صفحه 37 از 38 نخستنخست ... 272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 375

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای ویزای ساینتیفیک میخواستم اقدام کنم. دو سوال در مورد پر کردن فرم OFII و فرم درخواست ویزا داشتم.

1- انتهای قسمتی که اطلاعت پاسپورت را وارد میکنیم A (پایین DELIVERE LE ) محل صدور را باید نوشت؟ اگر محل صدور درسته

IMMIGRATION AND PASSPORT POLICE را چی ترجمه کردید؟ از google translate استفاده کردم ولی مطمئن نیستم دقیق ترجمه کرده.

2- در فرم درخواست ویزا قسمت 16(Délivré par) چی نوشتید؟

خیلی ممنون

سلام
    شما هر دو فرم رو میتونید به زبان انگلیسی پر کنید.
    من هم ویزای علمی گرفتم و تو هر دو قسمت نوشتم
    The Immigration and Passport Police

سلام دوستان
    با توجه به حوادث اخیر در فرانسه آیا گرفتن ویزای این کشور با مشکل مواجه شده یا خیر؟

Junior Member

سلام دوستان
    نميدونم درسته اينجا دارم اين سوال رو ميپرسم راجب ويزاى توريستى ايا مدارك احتياج بهترجمه ندارند هيچ كدوم و اين كه مهر دادگسترى و امور خارجه رو نميخواد ؟؟؟؟
    من فقط اصل مدارك و كپى برابر اصل ببرم
    من كه از فرانسه وقت گرفتم براى ويزا توريستى واقعا نميدونم با اتفاقات اخير چطور پيش بره ايشااله جواب اومد خبر ميدم
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد

Junior Member

احتمالا باید ترجمه کرد هر چند که توی لیست مدارک ننوشته که ترجمه کنید. بهتر هست با سفارت یا قسمت فرهنگی ........ تماس بگیرید. اگر نیاز به ترجمه بود میتونید به مترجم معتمد سفارت بدهید که در اینصورت دیگه مهر دادگستری و وزارت خارجه نمیخواد. این لینک مترجمین هست
    http://www.ambafrance-ir.org/%D9%85%...8C%DB%8C%D8%AF

باید امیدوار بود که مشکلی پیش نیاد.
    موفق باشید
    ویرایش توسط nimaK : December 21st, 2015 در ساعت 11:25 PM دلیل: درج اطلاعات براي تماس به خارج از فروم ممنوع است.

سلام دوستان
    من شوهرم فرانسه زندگي مي كنه و مي خوام برم پيشش اگه دعوت نامه بهم بده مي تونم به صورت دائمي برم پيشش؟راحت ترین راه برای رفتن به طور دائمی نزد همسر چیه؟لطفا راهنمایی کنید
    .

نقل قول نوشته اصلی توسط miiiiina نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نميدونم درسته اينجا دارم اين سوال رو ميپرسم راجب ويزاى توريستى ايا مدارك احتياج بهترجمه ندارند هيچ كدوم و اين كه مهر دادگسترى و امور خارجه رو نميخواد ؟؟؟؟
    من فقط اصل مدارك و كپى برابر اصل ببرم
    من كه از فرانسه وقت گرفتم براى ويزا توريستى واقعا نميدونم با اتفاقات اخير چطور پيش بره ايشااله جواب اومد خبر ميدم
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    سلام من هم ویزام تیترش کنکور بود ، هیچ چیز رو ترجمه نکردم ، موفق باشید .

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh1360 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من شوهرم فرانسه زندگي مي كنه و مي خوام برم پيشش اگه دعوت نامه بهم بده مي تونم به صورت دائمي برم پيشش؟راحت ترین راه برای رفتن به طور دائمی نزد همسر چیه؟لطفا راهنمایی کنید
    .
    سلام.
    فرایند قطعی رفتن شما پیش همسرتون "الحاق به خانواده" یا Regroupement Familial هست. که بایستی همسرتون اشتغال دائم و منابع کافی جهت تأمین هزینه های زندگی متأهلی در فرانسه رو داشته باشند و مستندات لازم برای این پرونده رو ارائه کنند.
    درخواست ویزای دانشجویی و توریستی هم مبنی بر حمایت همسر مقیم در فرانسه، تقریباً با ریجکتی قطعی مواجه هست (تجربه شخصی سالهای گذشته).
    موفق باشید

سلام دوستان

یک سوال داشتم. موردی بوده که کسی به استادش بگه به سفارت ایمیل بزنه و یک توضیحی در مورد پروژه دانشجو بده (مثلا اطمینان بده که پروژه جساس نیست و مواردی از این قبیل)؟

خیلی ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

سلام دوستان . من يك سوْال داشتم . آيا ميشه همزمان براي ويزاي توريستي و تحصيلي فرانسه اقدام كرد ؟؟؟
    من امسال ميخوام تحصيلي اقدام كنم كه ترم از سپتامبر شروع ميشه ولي ميخوام ٢ ماه قبلش هم با ويزاي توريستي از طريق دعوتنامه براي فرانسه درخواست ويزا بدم .

آيا أين امكان پذير هست ؟؟؟؟

Junior Member

سلام. میتونید با بخش فرهنگی سفارت تماس بگیرید و بپرسید. معمولا خیلی خوب جواب میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_a_m نمایش پست ها
    سلام دوستان . من يك سوْال داشتم . آيا ميشه همزمان براي ويزاي توريستي و تحصيلي فرانسه اقدام كرد ؟؟؟
    من امسال ميخوام تحصيلي اقدام كنم كه ترم از سپتامبر شروع ميشه ولي ميخوام ٢ ماه قبلش هم با ويزاي توريستي از طريق دعوتنامه براي فرانسه درخواست ويزا بدم .

آيا أين امكان پذير هست ؟؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)