صفحه 19 از 38 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 375

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2015

با سلام. دو تا سوال داشتم ممنون میشم کمک کنین:

1. من مدارکم رو به بر اساس فایل PDF که از سایت سفارت گرفته بودم مرتب کرده بودم ولی اقای ملک ارا ترتیبشون رو عوض کرد. مشکلی پیش میاد؟
    2. تا اینکه همه مدارک کامل نباشه و مورد تایید مصاحبه کننده نباشه اجازه پرداخت 50 یورو داده نمیشه. درسته؟ یعنی اگر پرونده ناقص باشه حتما باید تکمیل بشه و کارمند سفارت اجازه apply واسه ویزا رو نمیده؟

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaz1366 نمایش پست ها
    سلام منم هفته گذشته مصاحبه داشتم دقیقا همینجوری بود اما من که پرسیدم کی نتیجه ویزا میاد و توضیح دادم که میخام سر کار کارامو تحویل بدم، گفتن حداکثر تا دو هفته دیگه. البته فکر میکنم به رشته و مقطع تحصیلی هم بستگی داشته باشه. راستی شما چرا دو ماه قبل از کارتون استعفا دادید و گفتین شاغل نیستین؟
    والله اگه میگفتم شاغلم باید نامه استعفا یا گواهی مرخصی بلندمدت ارائه میدادم. نه؟ منم نمیخواستم به این مرحله برسم

نقل قول نوشته اصلی توسط kamaladdin نمایش پست ها

1. من مدارکم رو به بر اساس فایل PDF که از سایت سفارت گرفته بودم مرتب کرده بودم ولی اقای ملک ارا ترتیبشون رو عوض کرد. مشکلی پیش میاد؟
    2. تا اینکه همه مدارک کامل نباشه و مورد تایید مصاحبه کننده نباشه اجازه پرداخت 50 یورو داده نمیشه. درسته؟ یعنی اگر پرونده ناقص باشه حتما باید تکمیل بشه و کارمند سفارت اجازه apply واسه ویزا رو نمیده؟

با تشکر
    سلام
    منم تمام مدارک و کپی ها رو طبق ترتیب خواسته شده دادم اما آقای ملک آرا همش زد ؛) تمام کپی ها رو هم برگردوند بجز کپی پاسپورت. CV رو خاستن بعد رفتم صندوق وقتی رسید آوردم براشون، مدرک زبانمو گرفتند و چندتا سوال پرسیدند و گفتند مدرک تحصیلیمو بدم اما چون یکماه پیش فارغ التحصیل شدم، نداشتم. فقط ریز نمراتمو دادم و خیلی تاکید کردند بعد از دریافتش حتما ببرم سفارت برا تایید. آقای ملک آرا خیلی خوش اخلاق هستند یه آقای دیگه بودند که تا مدارک بچه ها بر اساس همون ترتیب نبود برمیگردوند بهشون!
    اگه مدارک کامل نباشه اصلا بخش فرهنگی وقت کنسولی نمیدن من چند تا از بچه ها رو دیدم که گواهی مسکن نداشتن و بهشون وقت ندادند تا مدارکشون کامل شه. مگه شما مدرکی کم داشتین؟

