صفحه 15 از 38 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 375

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2015

دوستان گواهی تک همسری رو میشه از ثبت احوال درخواست داد و اونا بفرستن به ثبت احوال امور خارجه و بعد گواهیش صادر میشه, یه سوال شوهرم به عنوان همراه با من برایرویزا اقدام میکنه برای ایشان درخواست دادیم ایا برای خانوما هم لازمه؟ یا فقط مخصوص اقایونه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط noonoo63 نمایش پست ها
    سلام. ممنون از اطلاعتون, تعهدنامه نیاز نیست محضری بشه؟ به انگلیسی قبول نمیکنن؟
    نه، نیازی نیست محضری بشه ولی باید به زبان فرانسوی باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb189 نمایش پست ها
    بچه ها این شماره 11 چیه؟ من فاند دارم 1600 یورو در ماه و میخوام همراه با همسرم اقدام کنم. این مقدار فاند بیشتر از حداقلی هست که سفارت واسه هر نفر تعریف کرده (650 یورو واسه هر نفر). یعنی من توانایی مالی ساپورت همسرم رو دارم. با این حال بازم گواهی محضری والدین مبنی بر تعهد ساپرت مالی متقاضی در طول اقامت لازمه؟
    مرسی
    این مورد برای من هم سؤال بود که پرسیدم؛ معنای مورد 11 گواهی کفالت والدین هست، یعنی اگر کفیل پدر یا مادر هستید، باید سند رسمی ارائه کنید. در واقع این سند tie هست و می خواهند مدارک دال بر بازگشت شما به کشور رو بررسی کنند. من که موارد ذکر شده در بند 11 رو هیچ کدوم رو نداشتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط noonoo63 نمایش پست ها
    دوستان گواهی تک همسری رو میشه از ثبت احوال درخواست داد و اونا بفرستن به ثبت احوال امور خارجه و بعد گواهیش صادر میشه
    شما مطمئن هستید؟ بخدا هر کسی یه چیزی میگه ما که گیج شدیم. هر کسی 100% مطمئنه لطفاً اطلاع رسانی کنه که روش صحیح دریافت گواهی تک همسری چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SoftGnat نمایش پست ها
    شما مطمئن هستید؟ بخدا هر کسی یه چیزی میگه ما که گیج شدیم. هر کسی 100% مطمئنه لطفاً اطلاع رسانی کنه که روش صحیح دریافت گواهی تک همسری چیه؟
    بنظر من با گواهی محضری خیالتون راحت تره. من ۲ ساعته دادم. ۴۰۳۰۰ تومان شد، که ۴۱ هزارتومان گرفت

Junior Member

دوستان عزيز،

در سايت سفارت فرانسه (http://www.ambafrance-ir.org/-Liste-...ournir-256-)، مدارك لازم براي ويزاي بلند مدت علمي (http://www.ambafrance-ir.org/-Visa-scientifique-) و مدارك لازم براي ويزاي همراه علمي (http://www.ambafrance-ir.org/-Famille-de-scientifique-) نوشته شده است.

مدارك لازم براي ويزاي بلند مدت علمي همونهايي است كه در سايت فارسيشون هم هست. اما براي همراه، در سايت فارسي چيزي نوشته نشده است (فايلي نيست).

دوستي كه مدارك ويزاي همراه را به زبان انگليسي در اين تاپيك گذاشته است، از كجا اون را گرفته است؟ چون مدارك ويزاي همراه به زبان فرانسه (http://www.ambafrance-ir.org/-Famille-de-scientifique-) با مدارك ويزاي همراهي كه اون دوستمون گذاشته فرق دارند. دوستان توي google translation اون فايل فرانسوي رو ترجمه كنن، ببينند.

بعنوان مثال، ننوشته كه همراه، بايد گواهي عدم سوء پيشينه ارائه بده يا مدت اعتبار گذرنامه را، مثل ويزاي علمي نوشته، نه يك سال. همچنين تعهد كار نكردن و... در فرانسه جزء مداركش نيست.!

كدوم مدارك را بايد آماده كنيم؟ كسي اين كارا رو كرده؟ كسي هست كه ويزاي همراه گرفته باشه؟

ممنون اگر راهنمايي كنين

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tawakkol نمایش پست ها
    بنظر من با گواهی محضری خیالتون راحت تره. من ۲ ساعته دادم. ۴۰۳۰۰ تومان شد، که ۴۱ هزارتومان گرفت
    راستش من به نظرم اومد اگه گواهی دولتی باشه مستندتره به همین خاطر از طریق ثبت احوال اقدام کردم,

Junior Member

با سلام، میشه بگید بعد از تکمیل پروفایل در Campus France چند وقت طول میکشه تا از سفارت پاسخ بدن و پروفایل رو مورد بررسی قرار بدن؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    کسی تا حالا برای فرصت مطالعاتی مدارکش رو به سفارت تحویل داده؟ میدونین آیا 99 یورو رو برای کسی که با بورس وزارت علوم میره میگیرن؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tawakkol نمایش پست ها
    دوستان عزيز،

در سايت سفارت فرانسه (http://www.ambafrance-ir.org/-Liste-...ournir-256-)، مدارك لازم براي ويزاي بلند مدت علمي (http://www.ambafrance-ir.org/-Visa-scientifique-) و مدارك لازم براي ويزاي همراه علمي (http://www.ambafrance-ir.org/-Famille-de-scientifique-) نوشته شده است.

