرانسه و همسرم هم به عنوان همراه. آیا همراه فقط 3 ماه میتونه بمونه یا ایشان میتونه 6 ماهی که من اونجام در فرانسه اقامت داشته باشه ? من باید سریع تصمیم بگیرم اگه بدونم این گزینه شدنی نیست برای کشور دیگه ای که پذيرشش رو گرفتم اقدام کنم.خواهش میکنم کمک کنید ?

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanabD نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه از تاریخ مصاحبه تا گرفتن ویزا چه قدر طول میکشه ؟؟؟
    اصلا زمان مشخصی نداره. از سه روزه دیدم تا دو ماهه.

سلام دوستان. کسی هست که این چند وقت تونسته باشه کمتر از 10 روز ویزا گزفته باشه؟؟ من دیروز نامه اکسپتم اومده و باید تا 20 تیر فرانسه باشم. خیلی نگرانم که نرسم. نگران ویزام هستم
    اگه کسی زودتر گرفته خواهشا بگین تا بتونم ویزامو بگیرم.ممنونم

صفحه 1 از 38 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)