صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 120

موضوع: آیا بدون تماس با اساتید شانس پذیرش هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا بدون تماس با اساتید شانس پذیرش هست؟

با سلام
    دوستان اگر بخواهیم برای دکتری کانادا بدون فاند اقدام کنیم باید ابتدا با اساتید تماس داشته باشیم بعد با دانشکده یا تو این شرایط می توانیم ابتدا با دانشکده تماس برقرار کنیم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط valeh11 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان اگر بخواهیم برای دکتری کانادا بدون فاند اقدام کنیم باید ابتدا با اساتید تماس داشته باشیم بعد با دانشکده یا تو این شرایط می توانیم ابتدا با دانشکده تماس برقرار کنیم؟
    اگه فاند لازم ندارید، معمولا نیازی نیست با استاد تماس داشته باشید. البته بعدا اگه پذیرش بگیرید باید استاد راهنماتون رو بسته به علایق تحقیقاتیتون انتخاب کنید. بعضی از دانشگاه ها هم هستند که بدون نداشتن استاد پذیرش نمی دند. حتما تو سایت دانشکده مورد نظر چک کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management- tehran university

من خیلی نا واردم ، لطف کنید بهم بگید آدرس ایمیل اساتید رو از کجا باید پیدا کنیم ؟ من تو سایت چند تا دانشکاه رفتم چیزی نبود به خود دانشگاه ایمیل زدم گفت نیازی نیست با استاد هماهنگ کنید مدارک رو بفرستید کافیه !!! رنک دانشگاهش هم خیلی بالا بود . در ضمن من رشتم فوق مدیریت IT دانشگاه تهرانه ، اینطور که شنیدم شانس گرفتن بورسیه برای غیرفنی ها از ایران خیلی کمه! اینطوره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management- tehran university

یه سوال دیگه اینکه چند تا دانشگاه رو با هم میشه اپلای کرد؟

ApplyAbroad Veteran
    mohammad9 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz_ITM نمایش پست ها
    یه سوال دیگه اینکه چند تا دانشگاه رو با هم میشه اپلای کرد؟
    هیچ محدودیتی وجود نداره!شما حتی می تونید به طور همزمان در دو یا چند برنامه ی یک دانشگاه هم اپلای کنید.
    در مورد سؤال قبلی هم به سایت دانشگاه برید و سپس از قسمت Faculties & Departments یا Faculties & Programs وارد سایت دانشکده ی مورد نظر بشید.اطلاعات مربوط به اساتید رو معولا در لینکی تحت عنوان People یا Faculty & Staff میارند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982 نمایش پست ها
    نه واقعا خیلی از دانشگاهها اینطوری هست
    به نظرم قضیه همون گیره 50-100 دلاره اپلایه که از کلی دانشجوهای بیچاره میگیرن خرج دانشگاهشون میکنن
    من جواب گرفتم که تو رشته ای که برا امریکا اپلای کرده بودم 10000 نفر اپلیکنت داشته! و فقط چند نفر گرفتن در صورتیکه میدونستن ظرفیت از اول چقدره ولی اعلام نمیکنن!
    دیگه نظر استاد تو اون همه اپلای گمه! جمعیت همه دنیا احتمالا در دهه شصت در حال انفجار بوده

نقل قول نوشته اصلی توسط sparsa نمایش پست ها
    به نظرم قضیه همون گیره 50-100 دلاره اپلایه که از کلی دانشجوهای بیچاره میگیرن خرج دانشگاهشون میکنن
    من جواب گرفتم که تو رشته ای که برا امریکا اپلای کرده بودم 10000 نفر اپلیکنت داشته! و فقط چند نفر گرفتن در صورتیکه میدونستن ظرفیت از اول چقدره ولی اعلام نمیکنن!
    دیگه نظر استاد تو اون همه اپلای گمه! جمعیت همه دنیا احتمالا در دهه شصت در حال انفجار بوده
    دوست عزیز می تونم بپرسم کدوم رشته و دانشگاه انقدر متقاضی داشته؟ من بیشترین عددی که تا حالا شنیده بودم حدود ۳۰۰۰ بوده برای MIT EECS که حداقل شامل دو تا رشته اصلیه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsh نمایش پست ها
    دوست عزیز می تونم بپرسم کدوم رشته و دانشگاه انقدر متقاضی داشته؟ من بیشترین عددی که تا حالا شنیده بودم حدود ۳۰۰۰ بوده برای MIT EECS که حداقل شامل دو تا رشته اصلیه.
    راستش زیاد این او ر انور فرستادم ایمیلش رو هم نگه نداشتم فکر کنم lerner institute بود رشته های مربوط به پزشکی ش باز به شک افتادم ولی فکر کنم عددی که گفتم درست باشه چون 5 6 تا رشته رو شامل میشده به هر حال انسان جایز الخطاست شایدم عصبانی بودم 1000 رو 10000 دیدم! ولی اطمینان پیدا کردم رشته های علوم پایه و پزشکی خیلی خیلی کم بر میدارند اپلای کردن برای امریکا بدون موافقت قطعی استاد در این رشته ها اشتباه محضه چون پول ادم فنا میشه تازه غیر از هزینه اپلای هزینه ارسال مدارک اصل ترجمه شده و زبان را هم در نظر بگیرید!

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

سلام دوستان
    من می خوام برای ریاضی کاربردی اپلای کنم . چند تا دانشگاه کالیفرنیا و دور و برش (به دلایلی!)...
    تو سایت دانشگاه رو تا program بود که من هر دو تاشو می خوام اپلای کنم. applied mathematics and statistics و applied mathematics in sciences این امکانش هست؟
    بعد اینکه تو رشته ما معمولا TA میدن که مثلا تو سایت نوشته Speaking toefl بالای 26 باشه و توسط دانشکده تعیین میشه تا استاد.
    بعد با این شرایط لازمه که من بازم به استاد ایمیل بزنم؟ بعد هم تو اطلاعات نگفته استاد استاد راهنمای این برنامه ها کیه. خب دپارتمان شونصد تا استاد داره ...
    بعد فرضا هم ایمیل بزنم خدایی نکرده جواب نده یا جواب بد بده. بعد من با پررویی اپلای کنم بد نیست؟؟؟
    ... Cathedrals in my heart

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    music

درود بر دوستان عزیز
    دوستان من میخوام رشته موسیقی تو ایتالیا بخونم.
    برا نامه نگاری باید چیکار کنم وارد نیستم میشه کمک کنید؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)