صفحه 13 از 38 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 375

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط noonoo63 نمایش پست ها
    سلام ویزای بلند مدت علمی رو باید اقدام کنید و نیازی به ثبت نام در سایت نیست, نامه پذیرش رو بعد از فرستادن نامه ساپورت یا حساب بانکی شخصی براتون اماده میکنه دانشگاه و میفرسته از طریق پست, راستش منم برای فرصت دارم میرم و میخوام با همسرم اقدام کنم برای ویزا و همزمان مدارک رو میدم به سفارت ان شا اله بتونیم ویزا بگیریم.

سلام دوست عزيز،

ببخشيد، به شما گفتند كه ميشه همزمان براي همراه اقدام كرد؟

ضمنا، آيا تعهد محضري تك همسري داده ايد؟ (چون بگفته يكي از دوستان، ميشه به ثبت احوال وزارت خارجه رفت و از اونجا گواهي تك همسري تهيه كرد)

ممنون از راهنماييتون. انشاالله كه بتونيد هر دو ويزا بگيريد.

خوشحال ميشم اگه روند كارا تونو بنويسيد.

Junior Member

بله میشه همزمان اقدام کرد. راستش منگ در مرحله جمع اوری مدارک هستم و هنوز گواهی تک همسری رو نگرفتم.ان شا اله همگی موفق باشیم در این پروسه, حتما اگه اطلاعاتی بدست اوردم اینجا اعلام میکنم,

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط noonoo63 نمایش پست ها
    بله میشه همزمان اقدام کرد. راستش منگ در مرحله جمع اوری مدارک هستم و هنوز گواهی تک همسری رو نگرفتم.ان شا اله همگی موفق باشیم در این پروسه, حتما اگه اطلاعاتی بدست اوردم اینجا اعلام میکنم,
    دوستان برای گواهی تک همسری من روی کاغذ عادی تعهد نوشتم بردم محضر برام گواهی امضا صادر کرد، همونو دادم ترجمه کردن. اگه کسی راه بهتری داره پیشنهاد بده. مرسی!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_iut63 نمایش پست ها
    سلام

میخاستم بدونم واسه مدرک اقامت باید اصل مدرک را ببریم سفارت یا پرینت از از مدرک که با ایمیا برام فرستاده ششده کافیه؟
    سفارت پرینت اسکن مدرک اقامت رو قبول میکنه، من هم اصل اش رو نداشتم و پرینت اسکنش رو بردم. اعتراضی نکردن به این موضوع.

Junior Member

سلام. من کل سایت سفارت رو زیر و رو کردم. این پیج رو پیدا نکردم!!! میشه لینکش رو بذارید لطفا. مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SoftGnat نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

مدارک مورد نیاز برای همراه به شرح زیر است:
    T E H E R A N FRENCH EMBASSY

LONG VISA APPLICATION STAY FAMILY STUDENT

Disclaimers
    * Translations made by authorized translators by the Embassy of France do not require legalization,
    Other translations require legalization of the Ministries of Justice and Foreign Affairs
    * The original documents will be returned at the end of the interview.
    * Document or photocopy missing = incomplete file = high risk of visa refusal
    * Administration fee (non-refundable): €99
    DOCUMENTS TO SUBMIT BY THE FAMILY STUDENT ARE IN THE FOLLOWING ORDER:
    1. A long stay visa application form fully completed, signed and dated.

2. Two recentcolour passport photos with white background and face unveiled for the ladies.

3. Original passport, valid at least one year + photocopy of the first 5 pages, and all pages with a stamp or visa sticker.

4. Birth certificate (shenasnameh) of the applicant, spouse, / child, translated into French

5. Marriage certificate, and certificate of non-polygamous spouse, translated into French

6. The criminal record of the applicant, translated into French

7. A personal / detailed of the applicant in French or English.

8. Cover letter in French or English.

9. Commitment on honor (on plain paper) in French not to exercise any paid employment in France (if the applicant is under 65), or request financial assistance of any kind, nor to apply for social security in France.

