صفحه 11 از 38 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 375

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam5864 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    کسی هست که بدونه نامه های حمایت مالی انگلیسی باید به فرانسه ترجمه بشه یا نیازی نیست؟
    سلام...تمام نامه هایی که اصل آن ها به انگلیسی صادر شده باشه نیاز به ترجمه فرانسه نداره...منم هم ترجمه نکردم...

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Basque country

نقل قول نوشته اصلی توسط massoud نمایش پست ها
    سلام؛ دوست عزیز همانگونه که در بخش دیگر عرض شده بود، شما بایستی پاسپورتی داشته باشید که حداقل به مدت ویزای مورد درخواستتون اعتبار داشته باشد. درنتیجه به اعتقاد بنده بایستی ابتدا مراجعه بفرمایید به سفارت جمهوری اسلامی در مادرید و درخواست پاسپورت جدید بدید. سپس اقدام به تشکیل پرونده و درخواست ویزای VLS دانشجویی از طریق سفارت فرانسه نمایید.
    پروسه صدور گذرنامه هم در سفارت ایران (واقع در پاریس) نسبتاً سریع هست و در صورت تکمیل بودن مدارک پرونده ظرف مدت حداکثر 48 ساعت آماده میشود (حتی در مواردی در طول مدت یکروز کاری نیز پاسپورت به متقاضی تحویل داده اند!). به این امید که سفارت ایران مستقر در مادرید نیز به همین میزان پویا و پاسخگو باشند.
    موفق باشید.
    ممنونم از پاسختون.فکر کنم بهترین کار این باشه که برگردم و پاسپورتم رو ایران تعویض کنم.ظاهرا در ایران میشه قبل از یکسال هم تعویض کرد.اما من از سفارت ایران در مادرید سوال کردم دوستان کمتر از شش ماه اقدام به تعویض پاسپورت نمیکنند.بهر حال من با گروه تحقیقاتی و هد دپارتمان حرف زدم.زمان آغاز پروژه اوپن هستش و تقریبا دست خودمه با یک بازه 2 ماهه این کار رو انجام بدم.ایشالا که مشکل خاصی پیش نیاد

سلام دوستان،
    یک سوالی داشتم از حضورتون.
    من پارسال ویزای یکساله دانشجویی گرفتم که هنوز 4 ماه از اعتبارش باقی مونده. همون پارسال چون ویزا یه کم دیر اومد استادم توصیه کرد برای سال آینده برم.که میشه امسال. به نظر شما الان با ویزایی که دارم برای ورود به فرانسه مشکلی وجود نداره؟نگرانی شدیدی دارم. ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید به من بگید.

Junior Member

سلام دوستان عزیز

بنده برای ویزای دانشجویی مقطع مستر دارم اقدام میکنم، از اردیبهشت در campus france اسم نوشته بودم، مصاحبم، همین دو هفته پیش انجام شد ولی چون در حال تحصیل بودم و همین هفته قبل از تعطیلات فارغ التحصیل شدم نذاشتن با مدارک گواهی اشتغال به تحصیل برم مصاحبه کنسولگری، به بنده گفتن حداقل ریز نمره کامل بشه یا مدرک موقتی چیزی(چون اصل دانشنامه 1 ماه صدورش به طول می انجامه) داشته باش شروع کن، من الان ریز نمرم کامله، یک گواهی اشتغال به تحصیلم از قبل دارم که به عبارتی به درد نمیخوره!
    حالا سوالم اینه، در مدارک مذکور برای کنسولگری گفته شده مدرک آخر باید تایید سفارت بشه، دو سوال دارم: 1-خب من به عنوام مدرک نهایی ترجمه ریز نمراتمو میتونم تایید کنم؟ 2- تاییدهزینه داره؟ و این که روز دوشنبه از ساعت 10 برم میتونم بگیرم؟

ممنون

Junior Member

سلام.
    کسی میدونه در مصاحبه برای فرصت مطالعاتی چه سوالاتی می پرسن و چی بیشتر از همه واسشون اهمیت داره؟

Junior Member

سلام.
    کسی میدونه در مصاحبه برای فرصت مطالعاتی چه سوالاتی می پرسن و چی بیشتر از همه واسشون اهمیت داره؟
    سلام مصاحبه خيلی سخت نيست ازتون میپرسن چرا فرانسه؟ ميخواين چه کار کنين اونجا ؟ راجع به کارتون توضي بديد , از يکی از دوستای من اينا رو در حدود 10 دقیقه پرسيده بودن

Junior Member

سلام دوستان نامه اشتغال به تحصيل رو دانشگاه انگليسی به من داده ايا نياز به ترجمه نداره؟؟

Junior Member

سلام.
    خیلی ممنون از پاسخ پست قبلی. برای مصاحبه فرصت مطالعاتی باید از در سیاسی وارد بشیم یا اون یکی در؟ و اینکه برای فرصت نامه اشتعال به تحصیل میخواد؟ توی مدارک گفته آخرین مدرک تحصیلی!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط noonoo63 نمایش پست ها
    سلام دوستان نامه اشتغال به تحصيل رو دانشگاه انگليسی به من داده ايا نياز به ترجمه نداره؟؟
    بعید میدونم....نامه هایی که اصلش به انگلیسی صادر شده نیاز به ترجمه نداره....

Junior Member

سلام.
    خیلی ممنون از پاسخ پست قبلی. برای مصاحبه فرصت مطالعاتی باید از در سیاسی وارد بشیم یا اون یکی در؟ و اینکه برای فرصت نامه اشتعال به تحصیل میخواد؟ توی مدارک گفته آخرین مدرک تحصیلی!
    يکی از دوستای من اسفند رفته بود مصاحبه خواسته بودن ازش, بازم سوال کنيد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)