صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25

موضوع: مهر reject بر روي پاسپورت

پیش فرض پاسخ : مهر reject بر روي پاسپورت

نقل قول نوشته اصلی توسط maritra_sa نمایش پست ها
    سلام دوستان

من پارسال برای یک کنگره معماری در ایتالیا ثبت نام کردم و تقاضای ویزا کردم که ریجکت شد (مهر تحویل مدارک تو پاسم خورده ولی ویزا نخورده پس معلومه ریجکت شدم ) همه مدارکم هم تکمیل بود. کارمند ایرانی سفارت گفت از توی لیستی متاقاضیان رو به امور خارجه ایران می فرستند برای تایید و وزارت اجازه دادن ویزا به خیلیها نداد و البته خیلی ها هم ثبت نام کرده بودند (ما 5 دختر بودیم 4 تا مجرد و یک مطلقه که فقط اون ویزا گرفت)
    حالا الان می ترسم ریجکت ایتالیا روی مصاحبه ام تاثیر بزاره. مدت 2.5 سال هم از پاسم مونده. المثنی بگیرم؟ می گن اونم تاثیر بد داره! کدوم کمتر منفیه؟ اگه با همین پاسم برم و بپرسن چرا ریجکت شدی همون دلیل کارمند رو بگم یا بگم نمی دونم؟
    سوالتان تکراری می باشد.
    به راحتی با مراجعه به اداره ی گذرنامه می توانید درخواست پاسپورت جدید نمایید. دلیل درخواست پاسپورت جدیدتتان را می توانید این را اعلام کنید که سفارت ازتان خواسته است حتماً باید پاسپورتتان 3 سال اعتبار داشته باشد

Member
    رشته و دانشگاه
    University at Buffalo, Master of Architecture

پیمان عزیز

ممنون ازراهنماییت ولی من دیروز رفتم اداره گذرنامه همینو گفتم و افسره گیر داد که دو سال بیشتر مونده و بعد مهر تحویل مدارک ایتالیا رو دید گفت برای اینه؟می خوای دوباره بگیری؟ که من گفتم اینکه مال پارسال بود و آخر گفت مدارک پدیرشت رو بیار و نامه از سفارت بیار. چه کار کنم بی خیال شم؟ عیدم شد تا 5 روز تعطیلند منم می خواستم وقت سفارت بگیرم برای May دیگه حداقل.

Junior Member

راستش من هم مهر فنلاند تو پاسم اول تصمیم گرفتم المثنی بگیرم ولی هم پروسش 6 ماهی طول میکشید هم به قول maryamgoli
    بدتر سيم جيم ميكنن برای همین با اعتماد به نفس کامل رفتم اداره گذرنامه و صادقانه به سرهنگه گفتم به دلیل اینکه پذیرشم اصلش دیر اومد بهم ویزا ندادن و الان میخوام جای دیگه اقدام کنم و این مهر تاثییر منفی میگذاره خلاصه سرهنگ یه نامه نوشت که بردم پلیس+10و اونها هم پاس قبلم و باطل کردن و 3 روز بعد پاس جدید با شماره جدید گرفتم(البته با اطلاعاتی که یکی از دوستان توی فروم ویزای شنگن بهم داده بود فهمیدم میشه اینکار و کرد)
    البته اگر از همون سفارتی که قبلا ریجکت شدی اقدام کنی میفهمن چون مدارکت اونجا میمونه

نقل قول نوشته اصلی توسط nshn نمایش پست ها
    راستش من هم مهر فنلاند تو پاسم اول تصمیم گرفتم المثنی بگیرم ولی هم پروسش 6 ماهی طول میکشید هم به قول maryamgoli
    بدتر سيم جيم ميكنن برای همین با اعتماد به نفس کامل رفتم اداره گذرنامه و صادقانه به سرهنگه گفتم به دلیل اینکه پذیرشم اصلش دیر اومد بهم ویزا ندادن و الان میخوام جای دیگه اقدام کنم و این مهر تاثییر منفی میگذاره خلاصه سرهنگ یه نامه نوشت که بردم پلیس+10و اونها هم پاس قبلم و باطل کردن و 3 روز بعد پاس جدید با شماره جدید گرفتم(البته با اطلاعاتی که یکی از دوستان توی فروم ویزای شنگن بهم داده بود فهمیدم میشه اینکار و کرد)
    البته اگر از همون سفارتی که قبلا ریجکت شدی اقدام کنی میفهمن چون مدارکت اونجا میمونه
    من هم از همون ابتدا سعی کردم که دوستان را به همین کار ترغیب کنم و از اصطلاح " راست حسینی " استفاده کردم
    تعویض گذرنامه شناسنامه کارت ملی حق هر شهروند می باشد و با دلایل قانع کننده باید برای شما دوباره صادر شود
    کشورهای اروپایی در بعضی از موارد برای شهروندان خودشان حتی دو پاسپورت هم صادر می کنند. این مورد بیشتر در مواقعی کاربرد دارد که متقاضی ویزا نمی خواهد که آفیسر از مسافرت به کشورهایی که سفارت اون کشور به آن کشورها حساسیت دارد آگاه شود

ببخشيد مگه سفارتهاي خارجي ليست متقاضيان ويزا را واسه وزارت امورخارجه ميفرسته؟ بعيد ميدونم صحت داشته باشه

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)