صفحه 10 از 38 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 375

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2015

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط naleshkin نمایش پست ها
    ممنونم از راهنمایی.اما مشکل اینه من ایران نیستم!حالا بازم باید از سفارت فرانسه تو مادرید سوال کنم.اینهم در نوع خودش مشکلیه!
    سلام؛ دوست عزیز همانگونه که در بخش دیگر عرض شده بود، شما بایستی پاسپورتی داشته باشید که حداقل به مدت ویزای مورد درخواستتون اعتبار داشته باشد. درنتیجه به اعتقاد بنده بایستی ابتدا مراجعه بفرمایید به سفارت جمهوری اسلامی در مادرید و درخواست پاسپورت جدید بدید. سپس اقدام به تشکیل پرونده و درخواست ویزای VLS دانشجویی از طریق سفارت فرانسه نمایید.
    پروسه صدور گذرنامه هم در سفارت ایران (واقع در پاریس) نسبتاً سریع هست و در صورت تکمیل بودن مدارک پرونده ظرف مدت حداکثر 48 ساعت آماده میشود (حتی در مواردی در طول مدت یکروز کاری نیز پاسپورت به متقاضی تحویل داده اند!). به این امید که سفارت ایران مستقر در مادرید نیز به همین میزان پویا و پاسخگو باشند.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان من دنبال مدارک مربوط به ويزای همراه در سايت سفارت هستم خانم زنديه گفتن در بخش ويزای علمی هست نميدونم چرا من پيداش نميکنم لطفا اگه کسی اطلاعی داره ممنون ميشم کمک کنه.متشکرم

Junior Member

سلام دوستان،
    کسی میدونه میزان فاند در ماه چقدر باید باشه که برای سفارت کافی باشه و نیازی به ضامن یا گردش حساب مالی نباشه؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان،
    کسی میدونه میزان فاند در ماه چقدر باید باشه که برای سفارت کافی باشه و نیازی به ضامن یا گردش حساب مالی نباشه؟
    ممنون

سلام حدود هزار یورو در ماه کافی هست

سلام دوستان
    من چند تا سوال دارم که جواباشو تو پستای قبلی پیدا نکردم. ممنون میشم اگر جواب بدید.
    من برای فرصت مطالعاتی می خوام اقدام کنم و می خوام با همسرم برم. توی فرم کانونشن برای آدرس محل سکونت استادم آدرس دانشگاه را نوشته و قید نکرده که برام خوابگاه رزرو میکنه. اما گفته اگر بهت گیر دادن بگو با من تماس بگیرن.
    1-آیا این آدرس به تنهایی برای گرفتن ویزا برای من و همسرم کفایت میکنه؟
    2- آیا این امکان وجود داره که ما برای همسرم تقاضای ویزای multiple بکنیم و همسرم مجبور نشه مرخصی بگیره و بتونه چند بار به من سر بزنه؟ اصلا کسی هست که براش ویزای multiple صادر شده باشه؟
    3- آیا لازمه علاوه بر نامه گردش مالی و حساب پر پول، سند خونه را هم ترجمه کنیم؟
    4-آیا گواهی اشتغال به تحصیل دکترا بعنوان آخرین مدرک تحصیلی من کافیه یا باید مدرک ارشدم را هم ترجمه کنم؟
    5- برای حامی مالی، علاوه بر ضمانت نامه و شناسنامه حامی مالی، آیا لازمه چیزی مثل درآمد ماهیانه و پروانه کسب و ... از حامی مالی را ترجمه کنیم؟
    6- نوع بیمه و زمان آن که مورد قبول سفارت است چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam5864 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    کسی میدونه که برای فرصت مطالعاتی گردش مالی چند ماهه لازمه؟ و اگه من بخوام از گردش مالی یکی از اعضای خانواده به عنوان ضامنم استفاده کنم چه مدارک دیگه ای لازم هست؟
    اگه گردش مالی به نام خودم باشه باید چند ماهه باشه؟
    ممنون
    شناسنامه ی ضامن شما هم لازمه که نسبتتون باهاش مشخص شه. گردش مالی رو هم میگن حداقل سه ماه البته واسه من نزدیکای دو ماه بود و چیزی هم نشد. البته اینایی که من گفتم برای ویزای دانشجوییه. نمی دونم فرصت مطالعاتی فرق داره یا نه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_reve نمایش پست ها
    شناسنامه ی ضامن شما هم لازمه که نسبتتون باهاش مشخص شه. گردش مالی رو هم میگن حداقل سه ماه البته واسه من نزدیکای دو ماه بود و چیزی هم نشد. البته اینایی که من گفتم برای ویزای دانشجوییه. نمی دونم فرصت مطالعاتی فرق داره یا نه.
    ممنونم
    فقط شناسنامه لازمه؟ سند تعهد محضری چی؟

Junior Member

سلام دوستان،

کسی از نامه حمایت وزارت علوم استفاده کرده برای گرفتن ویزای فرصت مطالعاتی؟ این نامه انگلیسی هست، آیا باید به فرانسه ترجمه اش کنیم؟
    همینطور بیمه که انگلیسی هست، باید به فرانسه ترجمه بشه؟
    در مورد محل سکونت هم من فقط یه کپی از نامه رزرو خوابگاه دارم، اصلش لازمه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam5864 نمایش پست ها
    ممنونم
    فقط شناسنامه لازمه؟ سند تعهد محضری چی؟
    من پدرم یه تعهد هم داده بود مبنی بر این که تمام هزینه های من رو متقبل میشه.

Junior Member

سلام دوستان،
    کسی هست که بدونه نامه های حمایت مالی انگلیسی باید به فرانسه ترجمه بشه یا نیازی نیست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)