صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: مهر reject بر روي پاسپورت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهر reject بر روي پاسپورت

if you are worried about rejection stamp,just change your passport.

Junior Member

من توی يکی از پست ها خوندم که سفارت کانادا به يکی طرف گفته بود دليل reject تون از سفارت انگليس کتبا توضيح بدين.

They don't put a "Reject" stamp on pasport but when you have a "Application received" stamp in pasport and no VISA, it means that you have got rejected once
    Read, Think, then Talk....z

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza2413
    من توی يکی از پست ها خوندم که سفارت کانادا به يکی طرف گفته بود دليل reject تون از سفارت انگليس کتبا توضيح بدين.
    بسم ا... ! چي بنويسيم؟ دلايلشون منطقي نبود خوب تيره شدن به روز روابط دو كشور بود!
    اي بابا آخه مشكل اينجا هست كه ميگن پاس المثني هم زياد جالب نيس! معلوم نميكنه كه سابقه تون چه طوري بوده بدتر سيم جيم ميكنن

نقل قول نوشته اصلی توسط masroh
    They don't put a "Reject" stamp on pasport but when you have a "Application received" stamp in pasport and no VISA, it means that you have got rejected once
    منم همین رو شنیدم . کشورهای اروپایی اهمیت میدن که شما از جای دیگه reject نشده باشی.
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

با سلام
    چند سال پیش من درخواست ویزا برای یک سفر کاری-تجاری کردم از سفارت بلژیک. مدارکم رو دادم و مهر دریافت مدارک رو پاسم خورد. از شانس این پروسه مصادف شد با جریان کاریکاتور پیامبر و ... که باعث بسته شدن سفارت شد و در نتیجه یکی-دو هفته دیرتر از زمانی که من ویزا میخواستم با من تماس گرفتن که برم جواب ویزام رو بگیرم. که اما دیگر چه سود. پاس من دانشجویی بود و مهلت یکبار خروج از کشورش گذشته بود. :'( به کارمند سفارت جریان رو گفتم که دیگه دیر شده و نمیخوام برم اما گفت بیا مهر جواب رو روی پاست بزنیم. منم قبول کردم. بعدا تماس گرفت و گفت نمیخواد بیای، از من اصرار که برم اما از اون انکار که نتیجه ویزا رو سیستمشون هست و نیاز به مهر روی پاسپورت نیست.

حالا من نفهمیدم بالاخره ویزای شنگن گرفته بودم یا نه! البته مدارک ویزای کاریم کامل و قوی بود و دعوت نامه از جای خوبی هم داشتم.

سوال: این مهر دریافت مدارک رو گرفتن ویزا واسه امریکا/کانادا/سوئد اثر داده؟ آیا فکر میکنین این کشورها هم به نتیجه ویزا تو سیستم بلژیک دسترسی دارن؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط TheGeek
    با سلام
    چند سال پیش من درخواست ویزا برای یک سفر کاری-تجاری کردم از سفارت بلژیک. مدارکم رو دادم و مهر دریافت مدارک رو پاسم خورد. از شانس این پروسه مصادف شد با جریان کاریکاتور پیامبر و ... که باعث بسته شدن سفارت شد و در نتیجه یکی-دو هفته دیرتر از زمانی که من ویزا میخواستم با من تماس گرفتن که برم جواب ویزام رو بگیرم. که اما دیگر چه سود. پاس من دانشجویی بود و مهلت یکبار خروج از کشورش گذشته بود. :'( به کارمند سفارت جریان رو گفتم که دیگه دیر شده و نمیخوام برم اما گفت بیا مهر جواب رو روی پاست بزنیم. منم قبول کردم. بعدا تماس گرفت و گفت نمیخواد بیای، از من اصرار که برم اما از اون انکار که نتیجه ویزا رو سیستمشون هست و نیاز به مهر روی پاسپورت نیست.

حالا من نفهمیدم بالاخره ویزای شنگن گرفته بودم یا نه! البته مدارک ویزای کاریم کامل و قوی بود و دعوت نامه از جای خوبی هم داشتم.

