صفحه 7 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 120

موضوع: آیا بدون تماس با اساتید شانس پذیرش هست؟

Junior Member ayandesaz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master : MBA

پیش فرض پاسخ : آیا بدون تماس با اساتید شانس پذیرش هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ravak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام برای ریاضی کاربردی اپلای کنم . چند تا دانشگاه کالیفرنیا و دور و برش (به دلایلی!)...
    تو سایت دانشگاه رو تا program بود که من هر دو تاشو می خوام اپلای کنم. applied mathematics and statistics و applied mathematics in sciences این امکانش هست؟
    بعد اینکه تو رشته ما معمولا TA میدن که مثلا تو سایت نوشته Speaking toefl بالای 26 باشه و توسط دانشکده تعیین میشه تا استاد.
    بعد با این شرایط لازمه که من بازم به استاد ایمیل بزنم؟ بعد هم تو اطلاعات نگفته استاد استاد راهنمای این برنامه ها کیه. خب دپارتمان شونصد تا استاد داره ...
    بعد فرضا هم ایمیل بزنم خدایی نکرده جواب نده یا جواب بد بده. بعد من با پررویی اپلای کنم بد نیست؟؟؟
    من یکی از دوستام بدون تماس با استادها برای دکترا با فاند از یه دانشگاه در امریکا پذیرش گرفت

سلام به بچه های تالار
    همانطور که ميدونيد عده ای از دانشگاه ها کلاً رايگان هستند - no tuition fee

1.برای اين دانشگاه ها نيز ما بهتره يا اصلاً نيازه که ابتدا به استاد ايميل بزنيم؟سپس اپلای کنيم؟
    2.اگر بخوايم فاند جهت هزينه زندگی بشيم چطور؟بايد تماس بگيريم؟آيا اين وظيفه پروفسور يا اساتيد دانشگاه هست که قول فاند زندگی را به ما بدهند؟
    thx a lot

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    computer/software

برای رشته هایی که مستر بدون تز هستند و فاند هم نخواهیم، آیا لازم هست که حتما با استاد مکاتبه کنیم؟ مثلا برای یه همچین برنامه ای:
    http://www.cse.concordia.ca/prospect...mputerscience/
    صدور فایل نامبر کبک:24 مارس 2010 --- تاریخ مصاحبه و فایل نامبر فدرال: 27 اکتبر 2010 --- ارسال پرونده به پاریس 28 فبریه 2013- رسیدن آپدیت 23 می 2013
    دریافت مدیکال 29 آگوست 2013- submit مدیکال در سایت 7 سپتامبر 2013--- ایمیل پاس ریکوئست 29 اکتبر 2013

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi60 نمایش پست ها
    برای رشته هایی که مستر بدون تز هستند و فاند هم نخواهیم، آیا لازم هست که حتما با استاد مکاتبه کنیم؟ مثلا برای یه همچین برنامه ای:
    سلام
    بنظرم بله. خيلي ها هستند كه بدون توصيه استاد حتي پذيرش بدون فاند هم نميشد بگيرن. اما خوب اينم درسته كه چون شما فاندي پروژه اي ندارين نياز به كمك آنچناني استاد نيس
    شاد باشيد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi60 نمایش پست ها
    رشته های course-only مثل همین رشته ای که لینک دادید ریسرچ سوپروایزر ندارند و در نتیجه احتیاجی نیست با استاد تماس بگیرید. پذیرش در این قبیل رشته ها توسط کمیته داده میشود.

سلام، واقعا؟من که ناامید شدم بس که به استادها میل زدم و جوابمو ندادن آخرشم بدون اطمینان از پذیرش استاد واسه سه تا دانشگاه کانادا اپلای کردم ولی با این چیزایی که اینجا تو فروم خوندم پاک ناامید شدم که بدون تماس با استاد بشه پذیرش گرفت!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ayandesaz نمایش پست ها
    من یکی از دوستام بدون تماس با استادها برای دکترا با فاند از یه دانشگاه در امریکا پذیرش گرفت

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ely_chemsit نمایش پست ها
    سلام، واقعا؟من که ناامید شدم بس که به استادها میل زدم و جوابمو ندادن آخرشم بدون اطمینان از پذیرش استاد واسه سه تا دانشگاه کانادا اپلای کردم ولی با این چیزایی که اینجا تو فروم خوندم پاک ناامید شدم که بدون تماس با استاد بشه پذیرش گرفت!!
    نگران نباشيد. خيلي ها هستند بدون داشتن استاد ادميتد شدن چه بسا هم كسايي بودن و هستن كه استاد با كلي نامردي سركارشون گذاشته.
    بناربراين توكلت بخدا باشه
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط ely_chemsit نمایش پست ها
    دوست عزیز دوستان کاملا درست می گویند اصلا نا امید نشوید بنده به شخصه خود چنین تجربه ای داشته ام. فقط امیدوار باش و مثبت بیاندیش و تلاشتون رو ادامه دهید.

Junior Member ayandesaz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master : MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط ayandesaz نمایش پست ها
    آره
    دوست من واسه سیزده دانشگاه در امریکا اپلای کرده بود ، اون دانشگاههایی که برخی اساتید بش گفته بودند اپلای کن بش پذیرش نداده بودن اما دانشگاهی که هیچ کدوم از اساتیدش جواب نداده بودن فول فاند گرفت ، چند روزه دیگه هم میره usa

دوستان من یه راهنمایی میخواستم ممنون میشم کمک کنید

اگر من ایمیل به استاد بزنم و بی پاسخ بمونه و برای ذانشگاه اپلای کنم وپذیرش بگیرم بعد از پذیرش چه جوری مشخص میشه که من باید باچه استادی توی فیلدی که
    میخوام برم باید کار کنم کمیته ادمیشن برام مشخص میکنه یا بعدازپذیرش خودم باید انتخاب کنم که با کدوم استاد کار کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)