صفحه 3 از 68 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 674

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد روند کلی کلیرنس و عوامل موثر در آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاثیر سابقه بیماری بر clearance و گرفتن ویزا

راجع به ثبت شدن یا نشدن،باید بگم که بعضی از داروها ثبت می شن که به کی داده می شن و چرا...
    یادمه که سر کنکور یکی از دوستام که توی اردیبهشت حسابی بریده بود،رفت پیش یه روانپزشک و اون براش retalin نوشت...یه قرص شادی بخش و انرژی زا اگه اشتباه نکنم...می گفت از یه جای خاصی داروهاشو گرفته...یه چیزی تو مایه های اطلاعات دارویی..نمی دونم یه چیزی مثل یه سازمان بوده،خلاصه اینکه فقط با شناسنامه و به خود بیمار دارو رو می دادند و اسمشم ثبت می شده کامل(آخه فکر کنم(کاملاً فکر می کنم و اصلاً مطمئن نیستم)این قرص تو تیره ی extazi و ایناست!!!!!!!!).
    خلاصه اینکه به نظر من خیلی بسته به بیماری دوستتونه این مسئله...
    کار خوب،خوبه اما نه به هر قیمتی...
    حالا این رو که اصلاً FBI می فهمه همچین چیزیو یا اینکه تو زمان clearance تاثیر داره یانه،اصلاً نمی دونم...
    اما به کل حواستون باشه....

Senior Member maryamf آواتار ها

دقیقا منم نگران همینم. این که بعضی داروها ثبت بشن.
    خدارو شکر هیچ وقت از من شناسنامه نخواست ولی شاید الان این نوع داروها با دفترچه هم داده بشه..
    پس باید ببینم داروها رو تحت چه شرایطی می گرفتن. فقط این اطلاعات دارویی که می گید به گوشم خورده. امیدوارم از این دوستم نشنیده باشم!

آره باید زودتر به فکر می افتادم و قیمت کار خوب رو در می آوردم. انقدر مشغول کارای دیگه بودم نفهمیدم کی اینهمه زمان گذشت.

ای بابا ars من که چیزی نگفتم .این چه کاریه .من فقط میخواستم بگم fb دسترسی به دفترچه بیمه نداره .بعد من راست گفتم در مورد اون اتفاق .فکر کنم کار شما و توضیحاتتون بیشتر مغایرت با اصل موضوع تاپیک باشه .اینکه هزار تا علامت سوال تو ذهن بچه ها ایجاد خواهید کرد .احترام گذاشتن به کاربرها و ذهن مخاطب یکی از ارکان مدیریتی است .اینکه بعد از چند ماه شاهد این هستیم که 2 نفر از عضو های فعال دیگه حتی به فروم هم سر نمیزنند این نشانه ضعف کی هست ؟؟
    The truth of my life:I`m only looking for you

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

میدونم شما نگران هستید ولی فکر این هم بکنید که آخه چطوری اونا میتونن به این پرونده ها دسترسی پیدا کنن؟
    دانشگاه هم که تنها چیزی که به شما میده فرم واکسن هست که میبرید پاستور پر میکنه فقط (درباره واکسن ها)
    کانادا هم که خودش medical test داره. حالا نمیدونم شما فکر میکنید چطوری میشه تو مرحله clearence به این اطلاعات دسترسی پیدا کرد؟ من واسه حرفهام مدرکی ندارم ولی فکر میکنم از لحاظ منطقی اگه بخوایم فکر کنیم مشکلی نباشه
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

منم با حرف vahid1982 موافقم چون منطقی به نظر میاد...
    نگران نباش دوست گلم...
    فقط اون اطلاعاتو دادم که بدونی بعضی از داروها ثبت می شن و اینکه یکم حواست جمع تر باشه؛همین...

موفق باشی

من چون می دونستم که ایران تو زمینه مدارک و سوابق پزشکی خیلی ضعیفه و تازه دو سه ساله که به فکر افتادن! اهمیت زیادی به این موضوع نمی دادم ولی وقتی دیدم ششمین سوالی که تو DS156 مهم تلقی شده اینه، نگران شدم. فکر کنم به احتمال خیلی بالا حتی اگه ثبت هم بشن بصورت فارسی باشن و هیچوقت وارد شبکه نشن. احتمالا بوروکراسی اداری هم انقدر بالاست که fb هیچوقت دستش به اینجور چیزا نمیرسه. شما راست می گید خیلی باید بعید باشه. ممنون از راهنماییتون

شما هم موفق باشیsyta7 جان

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

فوق فوقش یه آزمایش یا تست پزشکی میدی معلوم میشه چیزیت نیست دیگه
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

دقیقا وحید جان ممنونم شما راست میگید فکر نکنم اگه مشکلی ایجاد کرد نشه حلش کرد..

منو بگو بدون admission فکر کجاها رو که نمی کنم!! :-[

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering, virginia tech

پیش فرض مرکز تحقیقات مخابرات ایران

با سلام
    من توی رزومه ام نوشتم که حدود دو سال در مرکز تحقیقات مخابرات ایران(Iran Telecommunication Research Center) کار کردم به نظر شما این مسئله ممکنه برای من (clearance) مشکل ایجاد کنه؟
    اگه به جای این اسم، اسم یک شرکت خصوصی رو بیارم اشکالی داره؟ آیا سفارت این رزومه رو با رزومه دانشگاه تطبیق می ده؟
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مرکز تحقیقات مخابرات ایران

منم یه 2 ماه تابستون اونجا وقت تلف می کردم و چایی می خوردم! حالا به خاطر این واقعا ممکنه clearance طول بکشه؟

به جز در رزومه توی فرم DS-158 هم باید بنویسم که اونجا بودم؟ آخه کارآموزی بوده و بدون هیچ دستمزدی!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)