Junior Member

با تشکر
    سلام ملک آرا آدرس خوابگاه و مشخصات ازتون نخواست؟؟
    تو فرم تو بخش آدرس محل اقامت چی نوشته بودید؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbehk نمایش پست ها
    سلام ملک آرا آدرس خوابگاه و مشخصات ازتون نخواست؟؟
    تو فرم تو بخش آدرس محل اقامت چی نوشته بودید؟
    ممنون
    سلام
    باید مدارک اجاره خابگاه یا محل اقامت بستگانتون ارائه بشه. من از crous خابگاه اجاره کرده بودم.
    توی فرم باید آدرس محل اقامت در فرانسه رو بنویسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaz1366 نمایش پست ها
    سلام
    منم تمام مدارک و کپی ها رو طبق ترتیب خواسته شده دادم اما آقای ملک آرا همش زد ؛) تمام کپی ها رو هم برگردوند بجز کپی پاسپورت. CV رو خاستن بعد رفتم صندوق وقتی رسید آوردم براشون، مدرک زبانمو گرفتند و چندتا سوال پرسیدند و گفتند مدرک تحصیلیمو بدم اما چون یکماه پیش فارغ التحصیل شدم، نداشتم. فقط ریز نمراتمو دادم و خیلی تاکید کردند بعد از دریافتش حتما ببرم سفارت برا تایید. آقای ملک آرا خیلی خوش اخلاق هستند یه آقای دیگه بودند که تا مدارک بچه ها بر اساس همون ترتیب نبود برمیگردوند بهشون!
    اگه مدارک کامل نباشه اصلا بخش فرهنگی وقت کنسولی نمیدن من چند تا از بچه ها رو دیدم که گواهی مسکن نداشتن و بهشون وقت ندادند تا مدارکشون کامل شه. مگه شما مدرکی کم داشتین؟
    من یک تاییدیه داشتم از کامپوس فرانس که خوابگاه بهم میدن ولی ادرس نداده بودن. ولی اقای ملک ارا چیزی نگفتن-
    بخش فرهنگی اصلا این مدارک رو چک نکردن فقط مدارک تحصیلی رو چک کردن. مدرک زبان فرانسه رو چک کردن؟ چون program من انگلیسی هست ولی چیزی نگفتن.

من یک تاییدیه داشتم از کامپوس فرانس که خوابگاه بهم میدن ولی ادرس نداده بودن. ولی اقای ملک ارا چیزی نگفتن-
    بخش فرهنگی اصلا این مدارک رو چک نکردن فقط مدارک تحصیلی رو چک کردن. مدرک زبان فرانسه رو چک کردن؟ چون program من انگلیسی هست ولی چیزی نگفتن.
    منم دوره ام انگلیسی هست. ازم پرسیدن دوره ات انگلیسیه گفتم بله. بعد به طنز گفتن حتما زبانتم خوبه! منم جواب دادم مدرک آیلتس دارم و کپیشو گرفتن و لابلای بقیه مدارک گذاشتن. توی اون لیست pdf اصلا مدارک تحصیلی نبود من فکر نمیکردم بخان همینجوری برده بودم.
    گواهی خابگاه منو کامل خوندن احتمالا برا شما رو هم خوندن مشکلی نداشته مطمئنا خیلیا مثه شما همین تاییدیه رو بردن چشمش آشنا بوده روش زوم نکرده!

Junior Member

دوستان من برای ویزای توریستی برای پدرم نیاز به راهنمایی دارم.
    ایشون 1 سال مونده به بازنشستگی شون و کارگر هستند که بیمه براشون رد میشه، ولی کارگر یه کارگاه اند و در واقع شغل آزاد به حساب میاد. به جز نامه تمکن مالی و بیمه و سند، دیگه چه مدارکی هست که سفارت می خواد و احتمال گرفتن ویزا رو بالا ببره؟
    ممنون

سلام دوستان عزیز- یک سوال فوری دارم چون فردا مصاحبه دارم- من فکر میکردم 2 قطعه عکس دارم ولی الان فقط 1 قطعه عکس دارم- میخواستم بدونم واسه کنسولگری فقط یک قطعه عکس واسه فرم درخواست روادید بلند مدت لازم هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط angle12073 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز- یک سوال فوری دارم چون فردا مصاحبه دارم- من فکر میکردم 2 قطعه عکس دارم ولی الان فقط 1 قطعه عکس دارم- میخواستم بدونم واسه کنسولگری فقط یک قطعه عکس واسه فرم درخواست روادید بلند مدت لازم هست؟
    سلام
    من یه عکس به فرم چسبونده بودم یکیم زاپاس بردم! اما نیازی نبود عکس اضافی رو برگردوند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)