صفحه 36 از 38 نخستنخست ... 26272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 375

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط noonoo63 نمایش پست ها
    سلام زیاد فرقی نداره تو گرفتن ویزا. شاید علمی رو بهتر ویزا بدن. برای همراه علمی مدارک نسبت به دانشجوی بسیار کمتر است. معمولا افرادی که بورس میشن چون نامه قراداد دانشگاه رو دارن convention d'acceil که توش میزان بورس درج میشه ویزاشون در ردیف علمی قرار میگیره. باز باید ایمیل بدین از سفارت بپرسین
    من ویزای سیانتیفیک گرفتم برای دکتری (چهار ساله). البته خیلی کسی اصراری به چیزی نداشت ولی convention d'accueilرو که فرستادم برای خانم زندیه در بخش فرهنگی گفتن ویزای شما scientifique خواهد بود. ولی خب شنیده م که برای دکتری ویزای دانشجویی هم گرفته ن عده ای.

Junior Member

سلام دوستان. خدا را شکر با من هم تماس گرفتند. من برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم و نامه کنوانسیون شروع دوره را از سپتامبر اعلام کرده تا شش ماه بعد یعنی فوریه. الان که جواب ویزای من اومده یک سوال دارم.
    رزرو بلیط را از چه تاریخی تا چه تاریخی بگیرم؟ یعنی شش ماه بگیرم و تاریخ رفت را اخر مهر بزنم تا شش ماه بعدش یعنی تاریخ برگشت را اخر اسفند؟؟ یا نه تاریخ رفت را مهر بگیرم و تاریخ برگشت را همون فوریه بگیرم؟؟ چون دوستانی که رفتند وزارت علوم برای دریافت ارز گفتند که اگر برای شش ماه بلیط نگیرم اونجا ایراد میگیرند. الان موندم چکار کنم؟ اگر برای شش ماه بلیط بگیرم ممکنه سفارت فرانسه ایراد بگیره؟ لطفا اگر امکانش هست بهم سریع جواب بدید. چون من از شهرستان میام تهران میخواستم سریعتر بلیط را بگیرم. باز هم ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Samanata نمایش پست ها
    سلام دوستان. خدا را شکر با من هم تماس گرفتند. من برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم و نامه کنوانسیون شروع دوره را از سپتامبر اعلام کرده تا شش ماه بعد یعنی فوریه. الان که جواب ویزای من اومده یک سوال دارم.
    رزرو بلیط را از چه تاریخی تا چه تاریخی بگیرم؟ یعنی شش ماه بگیرم و تاریخ رفت را اخر مهر بزنم تا شش ماه بعدش یعنی تاریخ برگشت را اخر اسفند؟؟ یا نه تاریخ رفت را مهر بگیرم و تاریخ برگشت را همون فوریه بگیرم؟؟ چون دوستانی که رفتند وزارت علوم برای دریافت ارز گفتند که اگر برای شش ماه بلیط نگیرم اونجا ایراد میگیرند. الان موندم چکار کنم؟ اگر برای شش ماه بلیط بگیرم ممکنه سفارت فرانسه ایراد بگیره؟ لطفا اگر امکانش هست بهم سریع جواب بدید. چون من از شهرستان میام تهران میخواستم سریعتر بلیط را بگیرم. باز هم ممنونم.
    سلام ویزای منم نه ماهیت ولی بلط رو شش ماهه گرفتم و شروع ویزا رو بر اساس بلیطتتون میزنند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط noonoo63 نمایش پست ها
    سلام ویزای منم نه ماهیت ولی بلط رو شش ماهه گرفتم و شروع ویزا رو بر اساس بلیطتتون میزنند
    لزومن نه البته. بلیط من برای ۲۸ م بود و توی فرم هم نوشته بودم ۲۸ م می رم، ولی خب ویزام از ۲۵ م بود. البته من بلیطم رو همراه بقیه مدارک داده بودم و روز تحویل ویزا از من نخواستن که بلیط ببرم، ولی خب می خوام بگم که همه چی ممکنه .

Junior Member

سلام دوستان. ممنون از جواب هاتون. فقط دوستان نامه کنوانسیون من از سپتامبر بوده تا بهمن ماه. الان که ویزای من اومده از زمان بلیط که ویزا را میزدند مدت اعتبار ویزا به مدت شش ماه هست یا تا زمان اعتبار کنوانسیون؟ باز هم ممنون

سلام . کسی این هفته جواب ویزاش اومده ؟

Junior Member

سلام . برای ادامه تحصیل در فرانسه میتوانم فرزند شیرخواره ام را با خود ببرم?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط WCOE نمایش پست ها
    سلام . کسی این هفته جواب ویزاش اومده ؟
    من امروز اومد +

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط setare93 نمایش پست ها
    سلام . برای ادامه تحصیل در فرانسه میتوانم فرزند شیرخواره ام را با خود ببرم?
    قاعدتا نباید مشکلی باشه. شما تو فرم درخواست ویزاتون باید مشخصات فرزندتون رو وارد کنید. بهتره از دفتر کامپوس فرانس هم سوال کنید در این مورد

Junior Member

سلام دوستان. من برای ویزای ساینتیفیک میخواستم اقدام کنم. دو سوال در مورد پر کردن فرم OFII و فرم درخواست ویزا داشتم.

1- انتهای قسمتی که اطلاعت پاسپورت را وارد میکنیم A (پایین DELIVERE LE ) محل صدور را باید نوشت؟ اگر محل صدور درسته

IMMIGRATION AND PASSPORT POLICE را چی ترجمه کردید؟ از google translate استفاده کردم ولی مطمئن نیستم دقیق ترجمه کرده.

2- در فرم درخواست ویزا قسمت 16(Délivré par) چی نوشتید؟

خیلی ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)