صفحه 1 از 68 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 674

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد روند کلی کلیرنس و عوامل موثر در آن

پیش فرض پرسش و پاسخ در مورد روند کلی کلیرنس و عوامل موثر در آن

سلام
    ميخواستم بدونم ممكنه كسي رو بخاطر سابقه كاري در سازمان دولتي توي كيليرنس رد كنند ؟
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : سابقه كاري دولتي

بله ممکنه. اگر کار شما مربوط به تجهیزات نظامی یا اتمی باشه، احتمال رد شدن در کلیرنس زیاد می‌شه، اما صرفا کار دولتی باعث رد شدن در کلیرنس نمی‌شه.

پیش فرض پاسخ : سابقه كاري دولتي

سلام،

من به اين نتايج واسه كليرنس رسيدم، البته تقريبيه. اگه سابقه كار نداشته باشي با احتمال بالايي كليرنست زود مياد، اگه سابقه كار داشته باشي (عمرت رو بيشتر تو ايران گذرونده باشي) با احتمال بالايي كليرنست دير مياد، اگه سابقه كارت به ادارات دولتي بزرگ ربط داشته باشه وضعيت كليرنس بدتر ميشه و اگه سابقه كارت به جاهاي دولتي حساس (وزارت دفاع، انرژي اتمي، ...)ربط داشته باشه وضعيت خيلي خيلي سخت تر مي شه، ولي يه اصل كلي رو در مورد كليرنس فراموش نكنيد: احتمال رد شدن تو كليرنس خيلي خيلي كمه شايد حدود دو دهم درصد (از هر پانصد تا يكي).

سيامك

Junior Member

پیش فرض تاثیر سابقه کار بر مدت زمان clear شدن؟

سلام دوستان
    میخواستم بدونم داشتن سابقه کار مخصوصا در سازمانهای دولتی، مدت زمان clear شدن رو طولانی میکنه؟ آیا کسی در این زمینه تجربه یا اطلاعاتی داره؟ من شنیدم که پروسش طولانی تر میشه حتی تا 4-5 ماه طول میکشه با توجه به اینکه اونایی که سابقه ندارن و تازه فارغ التحصیل میشن خیلی زود clear میشن. ???
    ممنون میشم .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاثیر سابقه کار بر مدت زمان clear شدن؟

من پارسال ویزای توریستس گرفتم کارم هم دولتی بود ولی clearance من 1.5 ماه طول کشید. مسلما تاثیر داره ولی نه اینقدر که شما گفتید. Don't Worry

Junior Member

ممنونم دوست عزیز
    اگه دوستان شاغل دیگه هم که الان ویزا گرفتن راجع به این موضوع تجربشونو بگن خیلی ممنون میشم.

من یک سال سابقه کار داشتم اونا نوشتم 70 روزه کلیر شدم البته من 3-4 ماه یک شرکت خودروسازی معروف کار کردم ننوشتم .به نظر من کار اموزیتان و کارهای چندین ماهه تونا ننویسید .هر چی کارتون کمتر باشه بهتر کلیر میشید .
    The truth of my life:I`m only looking for you

Junior Member

خانم Emamian
    یه سوالی که داشتم اینه که آیا این 3-4 ماهی رو که کار کرده بودید رو تو رزومه ای که به دانشگاه داده بودید اوردید؟
    کلا اگه رزومه ای که به دانشگاه می دیم با اونی که به کنسولگری می دیم تفاوتش از نظر سابقه کار زیاد باشه، تو کلیرنس متوجه می شن؟
    تازه من سربازیم هم سپاه بود ولی کلا اونجا کار خاصی انجام نمی دادم. بخور بخواب و وقت تلف کردن. حالا تو فرم DS157 چی بنویسم؟ چیکار می کردم تو سربازی؟ :'(
    ممنون از راهنماییتون

ars: خانم emamian درسته چون ایشون آقا نیستن. من کلمه آقای شما رو تبدیل به خانم کردم.

نه من توی رزومم وارد نکرده بودم این 3 4 ماه کارما .. اما FBIفقط I-20 را چک می کنند که بفهمند واقعا اون دانشگاه پذیرش فرستاده .من نمیدونم یعنی از دانشگاه CV می خواهند.بعیده .البته یک نفر دیگه اینجا همینا گفته بود اما تو پذیرش سپاه کار کردی تاثیر مثبتی نداره پس ننویس .کار دولتی را ننویس سابقه کاری نقش زیادی توی پذیرش نداره مخصوصا اگه علمی نباشه .

یک چیزی من دانشگاهی که باهاش ویزا گرفتم سابقه کاریما خیلی غلو کردم عنوان شغلما بالاتر نوشتم اما کلیر شدم .خیال ما اون دانشگاهی که پذیرفته میشیم یک فایل داریم FBI چک میکنه که فایل فعال باشه .من میتونم از DGS دانشگاه بپرسم
    The truth of my life:I`m only looking for you

Junior Member

با معذرت از خانم امامیان که من اشتباها آفا خطابشون کرده بودم و ممنون از ars که تصحیح کرده بودند.
    ممنون میشم اگر بتونید از DGS دانشگاه سوال کنید و خیال منو راحت کنید.
    ضمنا سال نو مبارک و با آرزوی سال خوب و موفق برای شما.

صفحه 1 از 68 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)