صفحه 2 از 68 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 674

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد روند کلی کلیرنس و عوامل موثر در آن

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

پیش فرض پاسخ : تاثیر سابقه کار بر مدت زمان clear شدن؟

این سوابق کاریه که هنگام دریافت ویزاهای غیر مهاجرتی (مانند ویزای دانشجویی) در مورد کشور ایران مورد توجه US Department of State هست:

1. Officials and employees of the Iranian Government, including the Executive, Legislative, and Judicial Branches. If applicants are affiliated with the Government of Iran, they must explain their specific connection as well as their U.S. travel plans. The names and addresses of U.S. points of contact are necessary in order to determine the admissibility of the applicants.
    2. Officers and employees of state-owned or state-controlled companies. If applicants are requesting B-1 visas, the cable should include details about the applicant's business in Iran, proposed U.S. business dealings, the name and address of U.S. firms involved, and the end use and final destination of any U.S. goods. This information is important in order to enforce trade sanctions and to identify people who may be providing material and financial support to terrorism.
    3. Lawyers connected with the Iranian Claims Tribunal in The Hague.
    4. Iranians who are known or believed to be religious leaders. If applicants are clerics they must explain their specific connection, as well as their U.S. travel plans. The names and addresses of U.S. points of contact are necessary in order to determine the admissibility of the applicants.
    5. Employees of the Islamic Republic News Agency.

اینم مرجع: http://travel.state.gov/visa/frvi/re...city_3585.html
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

حق التدریس دانشگاه ازاد و غیرانتفاعی که تدریسه فقط بر مدت زمان clear شدن چقدرتاثیر داره ؟

من یک چیزی گفتم باید اعتراف کنم که این ایمیل را نزدم چون اومدم با یک نقشه این سوال را بپرسم غیرمستقیم و اینکه دوستم بین کانادا و امریکا باید انتخاب کنه سابقه کاریش نگرانش کرده.. بعد دیدم برداشت طرف راجع به من عوض میشه و مسابل امنیتی که حالا fb چکار میکنه سوال .؟!!!.. که میشه از یک امریکایی پرسید.حالا فکر نکنید سر کارتون گذاشتم من به ذهنم هر کاری میاد بعد راجع به اون فکر میکنم.
    اینکه بعضی ها میگند چک نمیکنند CV شما را در دانشگاه ..هست .. ولی یک نفر گفت حالا فکر کردی زنگ میزنن بپرسند سیستم کامپیوتری اطلاعاتی دانشگاه برای اونا مهیاست . کسانیکه اونجاند شدیدا حساسند که همچین سوالاتی تو ایمیل نشه چون ایمیل هم چک میکنند .پس سیستم اونا پیشرفته تر از این حرفاست که کسی بتونه سر در بیاره .
    اونا دسترسی دارند به اطلاعات دانشگاه حتی ایمیل ها .زیاد گوش به این و اون ندید که هیچ قانونی پیدا نمیکنید ..
    The truth of my life:I`m only looking for you

Junior Member

با تشکر از شما که حقیقتو گفتین.
    بنظر من هم کار خوبی کردین که mail نزدین. یه کم حساسه قضیه و دانشگاه فکر می کنه چه خبره.
    من فرض رو بر این می گیرم که چک نمی کنند. اگه هم فوقش چک کردند می گم که اون کارهایی که تو رزومه دانشگاه آوردم بصورت پروژه ای انجام دادم و واقعیتش هم همینه.
    من خدمت که بودم، بعد از ظهراش کار می کردم که نمی خوام اونو بیارم. همچنین همزمان 2 جا کار میکنم. ولی کار اصلیم هیئت علمی تو یکی از دانشگاه های دولتی شهرستانه.
    که می خوام فقط اونو بنویسم. با تدریسهای قبلیم که تو دانشگاههای آزاد مختلف انجام دادم.
    دیگه فکر نکنم برای بقیه کارام تو فرم DS158 جا بشه. فوقش می گم جا نبود تو فرمه ننوشتم. ;D

من اینقدر حرفهای متفاوت میشنوم که ???؟یک تاپیک database ایجاد میکنم بجه ها تعداد سالهایی که کار کردند و دولتی یا خصوصی و مدت کلیر شدنشون را بنویسن
    The truth of my life:I`m only looking for you

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض تاثیر سابقه بیماری بر clearance و گرفتن ویزا

سلام

یکی از دوستانم که بیماری خاصی داره و بیمه هم نیست، حدود 10 ماهه که از دفترچه بیمه من برای گرفتن نسخه هاش استفاده می کنه. منم تو رودربایستی گیر کردم و نمی تونم ازش پسش بگیرم. خیلی نگرانم که نکنه این داروهایی که دکتر براش می نویسه یه جایی به اسم من ثبت شه و من موقع گرفتن ویزا مشکل پیدا کنم. یه بار هم نگرانیمو بهش انتقال دادم ولی فایده نداشت. البته این نکته هم هست که جایی پرونده پزشکی به اسم من تشکیل نشده در نتیجه شاید نگرانیم بی جا باشه.. تو فرمDS156 هم یه سوال در این مورد پرسیده بود.

ببخشید یه همچین سوالی می پرسم که اتفاقا یکی از موارد نقض قانون هم شاید باشه..

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : تاثیر سابقه بیماری بر clearance و گرفتن ویزا

فکر نمی کنم جای نگرانی داشته باشه. بعید می دونم اصلاً جایی ثبت شده باشه حتی بر فرض محال هم اگه ثبت شده باشه فکر نمی کنم سفارت وقتش رو برای این کارها صرف کنه.
    پس به نظر من اصلاً نگران نباشید.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Senior Member

سفارت از کجا به دفترچه بیمه شما می تونه دست پیدا کنه؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نگران نباش داروها که بعید میدونم جایی ثبت بشه ولی اگرم بشه FBI اینقدرام کارش درست نیست که به کامپیوترهای درب و داغون سازمان خدمات اجتماعی لینک باشه. بعدم clearance که به این چیزا مربوط نمیشه. فکر نکنم مشکلی باشه نگران نباش.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member maryamf آواتار ها

شوخیت گرفته خانم امامیان؟؟ من با این سرعت کند این صفحه رو باز می کنم که ببینم منو سر کار می ذاری؟؟ >

ممنون دوستان، فکر کنم زیادی حساسیت به خرج دادم.

ars: من ارسال ایشون رو حذف کردم و از جای خودم از شما معذرت می خوام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)