سوال: این مهر دریافت مدارک رو گرفتن ویزا واسه امریکا/کانادا/سوئد اثر داده؟ آیا فکر میکنین این کشورها هم به نتیجه ویزا تو سیستم بلژیک دسترسی دارن؟

ممنون
    نه بابا!!!!!!!
    عزيزم فكر مي كنم ملت دارن از اين آمريكايي ها و... خدا مي سازن.
    اينطوري باشه بايد نگران اين هم باشي كه بچه هاي محلتون هم ميان ميپرسن ببين بچه بودين دعواتون شده با بقيه؟ !!!
    نگران نباش ملت ترور ميكنن ميرن ويزا ميگيرن تو گير دادي به چي!!!!!!!!!! فكرو خيال نكن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط TheGeek
    با سلام

ممنون
    به نظر من مهر دریافت مدارک در صورتی که ویزای متناظرش در پاسپورت نباشد در صورنی که از یک کشور درست و حسابی باشد تا حدودی تاثیر منفی دارد، همانطور که داشتن ویزا از همان کشور تاثیر مثبت دارد ولی تاکیید می کنم این جریان مال گذشته است و دلیلی وجود ندارد که دیگر ویزا نگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra Brave
    نه بابا!!!!!!!
    عزيزم فكر مي كنم ملت دارن از اين آمريكايي ها و... خدا مي سازن.
    اينطوري باشه بايد نگران اين هم باشي كه بچه هاي محلتون هم ميان ميپرسن ببين بچه بودين دعواتون شده با بقيه؟ !!!
    نگران نباش ملت ترور ميكنن ميرن ويزا ميگيرن تو گير دادي به چي!!!!!!!!!! فكرو خيال نكن!
    بعد از آمدن آقای بوش قوانینی تصویب شده که بعضی دولتهای اروپایی حتی مشخصات مسافرین پروازهای خود(نه به مقصد آمریکا) را به سازمانهای آمریکایی می دهند. متاسفانه Refrence این مطلب را الان ندارم که اینجا بگذارم ولی این مساله در زمان خود سر و صدا به پا کرد و در تلوزیون و مطبوعات خودمان هم آمد. شاید با کمی سرچ در اینترنت بتوانید پیدایش کنید. می خواهم بگویم من هم موافقم آمریکاییها خدا نیستند و نمی خواهم بزرگشان کنم ولی به data base های اروپاییها دسترسی دارند. شما که خلافکار نیستید، reject شدن هم که جرم نیست پس دلیلی ندارد آن را مخفی کنید. فکر و خیال هم ندارد
    آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست ________ هرکجا هست خدایا به سلامت دارش

Junior Member

سلام به همگی
    من پارسال تابستون از قبرس ویزای آمریکا گرفتم!
    دو سال قبل از اون از برای فرانسه درخواست ویزا کرده بودم و ربجکت شده بودم (مهر دربافت مدارک اوی پاسپورتم بود ولی ویزا نبود)!
    ولی موقع مصاحبه آفیسر اصلا نگاه هم به صفحات پاسپورتم نکرد (یا براش مهم نبود)! نگران آمریکا نباشید.
    ولی برای کانادا و اروپا نمی دونم (شنیدم که برای اروپا اگر ریجکت شده باشید بیشتر بررسی می کنن)

Member
    رشته و دانشگاه
    University at Buffalo, Master of Architecture

سلام دوستان

من پارسال برای یک کنگره معماری در ایتالیا ثبت نام کردم و تقاضای ویزا کردم که ریجکت شد (مهر تحویل مدارک تو پاسم خورده ولی ویزا نخورده پس معلومه ریجکت شدم ) همه مدارکم هم تکمیل بود. کارمند ایرانی سفارت گفت از توی لیستی متاقاضیان رو به امور خارجه ایران می فرستند برای تایید و وزارت اجازه دادن ویزا به خیلیها نداد و البته خیلی ها هم ثبت نام کرده بودند (ما 5 دختر بودیم 4 تا مجرد و یک مطلقه که فقط اون ویزا گرفت)
    حالا الان می ترسم ریجکت ایتالیا روی مصاحبه ام تاثیر بزاره. مدت 2.5 سال هم از پاسم مونده. المثنی بگیرم؟ می گن اونم تاثیر بد داره! کدوم کمتر منفیه؟ اگه با همین پاسم برم و بپرسن چرا ریجکت شدی همون دلیل کارمند رو بگم یا بگم نمی دونم؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)