مدارك لازم براي ويزاي بلند مدت علمي همونهايي است كه در سايت فارسيشون هم هست. اما براي همراه، در سايت فارسي چيزي نوشته نشده است (فايلي نيست).

دوستي كه مدارك ويزاي همراه را به زبان انگليسي در اين تاپيك گذاشته است، از كجا اون را گرفته است؟ چون مدارك ويزاي همراه به زبان فرانسه (http://www.ambafrance-ir.org/-Famille-de-scientifique-) با مدارك ويزاي همراهي كه اون دوستمون گذاشته فرق دارند. دوستان توي google translation اون فايل فرانسوي رو ترجمه كنن، ببينند.

بعنوان مثال، ننوشته كه همراه، بايد گواهي عدم سوء پيشينه ارائه بده يا مدت اعتبار گذرنامه را، مثل ويزاي علمي نوشته، نه يك سال. همچنين تعهد كار نكردن و... در فرانسه جزء مداركش نيست.!

كدوم مدارك را بايد آماده كنيم؟ كسي اين كارا رو كرده؟ كسي هست كه ويزاي همراه گرفته باشه؟

ممنون اگر راهنمايي كنين
    سلام دوست عزیز، لطفاً اشتباه نشود، لیست مدارکی که من لیستش رو فرستادم برای خانواده دانشجو (familie etudiant) هست، نه خانواده ویزای علمی. این فایل رو هم از آقای ملک آرا دریافت کردم (کاملاً معتبر) و خودم ترجمه کردم، فرانسویش هم اینه:
    A M B A S S A D E D E F R A N C E A T E H E R A N

DEMANDE DE VISA LONG SEJOUR FAMILLE ETUDIANT

Avertissements:
    * Les traductions effectuées par les traducteurs agrées par l’Ambassade de France ne nécessitent pas de légalisation,
    Les autres traductions nécessitent une légalisation des Ministères de la Justice et des Affaires Etrangères
    * Les documents originaux vous seront rendus à l'issue de l'entretien.
    * Document ou photocopie manquant = dossier incomplet = risque élevé de refus de visa
    * Frais de dossier (non remboursable) : 99 euros
    LES DOCUMENTS A PRESNTER PAR LA FAMILLE D'ETUDIANT, SONT DANS L'ORDRE SUIVANT
    1. Un formulaire de demande de visa de long séjour dûment remplis, signés et datés.

2. Deux photos d'identités, récentes, de couleur, fond blanc, de face, sans voile pour les dames.

3. Passeport original, valable au moins un an + photocopie des 5 premières pages, ainsi que de toutes les pages comportant un tampon ou une vignette visa.

4. Acte de naissance (shenasnameh) de demandeur, du conjoint, /enfant, traduit en français

5. Acte de mariage, et attestation de non polygamie du conjoint, traduits en français

6. Le casier judiciaire du demandeur, traduit en français

7. Un curriculum vitae personnel / détaillé /du demandeur en français, ou en anglais.

8. Lettre de motivation en français, ou en anglais.

9. Engagement sur l'honneur (sur papier libre) en français de n'exercer aucune activité professionnelle salariée en France, (si le demandeur a moins de 65 ans), ni de solliciter une aide financière d'aucune sorte, ni de demander à bénéficier la sécurité sociale en France.

10. Justificatifs d'activité professionnelle et autorisation de congé, originaux / traduit
    attestation de scolarité de l'enfant / et le livret de vaccination d'enfant / traduit

11. Attestation de prise en charge des parents / officielle / traduite en français et
    justificatifs professionnels ou de retraite, bulletin de salaire, pension de retraite, / relevés des
    comptes bancaires / titres de propriétaires, des parents / traduits en français

12. La copie de passeport et le visa d'étudiant, le titre de séjour / du conjoint.

13. Attestation d'inscription universitaire / scolarité, du conjoint en France.

14. Le dernier relevé de compte bancaire du conjoint en France.

15. Hébergement en France, le contrat de location (bail), avec la désignation.

16. Attestation de pré inscription scolaire de l'enfant en France + certificat de vaccination l’enfant mineur.

17. Attestation de souscription d'assurance ou informations sur les dispositions envisagées pour la
    prise en charge des frais médicaux prévus pendant le séjour du demandeur en France, ou la copie une assurance maladie d’une durée de 90 jours.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)