صفحه 4 از 38 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 375

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam5864 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    کسی میدونه که سفارت فرانسه برای دوره فرصت مطالعاتی نامه حمایت مالی از دانشگاه های ایران رو قبول میکنه یا نه؟ و اینکه مبلغ ماهیانه چقدر باید باشه که کافی باشه؟
    در صورت استفاده از گردش مالی، باید به ازای هر ماه 1000 یورو در حساب باشه؟
    ممنون
    سلام
    نامه حمایت مالی رو به نظرم وزارت علوم میده....من خودم برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم و میخوام نامه حمایت مالی وزارت علوم رو ببرم....حدود 6000 یورو برای 6 ماه تو نامه نوشتن

سلام. در مورد تأیید آخرین مدرک تحصیلی ترجمه شده در سفارت فرانسه، که فقط دوشنبه ها بین 8:30 تا 11:30 هست، می خواستم بدونم آیا باید صبح خیلی زود بریم و نوبت بگیریم یا اینکه همون 8:30 اونجا باشیم کافیه و وقت بهمون می دن و مدارک تأیید میشه؟

دوستان سلام . من امروز مطلع شدم بورس EM3E Master category A Erasmus Mundus قبول شدم به زبان انگلیسی. اولین کشور مقصد هم فرانسه هست . من چطور باید اقدام کنم ؟ باید برم سفارت فرانسه ؟ یا باید برم کمپس فرانس ؟ دوستان تورو خدا زود کمکم کنید زمان کمی دارم ...
    ضمنا من برای ایتالیا هم دانشجویی اقدام کردم . پاسپورتمو دادم واسه گرفتن ویزا . اگر ویزای ایتالیا بخوره رو پاسپورتم آیا می تونم واسه ویزای فرانسه اقدام کنم ؟ به مشکلی بر نمی خورم ؟ ممنون

Junior Member

[QUOTE=maryam5864;2027571]
    نقل قول نوشته اصلی توسط noonoo63 نمایش پست ها

من روز گذشته تلفنی پرسیدم (سه شنبه)، و گفتند که باید حتما بدون حجاب باشه و بعد از کلی اصرار من گفتند که ایمیل بزنید به سفارت. سفارت در جواب ایمیلم گفت که ایرادی نداره با حجاب باشه. عکسی که روی ویزا زده میشه اون عکسی نیست که در مدارک گذاشته میشه و اونجا خودشون عکس میگیرن. موقع عکس گرفتن هم گفته میشه که روسری رو باید بردارین. که خوب با این جواب سفارت نباید با عکس با حجاب هم مشکلی داشته باشن.
    سلام. تا اونجایی که من میدونم عکسی رو که تو سفارت میگیرند رو ویزا درج میشه و ویزا رو وزارت خونه ازمون میخواد با این شرایط چه کار میشه کرد? عکس رو ویزا خیلی مهمه که با پوشش باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Nasimglstn نمایش پست ها
    سلام. در مورد تأیید آخرین مدرک تحصیلی ترجمه شده در سفارت فرانسه، که فقط دوشنبه ها بین 8:30 تا 11:30 هست، می خواستم بدونم آیا باید صبح خیلی زود بریم و نوبت بگیریم یا اینکه همون 8:30 اونجا باشیم کافیه و وقت بهمون می دن و مدارک تأیید میشه؟

پارسال که من رفتم صف وانستادم. واستین جلو در وقتی در رو باز کردن بگی که واسه تایید مدرک اومدید. من حدودای ساعت نه رفتم پارسال. احتیاجی نیست خیلی زود برید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط magiii نمایش پست ها
    تو مصاحبه اول چه کاری انجام میدن؟
    مدارکی ممکنه از من بگیرن و نگه دارن؟
    اگر من مصاحبه اول رو برم و بعد به دلایلی منصرف بشم چطور میشه؟
    تو مصاحیه اول درباره این که چه جوری با دوره آشنا شدید و در آینده می خواهید چی کار کنید میپرسن ... اصل مدارکی که آپلود کردید رو می بینن و نهایتا بهتون وقت سفارت میدن ... اگر دوره به زبان فرانسه باشه فکر میکنم سوالات به زبان فرانسه پرسیده بشه

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Basque country

سلام دوستان.سوال من مربوط میشه به مدت زمان اعتبار پاسپورت!تو لیست مدارک اشاره شده پاسپورت حد اقل باید 12 ماه بعلاوه سه ماه یعنی جمعا 15 ماه اعبار داشته باشه.پاسپورت من حدودا ده ماه اعتبار داره و همینطور که میدونید پاسپورت تا شش ماه از اعتبارش نمونه قابل تمدید نیست!نکته اینکه من الان در اسپانیا هستم و میخوام از مادرید برای ویزا اقدام کنم.شما به همچین مشکلی بر نخوردید تا حالا؟

Junior Member

[QUOTE=noonoo63;2029157]
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryam5864 نمایش پست ها

سلام. تا اونجایی که من میدونم عکسی رو که تو سفارت میگیرند رو ویزا درج میشه و ویزا رو وزارت خونه ازمون میخواد با این شرایط چه کار میشه کرد? عکس رو ویزا خیلی مهمه که با پوشش باشه
    سلام.
    من از خانم اکبری (سازمان امور دانشجویان) هم راجع به این موضوع پرسیدم، گفتند که قبلا هم این مشکل برای دانشجویان وجود داشته. گفت که شما بگید این قانون کشور ماست اونا قبول می کنن. با توجه به اینکه سفارت در جواب ایمیل من گفته که ایرادی نداره عکس با حجاب باشه، با احتمال خیلی خوبی قبول می کنن که عکس روی ویزا هم با حجاب باشه.

Junior Member

سلام دوستان،
    برای دوره فرصت مطالعاتی، گفتن که آخرین مدرک تحصیلی لازمه. آیا ریزنمرات هم لازم هست؟
    اگه امکانش هست یه توضیحی هم برای روند تائید مدارک بدین، اینکه این تائید چقدر طول میکشه و هزینه اش چقدر هست؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط naleshkin نمایش پست ها
    سلام دوستان.سوال من مربوط میشه به مدت زمان اعتبار پاسپورت!تو لیست مدارک اشاره شده پاسپورت حد اقل باید 12 ماه بعلاوه سه ماه یعنی جمعا 15 ماه اعبار داشته باشه.پاسپورت من حدودا ده ماه اعتبار داره و همینطور که میدونید پاسپورت تا شش ماه از اعتبارش نمونه قابل تمدید نیست!نکته اینکه من الان در اسپانیا هستم و میخوام از مادرید برای ویزا اقدام کنم.شما به همچین مشکلی بر نخوردید تا حالا؟

سلام. شما در هر حال باید پاسپورت رو تمدید (و یا طبق قوانین جدید: تعویض) کنید. در ایران به این صورت هست که اگر اعتبار بیشتر از شش ماه مونده باشه، باید برید پاسپورت رو باطل کنید که در اداره گذرنامه که تووی شهرآرا هست، انجام میشه و یک فرایند خیلی ساده و کوتاه هست. بعد از اینکه پاسپورت رو باطل کردید، درخواست صدور مجدد پاسپورت با پر کردن فرم های مربوطه رو می دید و طی یک هفته پاسپورت به آدرسی که در فرم نوشتید، پست میشه. اگر فردی بره پلیس بعلاوه ده، خود اونجا راهنماییش می کنه. در ایران به این صورت هست.
    ویرایش توسط Nasimglstn : July 10th, 2015 در ساعت 11:39 AM دلیل: ذکر اطلات بیشتر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)