10. Proof of professional activity and leave pass, original / translated
    tuition certificate of the child / and vaccination booklet child / translated

11. Certification of management of parent / official / translated into French and supporting professional or retirement, payslip, pension, / bank statements / securities owners, parents / translated into French

12. The copy of passport and student visa, the residence / spouse.

13. University enrollment certificate / schooling, spouse in France.

14. The lastest bank statement of the spouse in France.

15. Accommodation in France, the rental agreement (lease) with the designation.

16. Certificate of pre enrollment of the child in France + vaccination certificate of the minor.

17. Insurance underwriting certificate or information on the arrangements for the medical care costs provided during the applicant's stay in France, or a copy of an insurance period of 90 days.

Website of the Consulate: www.ambafrance-ir.org
    Additional questions? : consulaire.teheran@diplomatie.gouv.fr

سلام. من کل سایت سفارت رو زیر و رو کردم. این پیج رو پیدا نکردم!!! میشه لینکش رو بذارید لطفا. مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SoftGnat نمایش پست ها
    دوستان برای گواهی تک همسری من روی کاغذ عادی تعهد نوشتم بردم محضر برام گواهی امضا صادر کرد، همونو دادم ترجمه کردن. اگه کسی راه بهتری داره پیشنهاد بده. مرسی!

لطفا اگه گواهی تک همسری رو گرفتید، اینجا بنویسید چطوری گرفید. مرسی

Junior Member

سلام دوستان

من نامه کنوانسیونم پست شده از فرانسه. هفته دیگه میرسه دستم. کل تاپیک ها رو خوندم ولی یه خورده سردرگم شدم.
    من فاند دارم و با همسرم به عنوان همراه میخوام درخواست ویزای ساینتیفیک بدم.

کسی هست بتونه مختصرا یه توضیحی از مراحلی که باید برای درخواست ویزا هست بده. راجع به وقت گرفتن و درخواست وقت مصاحبه و تحویل مدارک و ...

ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    وقت بخیر
    من بتازگی برای دکتری پذیرش گرفتم ، حالا برای گرفتن ویزا چند تا سوال دارم.
    1. نامه کنوانسیون دقیقا فرمتش چی هست؟ تو اینترنت سرچ کردم نوشته
    The convention is an official document issued by the Prefecture. It is marked with a serial
    number and stamped by the Prefecture that issues it
    استادم دو تا نامه فرستاده ، یکیش عنوانش هست official recruitment decision که ریس دپارتمان امضا کرده و مهر زده و توش مبلغ قرارداد و بیمه درمانی و عنوان و زمان پروژه ذکر شده. دیگری هم توضیحاتی که خود استادم خطاب به سفارت در باب پروژه و صلاحیت های علمی ام نوشته!
    یعنی هیچ کدوم این نامه ها کافی نیست و نامه کنوانسیون دقیقا عنوانش Convention d’accueil هست؟
    2. راجب گواهی برخورداری از محل سکونت باید چیکار کنم؟ باید قرارداد خونه یا خوابگاه رو برام بفرستن؟ خودم باید برای خونه اقدام کنم یا دانشگاه اینکارو انجام میده؟ چون روال پروژه های دکتری اینه که معمولا دانشگاه خودش محلی رو قبل از رسیدن دانشجو اجاره میکنه.
    3. برای مقطع دکتری باید مدرک ارشد و لیسانسم رو به فرانسه ترجمه کنم یا ارشد کافیه؟تو پی دی اف سفارت نوشته شرح حال مختصر و آخرین مدرک تحصیلی. منظور از شرح حال مختصر sop هست یا cv?
    4. من مدرک فرانسه ندارم ، فقط تافل دارم که اعتبارش تا دسامبر هست. باید تو نامه پذیرشم ذکر بشه که کار و ریسرچم به زبان انگلیسی هست؟
    ممنون از راهنمایی هاتون

Junior Member

سلام. برای فرصت مطالعاتی فقط مدرک کارشناسی ارشد باید ازاد باشه؟ نیازی به مدرک لیسانس نیست؟ اخه نوشته اخرین مدرک تحصیلی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)